Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Sprzęt » CO Sądzicie o deckach element...

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
CO Sądzicie o deckach element i innych rzeczy z elementa , chyba cos w nich jest
C1RCAsk8

C1RCAsk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to C1RCAsk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jak patrze na forum wszyscy piszął ze o beznadziejnych blatach np izm amok a o element niesłyszałem co w nich jest chyba najlepsze decki ze nikt sie im ie sprzeciwia

Napisane May 29, 2006, 5:29 pm
theduke

theduke

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to theduke zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Fajny stuff mają na swojej stronce a co do "najlepszości" desek... hmmm :hmm:

Napisane May 29, 2006, 5:33 pm
Brunon

Brunon

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Brunon zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie wiem...ja ostatnio kupiłem blat elementa i złamałem go po trzech tygodniach jazdy:/ mój rekord, bo zwykla łamałem po 4-5miechach:/ nie wiem...być może trafił mi się kiepski model...ale podobno element to dobra firma...

Napisane May 29, 2006, 5:34 pm
Lalo

Lalo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lalo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Brunon powiedział(a):
nie wiem...ja ostatnio kupiłem blat elementa i złamałem go po trzech tygodniach jazdy:/ mój rekord, bo zwykla łamałem po 4-5miechach:/ nie wiem...być może trafił mi się kiepski model...ale podobno element to dobra firma...

wg mnie to ci sie trafil kiepski model bo z tego co mi chlopaki gadają to elementy to swietne blaty

Napisane May 29, 2006, 6:14 pm
MrPolman

MrPolman

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MrPolman zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Lalo powiedział(a):
Brunon powiedział(a):

wg mnie to ci sie trafil kiepski model bo z tego co mi chlopaki gadają to elementy to swietne blaty

Tak właśnie.

Napisane May 29, 2006, 6:19 pm
oskate

oskate

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to oskate zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Firma jest świetna! Mają swój styl i wogóle tradycję itp. Tak właśnie ja tą firmę spostrzegam. A deski są dobre choć trochę miekkie (może nie każda ale większość) Ale ogólnie to spox

Napisane May 29, 2006, 6:39 pm
akont

akont

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to akont zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

moim zdaniem jest z lepszych firm
blatów wprawdzie elementa nie mialam ale sadzac po inncyh widze ze sa dobre. ogolnie jezeli chodzi o elementa to preferuje ich koszulki ;)

Napisane May 29, 2006, 7:51 pm
lemisz

lemisz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lemisz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Lalo powiedział(a):
Brunon powiedział(a):

tez mysle ze jakis wadliwy. Mialem elementa, super deck!

Napisane May 29, 2006, 9:27 pm
pitr

pitr

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pitr zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

decki Elementa są bardzo dobre

Napisane May 29, 2006, 10:46 pm
misiek_06

misiek_06

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to misiek_06 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dobre balciki:] moj ziomek mial go az 6 miechow :)  ja se wlasnie kupielem santa cruz'a i jak na jeden dzien mi sie zajebi<ś>cie podoba;] jeden dzien i sie przyzwyczailem do niego idealnie;]

Napisane May 29, 2006, 10:52 pm
ddamaszk

ddamaszk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ddamaszk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

theduke powiedział(a):

dokładnie :) deski i stuff nie jest najlepszy

Napisane May 30, 2006, 12:36 am
dobi92

dobi92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dobi92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dla mnie Element jest bardzo zajawkowy. Ma również mocny Team.

Szkoda że w Polsce trudno znaleźć ubrania Elema

Napisane May 30, 2006, 9:05 am
avensis14

avensis14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to avensis14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

pitr powiedział(a):
decki Elementa są bardzo dobre

a no sa :) tez mam i jezdze ;)

Napisane May 30, 2006, 9:24 am
Krystian04

Krystian04

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Krystian04 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

blaty elementa sa wy.....e w kosmos

Napisane May 30, 2006, 9:45 am
pawelskate

pawelskate

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pawelskate zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Moi koledzy polecaja kółka element a co z deckiem to nie wiem ale maja fajncyh prosów i wogole za tyle kasy musza byc dobre

Napisane Jun 1, 2006, 10:02 pm
frycol_hiphop

frycol_hiphop

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to frycol_hiphop zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

sa fajne, ale niektore sa takie dziwne, ze nie mozna opisac, ale jak trafisz na dobry model to spoko

Napisane Jun 1, 2006, 10:10 pm
azjan

azjan

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to azjan zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no ja miałem bynajmniej zajebisty model (shadow) i sie trzymałe, a złamałem go z wlasnej głupoty... co do ciuchów, sa fajne ale drogie... ja mam tylko longsleeve i mi sie bardzi podoba

Napisane Jun 1, 2006, 11:13 pm
tynqa12

tynqa12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to tynqa12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja mam blat Elementa ( pro vanessy) mi sie jezdzi b.dobrze i ogolnie mój przyjaciel tez ma blat  i jest tez zadowolony i wogole slyszałam wiekszośc pochlebnych opini o deckach i ogolnie rzeczach elementa. osobiscie to  polecam ;)

Napisane Jun 1, 2006, 11:17 pm
Ghost91

Ghost91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ghost91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Element to bardzo fajna firma. Wszystkie sprzęty tej firmy są zajawkowe, z wyjątkiem łożysk, które są dość drogie i wypadają z nich kuleczki. A deck i kólka element mogę polecić.

Napisane Jun 2, 2006, 7:29 pm
Rap91

Rap91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rap91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

theduke powiedział(a):

Już kilka razy byłem na ich stronce i podoba mi sie prowadzenie jej i wygląd, a do decków to sama czołówka mój następny blat będzie blatem elementa...

Napisane Jun 2, 2006, 7:37 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja