Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » Co robicie, dostajecie na dzi...

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Co robicie, dostajecie na dzień dziecka?, Pisać, nie wstydzić się!
lisek31

lisek31

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lisek31 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Piszcie, co dostaliście na dzień dziecka, bądź kasę na co wydaliście. CO robicie w tym dniu, itp...Ja dostałem 60 złotych, doładowałem se telefon (heyah-20zł), a reszte wydałem na mojego pierwszego fb. Kasę dostałem 2 dni wcześniej, ale już troche mi wychodzi. Dziś się zajmę za budowę grindboxa na fb.:P
PS. Jak sie dobrze robi ollie na fb? Pozdro.

Napisane Jun 1, 2006, 7:03 am
michal92

michal92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michal92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja w dzień dziecka nie poszłem do szkoły :) ( tak to bym nie mogl wlasnie pisac tego posta) jeszcze nic nie dostałem no ale dopiero 7 rano :P

Co do ollie to poczytaj forum i arty

Napisane Jun 1, 2006, 7:13 am
danlancher

danlancher

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to danlancher zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No..ja do szkolki sie szykuje :) Moze cos dosteane,rodzice sypna groszem moze :))
Ale nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlow wiec uciekne z paru lekcji,pomysle z jakich :)

Wszystkiego najlpeszego moje dzieci ;]

pozdr!

Napisane Jun 1, 2006, 7:16 am
lisek31

lisek31

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lisek31 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No, ale ollie na fb tam jest hujowo wytłumaczone.

Napisane Jun 1, 2006, 7:18 am
soulja

soulja

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to soulja zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

przyzwoita woda po goleniu ;) bbaaardzo przyzwoita.

Napisane Jun 1, 2006, 8:14 am
EwIIkA

EwIIkA

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to EwIIkA zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hmm...ja raczej nic nie dostanę..nie te lata :( ale może mama się zlituje i da mi jakiegoś batona :P hehehe a co robię? jadę sobie na zakupy do Pozen City..muszę sama sobie prezent sprawić z okazji święta dzieci....no więc WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA DZIECIACZKÓW Z PODZIEMIA (tych trochę starszych też ;) )

Napisane Jun 1, 2006, 8:23 am
cs_maniak_cool

cs_maniak_cool

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to cs_maniak_cool zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja jade do kina na mission imposible 3 i na turniej rugby w siedlcach

poZDro

Napisane Jun 1, 2006, 8:26 am
Voodoo123

Voodoo123

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Voodoo123 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja rok temu na dzień dziecka sie backflip'a nauczyłem a teraz uzbierałem na nową KTM'ke sx 125 cc"  :P

Napisane Jun 1, 2006, 8:47 am
kondzikfb

kondzikfb

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kondzikfb zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no niby zwyczajany dzen;] moze ktos zarzuci kasą ;];] :king:

Napisane Jun 1, 2006, 9:01 am
wabahaba

wabahaba

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wabahaba zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

My siedzimy na informatyce i sie zaraz zrywamy. Ja chce dostać i dostane kase bo nie lubie prezentow jakis niespodziankowych tepych i nieuzytecznych. 100zl tu 100 tam i bedzie

Napisane Jun 1, 2006, 9:03 am
krzynowek

krzynowek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to krzynowek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

100 zł i nie ide do szkoly :D a po co :D
jak jest jakis dzien sportu a ja mam zwolnienie z wf do konca roku szkolnego :D

Napisane Jun 1, 2006, 9:04 am
airlo

airlo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to airlo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja mam szkołe ale nie ide :D dostalem 360 na rolki (!) i 100 od mamusi ;)

Napisane Jun 1, 2006, 9:29 am
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

michal92 powiedział(a):
Ja w dzień dziecka nie poszłem do szkoły :) ( tak to bym nie mogl wlasnie pisac tego posta) jeszcze nic nie dostałem no ale dopiero 7 rano :P

Co do ollie to poczytaj forum i arty

nie poszedłem wiec jak raczej powinieneś iść hehehe

Napisane Jun 1, 2006, 9:38 am
IsO

IsO

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to IsO zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja to pewnie dostane kasetak jak zawsze,przyda sie bo kupie sobie nowego telefona . Ale do szkloly niestety musze isc:F.A
a jak przyjde z budy to pewnie pojde na deske

Napisane Jun 1, 2006, 9:39 am
ddamaszk

ddamaszk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ddamaszk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja dostałem jak dla mnie i akurat w tym czasie najlepszy prezęt jaki mogłem sobie wymarzyć. BILET LOTNICZY DO BYDGOSZCZY NA MSS #5 :D yeah!

Napisane Jun 1, 2006, 10:15 am
safian

safian

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to safian zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

1.ja nie poszedlem do szkoly... ale moze to nie prezent D: w koncu juz nie chodze caly tydzien bo oceny powystawiane ^^
2. od babci 200zl ktore wydalem juz dosyc dawno na blacik santa cruza
3. kolka flipa
4. przyjezdza do mnie niemiec na wymiane... jesli to jest prezent :D ale tydzien do szkoly nie trzeba bedzie, wiec cos w tym jest

Napisane Jun 1, 2006, 10:26 am
chmieluu

chmieluu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to chmieluu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja ide do szkoly mam lekcje do 17:15 ;[[[[[[ a po za tym licze na nowy blacik:)

Napisane Jun 1, 2006, 10:52 am
frankie25

frankie25

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to frankie25 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja sobie kupie lizaka. Ale wypas bedzie!

Napisane Jun 1, 2006, 11:13 am
SK8Amok

SK8Amok

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to SK8Amok zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja dostalem 2 koszulki Andegrand.pl  B)

jestem happy

Amok

Napisane Jun 1, 2006, 11:24 am
brat5

brat5

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to brat5 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A ja siedzę sam w domu :( cała rodzina pojechała i dopiero jutro będą a ja musze sam siedzieć i sie nudzić:( Ale za to Idę zaraz na wino porzeczkowe z kolegami :p uhasassasaasa

Napisane Jun 1, 2006, 11:52 am
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja