Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Sprzęt » Darkstar

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Darkstar, j/w
jankowski1

jankowski1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jankowski1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

chcialbym znac wasze opinie na temat tych desek....Jakie są itp. itd. Prosze o wypowiedzi osoby które je juz miały a nie że :"Moj kolega ma bla bla bla..." wiecie o co chodzi? Z góry thx Pozdro :cyclops: :cyclops: :cyclops:

Dodany

Napisane May 29, 2006, 10:48 pm Ostatnio edytowane Apr 25, 2008, 8:41 am przez bydlak
bstt

bstt

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bstt zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mam darkstar electric resin9

9 warstw, a jest cieńczy od np zwyklego 7dmiowarstwowego Pogo

bardzo dobry blat, elastyczny, super profil
ja jestem zadowolony

Napisane Aug 7, 2006, 10:46 pm
ptaszek8

ptaszek8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ptaszek8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

małe maja :cyclops: noski i tejle... bo to diwle czy jakoś tak ale następena to i tak będzie własnie darkastary moj spróbuje tego z amorply seks. ^^)

Napisane Dec 27, 2006, 7:25 pm
bart19134

bart19134

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bart19134 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja mam Darkstara resin7 B) mam go nie całe 2 miesiące i wszystko jest zajebicie tylko nose i tail się kruszą, ale to chyba normalne B)

Wsumie polecam :)

*Napisane Dec 28, 2006, 3:27 pm
sandalek

sandalek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sandalek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja mialem 2 razy deske blinda z tym klejem epoksydowym, jest on tez uzywany w deskach darkstara,ale deski darkstar(tylko armor light) mają wlókno weglowe w srodku...wiec tak deski blinda sa super i sa prawie niezniszczalne, a jako ze darkstar ma dodatkowo warstwe z wlokna weglowego to zlamanie go jest raczej trudne. A co do jazdy to deski sa lekkie i ogolem zajebiste xD

Napisane Feb 21, 2007, 3:52 pm
dandi92

dandi92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dandi92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja jezdze tylko na darkstarach zaczalem od armor light kupilem go w londynie i jedzilem 2 miesiace poszedl dopiero na 9 schodach ale jak kupilem druga identyczna ale w polsce poszedl po 2 tyg teraz kupilem resin 7 tym razem w niemczech i jestem bardzo zadowolony w polsce sa same stare blaty nie oplaca sie tu czego kolwiek kupowac

Napisane Mar 10, 2007, 9:38 pm
durin12

durin12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to durin12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja miałem pro model rayan kenrich (jakoś tak) bez resingu i był zarąbisty

Napisane Apr 11, 2007, 5:24 pm
DORIANSK8

DORIANSK8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to DORIANSK8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dziewięcio warstwowe tak bo to pewnie resin 9 ale resin 7 są super miałem jednego bardzo dobrze mi się jezdziło i długo mi trzymał resin 7 jest naprawde lekki

Napisane May 15, 2007, 7:45 am
KSU

KSU

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KSU zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

miałem go prawie rok i nadal w jednym kawałku chociaż go nie oszczędzałem nose itail krótki jak cholera ale nadal nie połamany gorąco polecam

Napisane Jul 2, 2007, 2:13 pm
Kaszkiel

Kaszkiel

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kaszkiel zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja mam zamiar kupic deck z wloknem weglowym. A nie wiecie czy przy mojeje wadze 80 kilo bedzie dlugo trzymal???

*Napisane Jul 15, 2007, 3:47 pm
bydlak

bydlak

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bydlak zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kaszkiel powiedział(a):
ja mam zamiar kupic deck z wloknem weglowym. A nie wiecie czy przy mojeje wadze 80 kilo bedzie dlugo trzymal???

spokojnie

Napisane Jul 15, 2007, 3:48 pm
lasso

lasso

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lasso zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Miałem deck darkstara armor light ten niby nie łamiący się !!!
Pojeździłem na nim może z 2 miesiące i poszedł w pół i to przy lipslidzie na rurce flatowej !!!!!! Więc radze nie wydawajcie na taką deskę tyle kasy tylko kupcie sobie 2 tańsze decki np. gang skateboards, miniramp, czy od bujala z allegro elementa za 150 zł :) B)

Napisane Oct 27, 2007, 8:52 pm
lasso

lasso

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lasso zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Acha jeśli chodzi o to czy jak ważysz 80 kilo to ci nie pójdzie to się mylisz !!! Ja waże 55 kg i poszedł bardzo szybko :/

Napisane Oct 27, 2007, 8:55 pm
Mamik1

Mamik1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mamik1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

najlepszy blat jaki mialem do tejpory LOVE it

Napisane Nov 3, 2007, 7:47 pm
Mateushek

Mateushek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mateushek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

najlepsza deska na jakiej w życiu jezdziłem..Love Darkstar

Napisane Nov 4, 2007, 12:47 pm
peavey11

peavey11

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to peavey11 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Super decki!!!!!!! oglądnij sobie test na "niezniszczalność' ! :O poprostu kozak, chciałbym mieć ten blat, chociaż niektórzy mówią, że ciężkie :stare:

Napisane Nov 4, 2007, 2:35 pm Ostatnio edytowane Nov 4, 2007, 2:37 pm przez peavey11
kaczma

kaczma

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kaczma zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mam armorlight'a i jedno slowo zajebisty! nic wiecej nie trzeba piekny profil wcale nie taki ciezki grafika midzi i jeszcze te wypalane logo i nr seryjny blaty ahhhh do tego 30 naklejek i to za 170 z allegro polecam dechy bardzo dobrze sie jezdzi!

Napisane Jan 1, 2008, 2:18 pm
sina

sina

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sina zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no jak narazie to armor light darkstara to najlepszy blat jaki mialem i polecam  P.S mialem go 7 miechów

Napisane Mar 9, 2008, 8:03 pm
Nowak123

Nowak123

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Nowak123 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Bardzo dobra decha ;D jestem szczęśliwym posiadaczem od wakacji i tylko tail się trochę zrył prze manuale ;D Bardzo dobre blaty tworzą ci panowie

Napisane Mar 30, 2008, 7:21 pm
mateusz360

mateusz360

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mateusz360 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dla mojego kumpla na drugi dzien sie na teilu rozwarstwiła przy zle zladowanym kickflipie i co mu z tego wlukna weglowego jak sie rozkleila

Napisane May 1, 2008, 11:24 am
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja