Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Sprzęt » Co sądzicie o Amokach ?

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Co sądzicie o Amokach ?
blakbrader

blakbrader

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to blakbrader zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zamierzam kupić nową deskę i zastanawiam się nad dechą amoka. Jednak nie jest to żadna super znana firma i nie jestem pewien co do trwałości tych desek. Napiszcie co o nich myślicie (najlepiej z własnego doświadczenia)

Dodany

Napisane May 25, 2006, 10:04 pm Ostatnio edytowane Apr 24, 2008, 7:04 pm przez bydlak
InnoVierca

InnoVierca

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to InnoVierca zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kupuj Amka jak nie masz na deche za 250 pln. Dobry blacik, dluzej mi tryzmał niz Blind 2 razy drozszy, a jeszce bardziej go katowalem

Napisane May 25, 2006, 10:40 pm
oak

oak

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to oak zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja mam amoka od ponad miesiąca i jestem zadowolona, chociaż słyszałam, że amoki się szybko łamią u mnie się na to nie zanosi...

Napisane May 26, 2006, 7:59 am
PtaSzku

PtaSzku

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to PtaSzku zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

amoki są mocne :D ale nie polecam kupić go i po 3 dniu użytkowania iść na 7 schodów :P ja tak złamałem amoka :P ale kumplom trzymał po cały sezon czasami... :D heh... ogołnie dobre blaty :D tak więc kup se a nie pożałujesz :D

Napisane May 26, 2006, 8:14 am
wrack2

wrack2

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wrack2 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Amoki wymiatają, mam obecnie i nie nażekam! Sprawuje sie wzorowo :D PEACE

Napisane May 28, 2006, 1:10 am
gruchamix

gruchamix

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to gruchamix zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja mam prawie cala deche amoka i sie dobrze sprawuje :rolleyes:.
Niewiem dlaczego nie ktorym osobą ktore znam sie nie podobaja.
Ale dla mnie jest to Full wypas:).
Oczywiscie sa lepsze dechy ;).

Napisane May 28, 2006, 9:41 am
cinek502

cinek502

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to cinek502 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mialem kiedyś Amoka nie wiem co z nim bylo ale po dziesiątym OLIEE W MIEJSCU czips odpadl z taila:Dwtedy jeszcze nie jeżdzilem tak naprawde..myśle że spokojnie mogol dowrownywać drozszym blatom wytrzymalościa,ale napewno nie jakoćsia wykoniania:p

Napisane May 28, 2006, 10:36 am
wieczok

wieczok

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wieczok zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

tzn nie mam nic do amoków tylko maja za duzy profil i sa szerokie ja porównuje bo jezdze na elemencie a kumplowi załatwiłem uzywanego amoka nie jest zły ten blat bardzo wytrzymały nie ma porównania do speeed demonsów

Napisane May 28, 2006, 11:14 am
udar

udar

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to udar zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

amok.. połamałem dwa przy zywkłym ollie na flacie i takze "wcale sie na to nie zanosiło"  niedawno moj kolega kupił amoka i zlamał mu się po około tygodniu. takze jakos specjalnie ich nie polecam, moze poprsotu trafiłem na felerne

Napisane May 28, 2006, 11:29 am
bioly00

bioly00

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bioly00 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja miałem 2 amoki jestem bardzo z nich zadowolony :) za niedługo kupuje następnego teraz testuje World Industries :)

Napisane Jun 2, 2006, 7:23 pm
Rap91

Rap91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rap91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Właśnie kupuj ten blat, nie rozumiem dla czego blaty amoka chodza po tak niskich cenach jak są tak dobre że dorównują zero lub almosta (moim zdaniem) a już napewno wyprzedzają izma

Napisane Jun 2, 2006, 7:27 pm
adamsky

adamsky

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to adamsky zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jeżdze na amoku. 5 miesięcy dobrego tygodniowego katowania deski. nic. trzyma się bardzo dobrze, i jak wspomniał któryś z moich przedmówców, wolno się zdziera. deski amok są napewno godne polecenia ze względu na jakość, i cenę. jednakże moją druga deską nie będzie amok, a dlatego ,że po prostu będe testował i oceniał inny sprzęt.

Napisane Jun 2, 2006, 8:15 pm
newans

newans

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to newans zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

NIGDY W ŻYCIU!! Amok to seka wyschnieta na maksa ktora sie łamie po dwuch tygodniach. Najczestsze zlamanie desek to wlasnie tej firmy. Lepiej dołóżyć 100 i kupic pożądną deskę normalnych firm. Amopk są dla dzieci do lat 18.

Napisane Jun 3, 2006, 9:51 am
Misiek93

Misiek93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Misiek93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja obacnie śmigam na Amoku!!Jest fajny i spoko sie na nim jeździ!!Ale mówj kolega złamał amoka po dwóch tygodniach użytkowania(skoczył z 7 schodów!! :P

*Napisane Jun 3, 2006, 10:25 am
Real151

Real151

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Real151 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Amok jest poprostu w cip* polecam to jezdziłem na nim ponad 3 miechy
:) i zajebiscie sie sprawował

PACE

*Napisane Jun 3, 2006, 10:35 am
Kulaksk8

Kulaksk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kulaksk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no ja mam i jest wypas,kumple taz maja i wypas śa.ale np sa czasem felery,kumpel złamał po 2 dniach,kupił następnego i mu sie czyma miesiąc,a wygodnie sie śmiga

Napisane Jun 3, 2006, 12:58 pm
IILOREKII

IILOREKII

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to IILOREKII zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Stara seria AMOK-a rządzi!Nowa R.I.P-ła mi po 2 tygodniach!a na starej smigałem rok!

Napisane Jun 4, 2006, 7:46 am
JackassNT

JackassNT

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to JackassNT zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja mam amoka prawie 3 miechy i powiem szczerze smiga mnie sie na nim bardzo dobrze :D polecam te decki

Napisane Jun 4, 2006, 8:13 am
Thomas04

Thomas04

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Thomas04 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

to zalezy jak jeździsz ja miałem amoka złamałem go w 2 tygodnie i wcale nie spadłem na środek. Dla mnie to nie są zbyt dobre deski

Napisane Jun 4, 2006, 10:55 am
Keiro

Keiro

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Keiro zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

:/ średnio ja go mam już z miesiąc i cały porozwalany nie polecam lepiej uzbieraj więcej kaski i kup sobie coś ze stajni kayo

Napisane Jun 4, 2006, 1:01 pm Ostatnio edytowane Jun 4, 2006, 1:03 pm przez Keiro
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja