Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Rolki » Pozostałe » Jak dbać o forum i o siebie!

Strony: << poprzednia 1 następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Jak dbać o forum i o siebie!
umfbiker

umfbiker

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to umfbiker zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dużo takich tematów już jest ale z tego co widać powinien być taki na każdym dziale a więc:
- zanim założycie nowy temat warto obejrzeć się dookoła czy taki sam topic nie istnieje, co pozwoli nam i wam na ulge!
- posty, które będe nie na temat będą usuwane!
- warto troche pomyśleć,gdzie dany temat założyć!
- Bardzo Prosimy, nie zakładajcie tytyłów temtu z dużych liter
- tak poza tym, nauczcie się korzystać z portalowej wyszukiwarki, która jest bardzo widoczna!

Dla tych, którzy nie wiedzą gdzie się znajduje wyszukiwarka oraz jaki ma obrazek:
Klik
http://img79.imageshack.us/img79/5558/search7fu.gif

Everything it has been explained, so, for job and search!
A jeszcze jedno, jeśli widzicie powtarzający się temat kliknijcie na taki obrazek.

http://img230.imageshack.us/img230/2383/wyszukiwarka9ek.gif

Miłej zabawy.

Edit (ZDYBSON): Pozwól UMF że dodam też coś od siebie. Apeluje, żeby nie tworzyc tematow, które niemają żadnego sensu np: "Czy jak sie wywale to boli?", "Co jest lepsze rolki, deska czy fingerboard?", "Czy istnieje jakiś team rolkowy w Polsce?" itd. poprostu niechce mi sie tego juz usuwać, a odpowiedz na takie tematy jest chyba jasna. Pozdrawiam

Napisane May 22, 2006, 3:04 pm Ostatnio edytowane Jun 11, 2006, 2:00 pm przez zdybson
zdybson

zdybson

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zdybson zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Cytuj:
- warto troche pomyśleć,gdzie dany temat założyć!

no wlasnie wiec niewiem czemu to w trickach zalozyles

Napisane May 23, 2006, 1:28 pm
CineczQ

CineczQ

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to CineczQ zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

;D Przyda sie tez w trickach

*Napisane May 23, 2006, 3:15 pm
nEvErHoOd

nEvErHoOd

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to nEvErHoOd zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dałem to do wszystkich działów ;)

Napisane May 23, 2006, 3:24 pm
umfbiker

umfbiker

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to umfbiker zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nEvErHoOd powiedział(a):

Do wszystkich  ;) ok
Tak poza tym zdybson wiesz czemu?? ponieważ  tu najwięcej tematów powstaje, które są powtarzane ;)
edit ten post mial byc w dziale triki :rolleyes:

Napisane May 23, 2006, 3:33 pm Ostatnio edytowane May 23, 2006, 3:34 pm przez umfbiker
nEvErHoOd

nEvErHoOd

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to nEvErHoOd zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

umfbiker powiedział(a):
nEvErHoOd powiedział(a):

Do wszystkich  ;) ok
Tak poza tym zdybson wiesz czemu?? ponieważ  tu najwięcej tematów powstaje, które są powtarzane ;)
edit ten post mial byc w dziale triki :rolleyes:

Moderator i najprostrzych rzeczy nie wie? ;) Gdziekolwiek teraz nie klikniesz - otwiera Ci sie ten sam temat! W pozostalych dzialach jest tylko przekierowanie... ;)

aha.. i mowiac "wszystkie" mialem na mysli oczywiscie w Rolkach ;)

Napisane May 23, 2006, 3:48 pm
umfbiker

umfbiker

Member
Wyświetl posty

wiem wiem ;) teraz gdzie nie napisze posta jest on wszędzie ;P ale mi chodzilo...
spox

edit temat zamykam w końcu to rozkaz.

Napisane May 23, 2006, 3:53 pm Ostatnio edytowane Jun 14, 2006, 2:06 pm przez umfbiker
Strony: << poprzednia 1 następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja