Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Streetwear » Buty » Buty skate quicksilvera

Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Buty skate quicksilvera, Jak je oceniacie
Kozzak

Kozzak

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kozzak zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Sam mam te buty model turbulence i śmiga się super.Czekam na wasze opinie!!! :cyclops:

Dodany

Napisane May 17, 2006, 11:57 am Ostatnio edytowane Apr 26, 2008, 10:26 am przez bydlak
pitr

pitr

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pitr zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

to Quicksilver robi buty???

Napisane May 17, 2006, 2:32 pm
jakubiks

jakubiks

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jakubiks zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Szukajcie a znajdziecie:

BUTY QUICKSILVER

Wyglądają spoko, ale nigdy ich nie widziałem w rzeczywistości.

Napisane May 17, 2006, 2:48 pm Ostatnio edytowane May 17, 2006, 2:48 pm przez jakubiks
Daniel880

Daniel880

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Daniel880 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja ich niemam ale niedawno wwidziałem gościa w tych butach bo ja niemiałem  do deski w ten czas butów i się pytałem czy dobrze sie jezdi on mówił ze bardzo dobrze i poleca kupienie ich jednak ich niekupiłem kupiłem inne

Napisane May 17, 2006, 2:52 pm
finger13

finger13

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to finger13 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wygladaja lajtowo... ale podobno niektore modele sa strasznie ciezkie i sie szybko niszcza.

Napisane May 17, 2006, 4:23 pm
XCarmel2

XCarmel2

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to XCarmel2 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Baardzo lubie Quicka i go polecam.Może będę posiadał w krótce jego buty???

P.S Zobaczce team Quicksilvera

Napisane May 17, 2006, 6:28 pm
carloss

carloss

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to carloss zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

niezabardzo cie roxumiem? że niby co? mamy pochwalić Twoje buty czy jak? a jak ktoś uważa że są ciulowe to se polecisz kupić inne??...uważam że niważne jakie masz buty byle by Ci się w nich dobrze jeździło. możesz mieć nawet trampiszonki na 14 zeta z placu takie czarne z białą gumą na placach...i chyba byloby lepiej. oszczędniej i bardziej old-skule

Napisane May 17, 2006, 10:52 pm
Kozzak

Kozzak

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kozzak zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Po prostu pytam się co nich sądzicie

Napisane May 22, 2006, 12:19 pm
majks00

majks00

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to majks00 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Quiksilver robi buty lifestylowe, czyi takie ogolnie do chodzenia, a nie na deske, Krotko mowiac, mimo ze na upartego da rade w nich jezdzic,  to wlasciwie nie sa one do tego przystosowane, wiec albo szybko sie zjada, albo beda niewygodne do jazdy.

Napisane May 22, 2006, 6:26 pm
kubamichba

kubamichba

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kubamichba zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja tam mam dark light ale nieiedzialem ze quiksilver robi buty???

Napisane May 23, 2006, 1:50 pm
Kozzak

Kozzak

Member
Wyświetl posty

Robi tez buty skate majks

Napisane May 28, 2006, 2:52 pm
C1RCAsk8

C1RCAsk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to C1RCAsk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja widziałem w tony hawk wasteland

Napisane May 29, 2006, 5:31 pm
Kowal411

Kowal411

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kowal411 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mi sie nie za bardzo podobają te buty

Napisane May 29, 2006, 9:58 pm
majks00

majks00

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to majks00 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kozzak powiedział(a):
Robi tez buty skate majks

moze i robia, ale powiem szczerze , iz przejzalem katalog i widzialem tylko lifestyle i plazowe japonki, klapki. jesli mimo to znalazles jakis model na deske, to tylko lepiej dla Ciebie.

Napisane Jun 3, 2006, 7:32 pm
brave

brave

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to brave zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mialem kiedys buty quiksilvera zarombiscie sie w nich smigalo !!

Napisane Jun 3, 2006, 7:38 pm
adamsky

adamsky

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to adamsky zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

majks00 powiedział(a):
Quiksilver robi buty lifestylowe, czyi takie ogolnie do chodzenia, a nie na deske, Krotko mowiac, mimo ze na upartego da rade w nich jezdzic,  to wlasciwie nie sa one do tego przystosowane, wiec albo szybko sie zjada, albo beda niewygodne do jazdy.

sama prawda.

Napisane Jun 3, 2006, 7:50 pm
zetaf

zetaf

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zetaf zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

quicksilver robi buty?? jeśli nawet to pewnie kozackie:D

Napisane Jun 4, 2006, 3:04 pm
Rap91

Rap91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rap91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

pitr powiedział(a):
to Quicksilver robi buty???

Czytając ten temat, dowiedziałem się że quicksilvwer robi buty...

Napisane Jun 4, 2006, 3:08 pm
Paul5

Paul5

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Paul5 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

buty quick silver!! są poprosty wykurwiste w kosmos!

*Napisane Jul 9, 2006, 4:44 pm
frycol_hiphop

frycol_hiphop

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to frycol_hiphop zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no dosyc fajne buty, ale oni sie nie specjalizuja w skate butach

Napisane Jul 18, 2006, 4:34 pm
Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja