Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » ClockWork Orange

Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
ClockWork Orange, Mechaniczna Pomarańcza
Thomas04

Thomas04

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Thomas04 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Oglądaliście film Mechaniczna Pomrańcza. Dla mnie jest zajebisty. Jeden z najlepszych filmów jakich oglądałem. a wy co o nim sądzicie

Napisane May 20, 2006, 8:30 pm
dax89

dax89

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dax89 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jeden z moich najbardziej ulubionych filmów, i jeden z najlepszych filmów w historii kina. Klasyk - kazdy kto sie interesuje kinem/filmami powinien go zobaczyć. Polecam ! :)

Napisane May 20, 2006, 8:40 pm
theduke

theduke

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to theduke zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Thomas04 powiedział(a):
Oglądaliście film Mechaniczna Pomrańcza. Dla mnie jest zajebisty. Jeden z najlepszych filmów jakich oglądałem. a wy co o nim sądzicie

Superowy. Pointa bije wszelkie inne filmy, niewielu rozumie pointę ") - ja obejrzałem go kilka razy. Super film.

Napisane May 20, 2006, 8:42 pm
Kroolik182

Kroolik182

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kroolik182 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

theduke powiedział(a):
Thomas04 powiedział(a):

Superowy. Pointa bije wszelkie inne filmy, niewielu rozumie pointę ") - ja obejrzałem go kilka razy. Super film.

obejrzałeś go kilka razy by móc zrozumieć?  :P

Napisane May 20, 2006, 8:48 pm
bula1111

bula1111

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bula1111 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no bezapelacyjnie film jest zajebisty...oglądałem go kilka razy w tv, ale było mi mało, to go sobie ściągłem na kompa...nie ma to jak "super brutalność"

Napisane May 20, 2006, 9:12 pm
theduke

theduke

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to theduke zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kroolik182 powiedział(a):
theduke powiedział(a):
Thomas04 powiedział(a):

A Ty zrozumiałeś przesłanie za pierwszym razem? W takim razie gratuluję ale według badań widz zapomina ponad 70% obrazów po wyjściu z kina... więc... uważam, że to nie jest film dla dzieci typu Shrek czy Epoka Lodowcowa ;) gdzie przesłanie rozumie się ot tak sobie ")

Napisane May 20, 2006, 9:15 pm Ostatnio edytowane May 20, 2006, 9:15 pm przez theduke
michal92

michal92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michal92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

theduke powiedział(a):
Kroolik182 powiedział(a):
theduke powiedział(a):
Thomas04 powiedział(a):

A Ty zrozumiałeś przesłanie za pierwszym razem? W takim razie gratuluję ale według badań widz zapomina ponad 70% obrazów po wyjściu z kina... więc... uważam, że to nie jest film dla dzieci typu Shrek czy Epoka Lodowcowa ;) gdzie przesłanie rozumie się ot tak sobie ")

a Shrek czy Epoka Lodowcowa ma przesładnie ??  B)

Napisane May 20, 2006, 9:21 pm
Arthas3

Arthas3

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Arthas3 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Shrek - nikt nie lubi ogrow
Epoka - male dzieci to problem
:P

Napisane May 20, 2006, 10:39 pm
karolaaa

karolaaa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to karolaaa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Masakra. Mój ulubiony film (wraz z American History X, Donnie Darko). Po prostu boski, az sie mi płakać cche z tej boskości. Oglądałam go kilka razy, bo jest to jeden z filmów, ktore moge obejrzec ponownie.
Polecam ambitnym.

Napisane May 20, 2006, 10:55 pm
KoSzNik

KoSzNik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KoSzNik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

karolaaa powiedział(a):
Masakra. Mój ulubiony film (wraz z American History X, Donnie Darko)

American History X... mhm:)
a co do tematu to mi sie bardziej podobala ksiazka:) ciekawe ile by mi zajelo zrozumienie tej ksiazki po angielsku i czy kiedykolwiek doszedlbym sam do znaczenia niektorych slow;)

Napisane May 20, 2006, 11:04 pm
Dziarnooo

Dziarnooo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Dziarnooo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Widziałem. Film jak film.

Napisane May 20, 2006, 11:05 pm
Thomas04

Thomas04

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Thomas04 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

karolaaa powiedział(a):
Masakra. Mój ulubiony film (wraz z American History X, Donnie Darko). Po prostu boski, az sie mi płakać cche z tej boskości. Oglądałam go kilka razy, bo jest to jeden z filmów, ktore moge obejrzec ponownie.
Polecam ambitnym.

To jest też mój ulubiony film:D:D I OGLĄDAŁEM GO WIELERAZY

Napisane May 21, 2006, 12:02 pm
mouse

mouse

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mouse zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja też widziałam  :) książka lepsza, jakoś bardziej pokręcona... ")

Napisane May 21, 2006, 12:02 pm
Thomas04

Thomas04

Member
Wyświetl posty

mouse powiedział(a):
ja też widziałam  :) książka lepsza, jakoś bardziej pokręcona... ")
Ksiązka też jest spoko:D

Napisane May 21, 2006, 12:17 pm
xhacex

xhacex

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to xhacex zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

film fajny ale ksiazka lepsza

Napisane Jun 20, 2006, 12:40 pm
zigmae

zigmae

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zigmae zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

książka i film dobra ale wiadomo nie każdemu chce się czytać ;/

Napisane Oct 16, 2011, 3:00 pm
garb

garb

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to garb zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zigmae powiedział(a):
nie każdemu chce się czytać ;/

to świetny wyznacznik poziomu ucywilizowania jak i inteligencji

Napisane Oct 16, 2011, 3:51 pm
zigmae

zigmae

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zigmae zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

garb powiedział(a):
zigmae powiedział(a):
nie każdemu chce się czytać ;/

to świetny wyznacznik poziomu ucywilizowania jak i inteligencji

oczywiście nie miałem na myśli tego że ja jestem tą osobą :} , gdyż książki czytam fakt że nie nałogowo ale coś czytam

Napisane Oct 16, 2011, 4:30 pm
wrq

wrq

Beta tester
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wrq zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zigmae powiedział(a):
książka i film dobra ale wiadomo nie każdemu chce się czytać ;/
no, napisy też trzeba czytać ;)

Napisane Oct 17, 2011, 9:03 am
marus_14

marus_14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to marus_14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A widzieliscie sztuke teatralna oparta na ksiazce?

Napisane Nov 6, 2011, 1:20 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja