Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Sprzęt » Trucki Orion

Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Trucki Orion , Czy warto je kupić ??
kamilB14

kamilB14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kamilB14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siema! Mam zamiar kupić trucki orion ,ale sie jeszcze  troche waham czy je brać  więc jak ktoś je ma to niech pisze czy są lekkie ,wytrzymałe itp.  :P  :)

Dodany

Napisane Jun 1, 2006, 6:19 pm Ostatnio edytowane Apr 26, 2008, 9:56 am przez bydlak
pitr

pitr

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pitr zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja mam Oriony, świetne trucki bierz je! są bardzo wytrzymałe

Napisane Jun 1, 2006, 7:49 pm
avensis14

avensis14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to avensis14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

orion to wyrąbane trucki ;) kupuj śmiało :)

Napisane Jun 3, 2006, 1:42 pm
CGA

CGA

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to CGA zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Miałem Oriony i z mojego doświadczenia wynika że są kozackie - jeździłem w nich w c***j czasu i nie było większych problemów, a z tych mniejszych problemów to mi się często kingpin łamał, ale może to dlatego że jeździłem na straaaasznie skręconych truckach. W każdym razie sprzedałem je jakis czas temu kolezce i też jest z nich zadowolony.

Napisane Jun 3, 2006, 10:38 pm
Thomas04

Thomas04

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Thomas04 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dla mnie to ścierwo bierz Indepedent a nawpewno nie pozałujesz

Napisane Jun 11, 2006, 11:18 am
Paul5

Paul5

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Paul5 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie są złe ale istnieją są lepsze

*Napisane Jul 9, 2006, 4:41 pm
dani997

dani997

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dani997 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

lekkie ale syszałem ze kruche jak troche ważyssz wes kleoiej cos mocniejszeeego

Napisane Jul 21, 2006, 2:50 pm
finger13

finger13

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to finger13 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

lekkie .... mocne itp itd. SA OK !

Napisane Jul 26, 2006, 3:23 pm
rela23

rela23

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rela23 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wincol dzisiaj sie zamienił  zwykłe za oriony ZIELONE!polecam!

Napisane Jul 28, 2006, 11:32 pm
hesior1

hesior1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to hesior1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Do Thomas04 w INDEPENDENT przesuwa się ośka po pół roku jazdy!!!

Napisane Jul 29, 2006, 9:46 pm
bergersk8

bergersk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bergersk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

CGA powiedział(a):
Miałem Oriony i z mojego doświadczenia wynika że są kozackie - jeździłem w nich w c***j czasu i nie było większych problemów, a z tych mniejszych problemów to mi się często kingpin łamał, ale może to dlatego że jeździłem na straaaasznie skręconych truckach. W każdym razie sprzedałem je jakis czas temu kolezce i też jest z nich zadowolony.

Nie dziwie ci sie jak smigałes na skręconych truckach kingpiny wtedy sie wyginają w cholere i sie szybko łamią ,a co do trucków orion to bierz bo są dobre ;)

Napisane Jul 29, 2006, 10:50 pm Ostatnio edytowane Jul 29, 2006, 10:50 pm przez bergersk8
adi93

adi93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to adi93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ORIONY podobno dobre trucki ^^)

Napisane Aug 10, 2006, 10:52 am
marcinekSB

marcinekSB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to marcinekSB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja mam oriony. Mega trucki, polecam, wiele osób sie ypowiada na ich temat negatywnie tylko daltego ze nie sa popularne, wg mnie nie sa gorsze od innych wiadacych firm. Moje sa super! wytrzymale, troche malo sliskie, ale polecam

Napisane Oct 16, 2006, 10:46 pm
lemisz

lemisz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lemisz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jak masz kase na oriony, kup tensory... duz chyba nie dolozysz, a truczki najlepsze

Napisane Dec 8, 2006, 7:36 pm
przemsk8

przemsk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to przemsk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

po co brać oriony jak za tą sama cenę masz venture??

Napisane Dec 9, 2006, 8:19 am
frycol_hiphop

frycol_hiphop

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to frycol_hiphop zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dobre trucki, wytrzymałe, tylko jest jedna wada - są  niskie i jest problem, bo wtedy kamyczki nie atakują tylko kółek, ale też trucki  :stare: :cyclops:

Napisane Jan 26, 2007, 11:34 am
Serv

Serv

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Serv zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Moj kumpel ma oriony i ma je juz 2 lata i nic... miodzio trucki chociaz troche ciezkie :) ale warto

Napisane Jan 26, 2007, 12:51 pm
Voodoo199

Voodoo199

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Voodoo199 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Oriony dobre ;d Sam zastanawiam sie czy nie kupic sobie nowych orionów:D miałem kiedys oriony teraz mam World Industries dojechane:D I kupie sobie chyba nowe Oriony:D :rolleyes:

*Napisane Feb 4, 2007, 10:52 pm
darek6

darek6

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to darek6 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siemka chcialem ci powiedziec ze sa to swietne trucki i warto je kupic^^) sa one bardzo wytrzymale i lekkie;)

Napisane Feb 5, 2007, 8:12 pm
Voodoo199

Voodoo199

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Voodoo199 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

darek6 powiedział(a):
Siemka chcialem ci powiedziec ze sa to swietne trucki i warto je kupic^^) sa one bardzo wytrzymale i lekkie;)

czy lekkie....to bym sie tak do konca nie zgodził, ale że dobre to sie zgadzam:D

Napisane Feb 5, 2007, 10:00 pm
Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja