Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » Dziewczyny które idą tylko na...

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Dziewczyny które idą tylko na kase, czy są u was takie
C1RCAsk8

C1RCAsk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to C1RCAsk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

czy są uwas takie dziewczyny albo byliscie ich ofiarą??

Napisane May 29, 2006, 8:00 pm
akont

akont

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to akont zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie zakładaj pod rzad az tylu tematow!

laski ktore leca na kase to laski ktore nie sa warte za wiele. jestem materialistka ale nie wyborazam sobie abym miala z kims byc tylko dlatego ze ma kupe kasy, domek jednorodzinny i trzy samochody. to puste, płytkie i zupełnie bez przyszlosci. niestety sa dziewczyny ktore leca na pieniadze i uwazam ze nikt nie powinien sie takimi przejmowac bo jezeli takie istenija to zainteresowanie nimi powinno spasc conajmniej do zera

Napisane May 29, 2006, 8:10 pm
younha

younha

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to younha zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie jestem w ogole materialistką.

Napisane May 29, 2006, 8:14 pm
Natalka123

Natalka123

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Natalka123 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

napewno są takie ale są też i tacy kolesie i ja się o tym przekonałam ;/;/ 

Napisane May 29, 2006, 8:17 pm
ducha

ducha

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ducha zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

są i kolesie i dziewoje...Nie lubie takich ludzi...materialiści...Sądzęże robią tak tylko pozerzy czyli wszystko dla szpanu..

"kocham cię słoonecko ty moje kochane! bez ciebie bym nie mogła żyć" (oj nie bo kto by mi kupił tyle prezętów - suxxx)

Tak..To sie nazywa platoniczna miłość....

Napisane May 29, 2006, 8:22 pm
emilkaa

emilkaa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to emilkaa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zarowno dziewczyny jak&kolesie leca na kase ale to jest zalezne od sytuacji &od samych ludzi
osobisci enie musze leciec na czyjas laske zeby sie mu podlizac&ze dla kasy zrobuie wszystko &dobrze mi z tym choc sieprzekonalam ze do mnie &moich znajomych niektorzy podchodza z dystansem przez kase
bo niektorzy z nich mysla ze lecimy na kase a sa w wlk bledzie:)

Napisane May 29, 2006, 8:25 pm
brodi

brodi

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to brodi zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

palcie hajs. nienawidze szm*t oraz ch*jów ktorzy chca byc z toba tylko dlatego, ze posiadasz wiecej i mozesz sobie pozwolic na sowite prezenty.

Napisane May 29, 2006, 8:28 pm
Kroolik182

Kroolik182

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kroolik182 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

więc najlepiej jest mówić, że się jest biednym, jeżeli chce się uniknąć takich dziewczyn, jeżeli zostanie z tobą, to wiesz na czym tak naprawdę jej zależy. a co myślę o dziewczynach, które "lecą" na kase? są to dziewczyny, które nie mają żadnej wartości, mówiące kolesiowi, że go "kocha", a tak naprawdę robi mu wodę z mózgu i koleś to łyka. jest to smutne niestety. ale takie już są dziewczyny. podobnie jest z takimi co zależy im tylko na "zaliczeniu" - takie to tylko kopnąć w tyłek.

Napisane May 29, 2006, 8:29 pm
frycol_hiphop

frycol_hiphop

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to frycol_hiphop zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

niechcailbym miec takiej dziewczyny :/ !!

Napisane May 29, 2006, 8:32 pm
soulja

soulja

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to soulja zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dziewczyny? tzn nastolatki?
Nie znam takich.
Żony? kobiety dojrzałe szukające mezczyzny do konca zycia?
Znam...

Napisane May 29, 2006, 8:56 pm
rasky

rasky

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rasky zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wlasnie mam doła w huj bo moja laska sie taką dzisiaj okazala i juz ze sobą nie jestesmy :(

Napisane May 29, 2006, 8:59 pm
bula1111

bula1111

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bula1111 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Akurat dziś byłem świadkiem rozmowy mojego kolegi z jego koleżanką (ona ma chyba 17 lat)...i gadała coś w stylu : "ooo chodziłam kiedyś z takim jednym kolesiem, ale seplenił to go pozuciłam...ale teraz kupił sobie nowe BMW...szkoda że już z nim nie jestem, bo jeździła bym teraz be-em-kom "

To tylko przykład na to, że dziewczęta już w młodym wieku lecą na kase...a znam dużo takich dziewczyn.        Przykre jest takie zachowanie.             

Napisane May 29, 2006, 9:04 pm
kolesina

kolesina

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kolesina zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja mam w dupie kase, najważniejsze jest dla mnie szczęście !!!! a co do takich lasek to znam pare przykładów u nas w szkole, aż widac jak laski sa poje *** nie będę sie xle wyrażać, ale niektóre laski naprawde przeginają ....

*Napisane May 29, 2006, 9:09 pm
ddamaszk

ddamaszk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ddamaszk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

materialistki... nie byłem nigdy z taką wiecej niz jedną impreze (czyt. jeden dzień). Znam dużo takich... i chłopaków i dziewczyn... 

Napisane May 29, 2006, 9:19 pm
emilkaa

emilkaa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to emilkaa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no dokladnie teraz im mlodsze tym juz bardziej chetne na wszystko!!!!
hehe mi juz nie raz mowili ze lece na kase & moja ekipa tez
ale ja lece a raczej biore kase poki co jeszcze od taty:)
ale na samochod w 1/2 to sama sobie zarobilam:)

Napisane May 29, 2006, 9:19 pm
sXe

sXe

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sXe zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wszędzie takie są i po prostu trzeba takich ludzi unikać...
Ja czułabym się skrępowana mając np. chłopaka z BMW, który wszędzie by po mnie przyjeżdżał, ale takie dziewczyny byłyby zachwycone. I nie wiem czemu. Że sobie takiego chłopaka "upolowały"? Żałosne. :]

Napisane May 29, 2006, 9:59 pm
pitr

pitr

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pitr zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

na szczęście nie spotkałem się z takimi dziewuchami

Napisane May 29, 2006, 10:39 pm
younha

younha

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to younha zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

sXe
Cytuj:
Wszędzie takie są i po prostu trzeba takich ludzi unikać...
Ja czułabym się skrępowana mając np. chłopaka z BMW, który wszędzie by po mnie przyjeżdżał, ale takie dziewczyny byłyby zachwycone. I nie wiem czemu. Że sobie takiego chłopaka "upolowały"? Żałosne. :]

dokladnie mam takie samo zdanie. byłabym raczej skrepowana niz zachwycona.

Napisane May 29, 2006, 10:43 pm
Landerw

Landerw

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Landerw zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Tjaaa to zależy na co by ta kasa poszła B) Nowe blaciki, trucki i inny stuff... :P

A na serio to jakby nie patrzeć to jest to lekka (nawet bardzo lekka - ale od czegoś się zaczyna...) forma no... żeby nie powiedzieć prostytucji...

Napisane May 29, 2006, 10:51 pm
Dziarnooo

Dziarnooo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Dziarnooo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

younha powiedział(a):
nie jestem w ogole materialistką.

A ja owszem, jestem

Napisane May 29, 2006, 11:00 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja