Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » śmierć

Strony: << poprzednia ... 36, 37, 38, 39, 40 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
śmierć, jak ?
Sitara11

Sitara11

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Sitara11 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jak byście musieli umrzeć to w jaki sposób byście to zrobili albo  ktoś to zawaas zrobił  :P

Napisane May 19, 2006, 6:52 pm
Dakota1

Dakota1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Dakota1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ryan powiedział(a):
Chciałbym umrzeć wtedy kiedy będzie "koniec świata" inaczej nie mam zamiaru !
smierc to jest koniec swiata, dla Ciebie.
A ja nie chce umierac i nie mam zamiaru o tym myslec:P

Napisane Nov 6, 2009, 7:27 pm
michalina7

michalina7

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michalina7 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jakby się dało wybrać to chyba najlepszym rozwiązaniem byłaby śmierć za kogoś kogo się kocha

chyba

Napisane Jan 28, 2010, 10:21 pm
mudhoney

mudhoney

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mudhoney zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wole sie zbytnio nie rozwodzic nad tematem smierci, bo ile czasu bym nie zmarnowal nad mysleniem o tym, to i tak nie mam z tego zadnych korzysci ani nic nie zmieniam. Mysle, ze pogodzilem sie z tym, ze pewnego dnia umre, wylacze sie, przestane istniec, myslec. Zostana ze mnie jakies szczatki, ktore beda wpieprzac robale. Mimo ze to dosyc bolesne to i tak najbardziej prawodopodobne, dla mnie nawet pewne.
Co do okolicznosci to napewno nie chcialbym oczekiwac smierci, w tzw. lozu smierci, mysle, ze to jedna z bardziej przerazajacych rzeczy jakich mozna doswiadczyc.

Cytuj:
Chociażby po to aby nie umrzeć jak zgniłe warzywo.
I mieć przynajmniej na końcu życia niezapomniane przeżycie

Mozesz mi powiedziec na c*** ci wspomnienia jak umierasz? Bym powiedzial bardziej ze nawet nie zdazysz zapamietac tego "przezycia".

Napisane Jan 29, 2010, 9:51 pm Ostatnio edytowane Jan 29, 2010, 9:55 pm przez mudhoney
Adi21

Adi21

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Adi21 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mudhoney powiedział(a):

Cytuj:
Chociażby po to aby nie umrzeć jak zgniłe warzywo.
I mieć przynajmniej na końcu życia niezapomniane przeżycie

Mozesz mi powiedziec na c*** ci wspomnienia jak umierasz? Bym powiedzial bardziej ze nawet nie zdazysz zapamietac tego "przezycia".

ja go doskonale rozumiem. tez chetnie zrobil bym tuz przed smiercia cos, z czego chociaz chwile moglbym byc zaje*iscie dumny i szczesliwy :P a kto wie co sie z nami stanie po smierci, czemu sugerujesz ze i tak sie tym nie naciesze? ;)

Napisane Jan 29, 2010, 10:45 pm
BTM

BTM

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BTM zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jakos to bedzie byle odejsc spelnionym
zal tych ktorzy beda oplakiwac

Napisane Jan 29, 2010, 11:15 pm
Groszeq94

Groszeq94

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Groszeq94 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Walcząc z tygrysem bengalskim w uszkodzonej elektrowni atomowej.

Napisane Jan 29, 2010, 11:23 pm
Matek91

Matek91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Matek91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Trafić w pojedynku na rewolwery w końcu kogoś lepszego...

Napisane Jan 30, 2010, 9:48 am
Strony: << poprzednia ... 36, 37, 38, 39, 40 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja