Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Sprzęt » Trucki Orion

Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Trucki Orion , Czy warto je kupić ??
kamilB14

kamilB14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kamilB14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siema! Mam zamiar kupić trucki orion ,ale sie jeszcze  troche waham czy je brać  więc jak ktoś je ma to niech pisze czy są lekkie ,wytrzymałe itp.  :P  :)

Dodany

Napisane Jun 1, 2006, 6:19 pm Ostatnio edytowane Apr 26, 2008, 9:56 am przez bydlak
bydlak

bydlak

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bydlak zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Trucki nie są za lekkie ale są dosyc dobre.

Jedyna wada to kingpiny miałem 3 pary tych tracków i w każdych pękał kingpin przy banalnych trikach na flacie.

Napisane May 10, 2007, 12:21 am
frycol_hiphop

frycol_hiphop

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to frycol_hiphop zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Pisałem już w tym temacie, ale mam już teraz drugą parę Orionów. Jeżdże na nich dosyć długo, bo już z 3 miesiące będą, ale jak napisał Bydlak, PROBLEM Z KINGPINAMI i to nie że tam raz na te 3 miesiące, ale zdażało się że w jednym tygodniu poszły mi kingpiny 4 razy, a i trudno się je wyjmuje [kingpiny] trzeba się troche pomęczyć z jakimiś imadłami itp. (przynajmniej ja tak robiłem bo nie miałem innego pomysłu) ale tak oprócz tych kingpinów to naprawde spoko trucki, POLECAM, wytrzymałe, nie pękają i są LEKKIE!

Napisane Jan 13, 2008, 1:02 am
FilipoOo

FilipoOo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to FilipoOo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mój kumpel ma oriony, które mają już 15 lat i się trzymają :O

Napisane May 8, 2009, 11:19 am
Jezo

Jezo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Jezo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Całkiem niezłe jeżeli chodzi o wytrzymałość.

Napisane May 8, 2009, 3:47 pm
gorilla1995

gorilla1995

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to gorilla1995 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Oriony najlepsze- mam takie, które mają prawie 20 lat :)

Napisane Feb 19, 2016, 10:07 am
Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja