Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Miejscówki » skatepark w olsztynie

Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
skatepark w olsztynie, sk8park
bitmaster

bitmaster

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bitmaster zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

co sądzicie o skateparku w olsztynie??

Napisane May 17, 2006, 3:26 pm
mc546

mc546

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mc546 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

o tym co jest w parku na kołobrzeskiej?? :( jak chodzi o niego to jest fajowy : quater pipe,3 rurki każda większa,murek,jak by fuant box tylko bez murka, tylko tyle tego jest byłem tam raz i dobrze sie śmigało!! :) :) :O B) :stare:

*Napisane May 17, 2006, 3:38 pm
Daniel880

Daniel880

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Daniel880 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

byłem ale bez deski bo niepomyślałem kiedyś ze tam jest skatepark fajnie tam jest polecam:):):)

Napisane May 17, 2006, 3:49 pm
bitmaster

bitmaster

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bitmaster zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jest jakiś skatepark na kołobrzeskiej??Ja wiem jedynie że jest na osiedlu generałów :O

Napisane May 20, 2006, 10:57 am
siamak

siamak

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to siamak zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

heh ja mam rodzinke w olsztynie to moze bym sie wybral do was kiedys :)

Napisane May 20, 2006, 8:52 pm
SkateRanov

SkateRanov

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to SkateRanov zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

są 2 sk8parki: na Kusocinie (w parku przy Kołobrzeskiej) i
na Hamburgu (przy Jarotach- na os. Generałów)

27-28 maja jest JAM na Hamburgu

zapraszamy
no przy Kołobrzeskiej to nawet fajny.
Mały ale przytulny i niezbędniejsze przyrządy są...
Do października mają rozbudować go o dwa boiska i będzie nawet mini skateplaza....
a na generałów to trochę trudniejszy, ale na zawody dobry!!!

Napisane May 23, 2006, 11:07 am Ostatnio edytowane Jun 2, 2006, 8:43 pm przez umfbiker
Rap91

Rap91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rap91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nawet bym wpadł tam na skatepark, ale dzisiaj złapałem kontuzje i przez pewien czas bedzie 0% jazdy, wydobrzeje to zajade...

Napisane Jun 2, 2006, 8:40 pm
Krystian04

Krystian04

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Krystian04 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie byłem ale widziałem zdjęcia i sadze ze jest spoko

Napisane Jun 4, 2006, 7:32 am
JackassNT

JackassNT

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to JackassNT zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

latem odwiedze olsztyn to byc moze sobie pojezdze B)

Napisane Jun 4, 2006, 8:24 am
medzdzo

medzdzo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to medzdzo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

To wpadajcie do olsztyna bo warto.... Moim zdaniem lepsza miejscówka jest na hamburgu - dużo osób, fajna atmosfera i można se spoko pojeździć !

Napisane Jun 10, 2006, 2:12 pm
Swat23

Swat23

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Swat23 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Macie jakies fotki z tym skateparkiem ?? Przyjechałem wczoraj do Olsztyna i chce odwiedzic te miejscowki :D 
Na pomorzu tez jest na czym jezdzic :P Skateplaza :D

Napisane Aug 5, 2006, 12:57 pm
frycol_hiphop

frycol_hiphop

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to frycol_hiphop zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

fajny jest i niebieski :cyclops:

Napisane Aug 12, 2006, 9:55 pm
C1RCAsk8

C1RCAsk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to C1RCAsk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

na tą kolobrzeska pojade na 100% od nowego roku kiedy jezdzic bedzie mozna a na hamburgu jest fajnie nawet fajna nawierchnia bym teraz chcial porobic tak ine rzeczy niz dotychczas za malo razy tam bylem bo ponoc tylko z 5 razy

Napisane Nov 7, 2006, 6:35 pm
Threed

Threed

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Threed zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

trzeba bedzie w wakacje podbic...bo rodzinke tez mam a ze ja z Kołobrzegu to na Kołobrzeskiej prawie jak w domu...pzdr :)

Napisane Nov 28, 2006, 6:40 pm
larrysk8

larrysk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to larrysk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ej zioms kusocin rozbudowali jest lepszy od hamuburga http://www.skp-olsztyn.prv.pl/
na stronce macie projekt z tydzień będzie otwarcie więc wbijać skatpaarkw parku kusocińskiego mniej więcej na srodku

Napisane Nov 28, 2006, 8:19 pm
Zoltex

Zoltex

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zoltex zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kusocin jest wypasiony ( widziałem zdjecia i projekty) w wakacje bede śmigał 24/7 :] ... szkoda że mam 35km do kusocina :/ (Olsztynek - brak miejscówek do jazdy :[ )

Napisane Dec 2, 2006, 2:26 pm
Dark07

Dark07

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Dark07 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Za pare dni wpadne do olsztyna  to moze sobie pojeżdże B)

Napisane Aug 1, 2007, 10:09 pm
Dark07

Dark07

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Dark07 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No byłem i jest zarąbisty

Napisane Aug 28, 2007, 10:06 pm
bumbum

bumbum

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bumbum zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kusocin zajebisty jest ;D

Napisane Dec 12, 2007, 2:43 pm
barkaw

barkaw

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to barkaw zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mój kolega tam był i mu się podobało i opowiadał ze jest fajny skatepark

Napisane Dec 12, 2007, 3:04 pm
Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja