Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » śmierć

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
śmierć, jak ?
Sitara11

Sitara11

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Sitara11 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jak byście musieli umrzeć to w jaki sposób byście to zrobili albo  ktoś to zawaas zrobił  :P

Napisane May 19, 2006, 6:52 pm
mellow

mellow

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mellow zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

"Chciałbym umrzec jak James Dean" lub wjebac sie do banku scigac sie z glinami a na koncu zginac od postrzalu w serce i umierac chwilke...

Napisane May 19, 2006, 10:44 pm
Kroolik182

Kroolik182

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kroolik182 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

byle szybko, byle nie bolało.

Napisane May 19, 2006, 10:48 pm
-Hakro-

-Hakro-

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to -Hakro- zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

aaalboo..

"Jak w Strasznym Filmie - dostać kulę w płuco chwilę po ostrym bakaniu, żebym przed kopnięciem w kalendarz mógłbym się jeszcze zaciągnąć"

http://mangacars.pl/images/smiles/power.gif

Napisane May 19, 2006, 11:02 pm
Andy92

Andy92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Andy92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no ja bym chciał żyć jak najdłużej a umrzeć we śnie i bez boleście sie nie obudzić

Napisane May 19, 2006, 11:06 pm
OlaR

OlaR

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to OlaR zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja chcialabym umrzec swiadomie, zeby sie pozegnac z bliskimi, ale nie w szpitalu i tak mam ich nadmiar... :(
W domu przy rodzinie przez chwile bezbolesnie...

Napisane May 19, 2006, 11:13 pm
frycol_hiphop

frycol_hiphop

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to frycol_hiphop zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zasnac i juz sie nie obudzic :)

Napisane May 19, 2006, 11:18 pm
danlancher

danlancher

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to danlancher zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja bym chcial umrzec po rodzicach.NIe miec zony,dzieci i umrzec szubko i przez ulamek sekundy czuc bol.

Napisane May 19, 2006, 11:46 pm
Dziarnooo

Dziarnooo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Dziarnooo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie życ za długo i umierać nie męcząc się

Napisane May 20, 2006, 9:34 am
acmeone

acmeone

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to acmeone zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

skoczyc z 236 schodow z hardflipem

Napisane May 20, 2006, 9:37 am
Shoker

Shoker

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Shoker zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Umrzeć podczas strzelaniny... "Śmierć w strzelaninie, to nie jest żadne wstyd(...)" cyt. SLU

Napisane May 20, 2006, 9:42 am
Rojek

Rojek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rojek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kulka w łeb :) raczej tak skończe

Napisane May 20, 2006, 10:38 am
Mateusz7

Mateusz7

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mateusz7 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

KoSzNik powiedział(a):
kulka w tyl glowy... tak zeby nie byc niczego swiadomym... to taki spontan...

Ale masz pomysł kulka w potylice.A co do tematu to nawet nigdy o tym nie myślałem...

Edit:Ważne żeby nie być ciężarem dla kogoś np.Żeby nie musieli siedzieć przy mnie cały czas i opiekować się mną.

Napisane May 20, 2006, 10:43 am Ostatnio edytowane May 20, 2006, 10:55 am przez Mateusz7
Sergij

Sergij

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Sergij zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

W Wojnie gangów...  :cyclops:

Napisane May 20, 2006, 10:58 am
Krzyssk8

Krzyssk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Krzyssk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Tak jak Pete Dunhman w grean streat holigans

Napisane May 20, 2006, 11:06 am
Adix666

Adix666

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Adix666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

If you gonna die, die with your boots on! :P

Napisane May 20, 2006, 11:13 am
brat5

brat5

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to brat5 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja za swoją dziewczynę chciałbym umrzeć może by mnie bardziej doceniła :( ;/ i by wiedziała ze ją naprawdę kochałem ;/

Napisane May 20, 2006, 11:50 am
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

brat5 powiedział(a):
Ja za swoją dziewczynę chciałbym umrzeć może by mnie bardziej doceniła :( ;/ i by wiedziała ze ją naprawdę kochałem ;/

szybko znajdź sobie nową wtedy poprzednia cie doceni zwłaszcza jak znajdzie typka i nie bedzie najlepszy ;)

Napisane May 20, 2006, 12:29 pm
wultanskaj

wultanskaj

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wultanskaj zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

brat5 powiedział(a):

No to jesteś w takiej samej sytuacji co ja.  :(

Napisane May 20, 2006, 12:32 pm
bula1111

bula1111

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bula1111 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

"Boimy się nie śmierci, ale wyobrażenia, jakie mamy o niej" , "Niektórzy odnajdują miejsce na ziemi dopiero po swoim pogrzebie." , "Śmierć jest lekka. Tylko chwila przed zgonem jest straszna"

nie będe czekał aż śmierć po mnie przyjdzie...sam do niej pójde...."Samobójstwo to doniosły eksperyment o nieujawnionym rezultacie."

Napisane May 20, 2006, 12:39 pm
Rojek

Rojek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rojek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Krzyssk8 powiedział(a):
Tak jak Pete Dunhman w grean streat holigans

też dobry pomysł :) może i tak kiedys zgine :)

Napisane May 20, 2006, 1:36 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja