Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » śmierć

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
śmierć, jak ?
Sitara11

Sitara11

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Sitara11 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jak byście musieli umrzeć to w jaki sposób byście to zrobili albo  ktoś to zawaas zrobił  :P

Napisane May 19, 2006, 6:52 pm
elsajan

elsajan

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to elsajan zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Umrzec tak ze nawet bym tego nie zdazyl poczuc, np skok ze spadochronem i spadochron sie nie otwiera tego typu :P Ogolnie to krotka szybka smierc, bo nie dosc ze przy dlugiej meczy sie chopry to jego rodzina cierpi

Napisane May 19, 2006, 8:18 pm
mala-kaska

mala-kaska

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mala-kaska zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

szybko, bezbolesnie, najlepiej zasnac i nie obudzic sie..tlyko ze z drugiej strony bym nie zdayzla sie z nikim pozegnac, powidziec tego co bym chciala... napewno bym nie chciala zginac w wypadku...jeszcze moglabym umrzec ratujac komus zycie..

Napisane May 19, 2006, 8:28 pm Ostatnio edytowane May 19, 2006, 8:28 pm przez mala-kaska
mariannek

mariannek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mariannek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

naljepiej dorzyc do 100 ale w spokoju i zeby sie nie meczyc .POZDRO!!!!!

Napisane May 19, 2006, 8:36 pm
dexter93

dexter93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dexter93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Gdybym wiedział, że np. mam umrzeć za parę dni, powiedziałbym wszystko każdemu co myślę, i pożegnałbym się z każdym. Ale na pewno nie chciałbym umrzeć np. na raka, AIDS, albo coś innego. Bo nie chcę tak umrzeć. Jeśli w ogóle to na starość, i szczęśliwie jej dożyć. Najlepszą chyba śmiercią, choć żadna śmierc najlepsza nie jest, to jest, jak Harko powiedział, zaśnięcie i się nie obudzenie. Wtedy po prostu nie czuje się tego i jest bezbolesne. Aha, i nie chciałbym umrzeć na atak/zawał serca, ani na żaden wylew, dla mnie jest to straszne. Jedynym minusem śmierci we śnie jest niemożność pożegnania się z bliskimi. Pozdrawiaaaaaaaam.

Napisane May 19, 2006, 8:44 pm
dzaga90

dzaga90

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dzaga90 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hmm napewno umre jak bede jeszcze dosyc mloda bo nie zamierzam byc stara i mysle ze u boku kochanej osoby jesli taka bedzie:):)

Napisane May 19, 2006, 8:48 pm
Seborth

Seborth

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Seborth zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Powoli bolesną śmiercią np. najpierw sie skóra cała obciera potem ktoś odcina nogi i ręce, następnie można by rozciąć brzuch i jelita w supeł zawiązać na koniec wydłubać oczy i odciąć głowe :P

Napisane May 19, 2006, 9:03 pm
wszyszka

wszyszka

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wszyszka zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mogę konać na AIDS zarażając kochankę
Mogę paść na raka z dziesięcioma przerzutami
Mogę przedawkować życie, co prowadzi do śmierci
Mogę idąc szczęśliwy wpaść pod koła Jaguara

Napisane May 19, 2006, 9:10 pm
soulja

soulja

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to soulja zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wszyszka powiedział(a):
Mogę konać na AIDS zarażając kochankę

Boś idiota.

Napisane May 19, 2006, 9:13 pm
wszyszka

wszyszka

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wszyszka zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hehe nie idiota tylko wwo

Napisane May 19, 2006, 9:14 pm
czubus

czubus

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to czubus zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

tak jak wiekszosc osób troche dozyc 70-80 lat i puzniej umrzec powiedziecec pilegniarce zeby pozdrowiła rodzine i powiedziała ze i kocham bo pozegnania bym chyba niewytrzymał  kapa tak jakos;] pozdro

Napisane May 19, 2006, 9:22 pm
DENVER

DENVER

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to DENVER zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

szczrze to nie myslalem o tym, nie spieszy mi sie do smierciwiec nie mysle o takich sprawach jak to w jaki sposob umrzec, ale na pewno chcialbym szybka smierc, oczywiscie jak ktos juz wspomnial po pozegnaniu sie z bliskimi i spowiedzia, nie chcial bym lezec w lozku i sie meczyc bo to straszne i dla osoby ktora umiera i dla rodziny ktora musi na to patrzec...
teraz tak mi przyszlo do glowy ze chcialbym umrzec jak zolnierz, szybko, umierajac na ojczyzne z bronia w reku...  :thinking: ale faza nie... ema...

Napisane May 19, 2006, 9:25 pm
Alex_HuStLa

Alex_HuStLa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Alex_HuStLa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

chciałbym umrzeć przez sen...i nic nie czuc

Napisane May 19, 2006, 9:30 pm
michal92

michal92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michal92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

-Hakro- powiedział(a):
zasnąć i się nie obudzić.

taka smierc by byla najlepsza

Napisane May 19, 2006, 9:39 pm
frankie25

frankie25

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to frankie25 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wszyszka powiedział(a):

A co to wwo? Google nie zeznaje nic ciekawego odnosnie smierci, z czym "wwo" mogloby sie laczyc...

Pozdr.

Napisane May 19, 2006, 9:40 pm
kozi1991

kozi1991

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kozi1991 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

frankie25 powiedział(a):
wszyszka powiedział(a):

A co to wwo? Google nie zeznaje nic ciekawego odnosnie smierci, z czym "wwo" mogloby sie laczyc...

Pozdr.

wwo to zespol hh:P a piosenka to podajze "moge wszystko":P elo a najlepszym rozwiazaniem to by bylo z zaskoczenia tak nagle albo zasnac i sie nie obudzic:P

Napisane May 19, 2006, 9:44 pm
pitr

pitr

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pitr zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dożyć spokojnej starości i umrzeć we śnie

Napisane May 19, 2006, 9:58 pm
wszyszka

wszyszka

Member
Wyświetl posty

frankie25 powiedział(a):
wszyszka powiedział(a):

Pozdr.

będe wyrozumiały i nie skomętuje

Napisane May 19, 2006, 10:06 pm
sXe

sXe

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sXe zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

-Hakro- powiedział(a):

Też mam na to nadzieję...

Napisane May 19, 2006, 10:23 pm
ddamaszk

ddamaszk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ddamaszk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

sXe powiedział(a):
-Hakro- powiedział(a):

Też mam na to nadzieję...

no dobre :)

Napisane May 19, 2006, 10:33 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mala-kaska powiedział(a):
szybko, bezbolesnie, najlepiej zasnac i nie obudzic sie..

to faktycznie dość wygodne

Cytuj:
tlyko ze z drugiej strony bym nie zdayzla sie z nikim pozegnac, powidziec tego co bym chciala...

skoro nie powiedziałas im tego teraz to potem juz by i tak nie miało znaczenia a ciebie by to nie interesowało

Cytuj:
jeszcze moglabym umrzec ratujac komus zycie..

zapewniem cie że to wspaniałe budzic sie z myśla nie ma nikoko ważniejszego niż ja moje życie jest najważniejsze
oczywiscie można zginąć ratując kogoś dla właśnego dobrego samopoczucia przez te kilka ostatnich chwil ze swiadomościa że ucieka sie od uczucia "nie zrobiłem nic, patrzyłem..."

Napisane May 19, 2006, 10:39 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja