Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Streetwear » Buty » Buty Lakai

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Buty Lakai, Wasze opinie na temat butów
cinek172

cinek172

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to cinek172 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wasze opinie na temat babdzo znanej firmy Lakai...
Co o nich sadicie...
Mieliście te buciki....
Jak tak to ile wytrzymaly...
I jakie to byly modele...

Dodany

Napisane May 16, 2006, 9:42 pm Ostatnio edytowane Apr 26, 2008, 10:25 am przez bydlak
wabahaba

wabahaba

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wabahaba zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Buty sa dobre bo kumpel miał i maja fajny film "Beware of the flare"

Napisane May 16, 2006, 10:29 pm
dexter93

dexter93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dexter93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mam je i są w miarę dobre. Tyle że kupiłem je z wyprzedaży w skate shopie, więc może były długo przetrzymywane, a mi się troche odklejają. I poduszki na piętę popękały. Ale są bardzo wygodne i fajnie się w nich śmiga. Mam czarny Promodel Howard II. Pozdrawiam.

Napisane May 16, 2006, 10:37 pm
Pawelek06

Pawelek06

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Pawelek06 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja nie miałem ale mam koszulke lakai    ale mój kumpel miał i je bardzo chfalił

*Napisane May 16, 2006, 10:41 pm
Thomas04

Thomas04

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Thomas04 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Lakai są bardzo dobre ale ....

Vans RULEZ!!!!

Napisane Jun 10, 2006, 5:38 pm
ddamaszk

ddamaszk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ddamaszk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wabahaba powiedział(a):
Buty sa dobre bo kumpel miał i maja fajny film "Beware of the flare"
ten film jest mega

Napisane Jun 13, 2006, 7:27 pm
Krystian04

Krystian04

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Krystian04 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

buciki spoko ale esy lepsze :P :P :P :P :P :P

Napisane Jun 30, 2006, 6:25 pm
Max14

Max14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Max14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

moj kumpel w takich chodzi i mi sie bardzo podobaja, od poczatku jakos bardzo polubilem tą firme :)

Napisane Jun 30, 2006, 8:16 pm
Krzyssk8

Krzyssk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Krzyssk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

moje właśnie sa w reklamacji zobaczymy co z tego bedzie. Skura w środku buta po miesiącu popękała tak że widac na wylot wszystko buty nie nadąją sie już do chodzenia po deszczu albo w zimie, jeżeli nie dadza mi nic to sie wkurwie i kolesia w skatshopie wyklne a jak dostane kase to kupie Nike sb albo jakies es albo adio NIGDY WIENCEJ LAKAI

Napisane Jun 30, 2006, 8:20 pm
mikolaj_skate

mikolaj_skate

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mikolaj_skate zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

TO JESt najzajebistrza firma na całym Świecie.. VIVA LA KAI
. Ja mam model: Vantage. co wprost wyp...e w kosmos.. Ukochane butki.. mi sie wogóle nie nieszczą.. sprawują sie idealnie. Ty pewnie krzysk8 trafiłeś n a słabą sztuke..
POlecam buty Lakai

Napisane Jul 1, 2006, 10:46 pm Ostatnio edytowane Jul 1, 2006, 10:47 pm przez mikolaj_skate
konrad22

konrad22

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to konrad22 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kumpel ma i jest z nich zadowolony fajne buciki ale jednak wole DC

Napisane Jul 1, 2006, 10:48 pm
mikolaj_skate

mikolaj_skate

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mikolaj_skate zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

weź ty idź z DeCe lepsze jest LAKAI !

Napisane Jul 1, 2006, 10:51 pm
Krzyssk8

Krzyssk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Krzyssk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

napewno trafilem na słabsze, firma jest napewno najbardzej zajawkową firma robiącom buty a tak s umie ja swojke kupiłem na promocji czego juz nigdy nie zrobie

Napisane Jul 1, 2006, 10:57 pm
cinek172

cinek172

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to cinek172 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mikolaj_skate powiedział(a):
TO JESt najzajebistrza firma na całym Świecie.. VIVA LA KAI
. Ja mam model: Vantage. co wprost wyp...e w kosmos.. Ukochane butki.. mi sie wogóle nie nieszczą.. sprawują sie idealnie. Ty pewnie krzysk8 trafiłeś n a słabą sztuke..
POlecam buty Lakai

Ziomal mamy ten sam gust tez mam model Vantage!!!
Ale zajawa ,ja mam takie bialo szare ...cos w tym stylu ,a Ty?
Jezdziles juz w nich ,bo ja sie boje ze mi sie zniszcza jak jezdziles to napisz jakie wrazenia...

Napisane Jul 1, 2006, 11:08 pm
kondzikfb

kondzikfb

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kondzikfb zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja mam buty LAKAI model Bronson za zajebiste bardzo dokładnie wykponane z dobrych materiałów jak najbardziej polecam

Napisane Jul 1, 2006, 11:15 pm
criteria

criteria

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to criteria zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kupel wziął ostatnio na deske swoje półroczne lakai jest juz dziura wyryta ale podeszwa się trzyma super ogólnie fajne butki moge polecic

Napisane Jul 2, 2006, 11:46 am
Paul5

Paul5

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Paul5 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mój kolega ma i nie nażeka

*Napisane Jul 8, 2006, 12:27 pm
adisk8

adisk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to adisk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

spox buciki :P :P :P :P :P :P :P :P

*Napisane Sep 2, 2006, 5:58 pm
bergersk8

bergersk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bergersk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Lakai hmmmm... nawet dobre u nas tylko jeden kumpel w sumie ma te buciki i to jeszcze kupił niedawno ale kozak wyglądają jestem tylko ciekawy jak sie bedą sprawować ,ale z tego co tutaj widze na forum to są niezłe.

Napisane Sep 3, 2006, 1:17 am
siamak

siamak

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to siamak zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wygląd naprawde zachęca do zakupu tych bucików...chyba nestepne jakie kupie to własnie bedą Lakaje...wydają sie wytrzymałe ale komfort jazdy w nich napewno jest świetny  :cyclops:

Napisane Sep 3, 2006, 9:56 am
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja