Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » Najlepsza szkoła

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Najlepsza szkoła, Którą szkołe wspominasz najlepiej?
MatLen

MatLen

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MatLen zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Którą szkołe wspominacie najlepiej?

*Napisane Jun 2, 2006, 8:08 pm Ostatnio edytowane Nov 1, 2007, 11:09 pm przez MatLen
Szamal

Szamal

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Szamal zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Strange topic... ja sie nie wypowiadam bo teraz ide do liceum wiec jeszcze za mało doswiadczenia zeby cos o tym mowic.Ale fakt , w gimnazjum jest lepiej niz w podstawowce , ale to jest jasne , w liceum bedzie lepiej niz w gimnazjum a na studiach lepiej niz w liceum , schemat kończy sie na pracy , na studiach bylo lepiej niz w robocie :P

pzdr

Napisane Jun 2, 2006, 8:13 pm
dzaga90

dzaga90

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dzaga90 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ee tam wszedzie mozna poznac naprawde lajtowe i sympatyczne osoby wszedzie moze byc fajnie;] bede tesknila za mojim ludem bo wlasnie koncze gim. ale tyz licze na to ze poznam w liceum wiele ciekawych ludzi..:)

Napisane Jun 2, 2006, 8:16 pm
Miau

Miau

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Miau zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

MatLen powiedział(a):
Cholera czemu gimnazjum nie trwa dłużej :( :( :( :(

Szczel sobie kibla i będziesz chodził dłużej do gimnazjum, proste

Napisane Jun 2, 2006, 8:17 pm
Rap91

Rap91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rap91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dzaga90 powiedział(a):
ee tam wszedzie mozna poznac naprawde lajtowe i sympatyczne osoby wszedzie moze byc fajnie;] bede tesknila za mojim ludem bo wlasnie koncze gim. ale tyz licze na to ze poznam w liceum wiele ciekawych ludzi..:)

Tesz ide ale będe w zupełnie nowym mieście i będe czuł sie nieswojo, bez kolegów to nie to samo...

*Napisane Jun 2, 2006, 8:19 pm
dzaga90

dzaga90

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dzaga90 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Rap91 powiedział(a):
dzaga90 powiedział(a):

Tesz ide ale będe w zupełnie nowym mieście i będe czuł sie nieswojo, bez kolegów to nie to samo...

ee spoko...odnajdziesz sie...;] zycze powodzenia:)

Napisane Jun 2, 2006, 8:20 pm
karolaaa

karolaaa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to karolaaa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja tam nie żałuje, że kończe szkołę :> Klase mam dość spoko, ale potrzeba mi zmian. Z wiekszoscia jestesmy razem od 9 lat i naprawde pragne nowości ;]
Mysle, ze gimnazjum to najfajniejszy etap dotychczasowego zycia mojego, lecz klasa w podstawówce była hm.. bardziez zorganizowana i zżyta.

Napisane Jun 2, 2006, 8:22 pm
michal92

michal92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michal92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jak narazie najlepiej było w przedszkolu :D

Napisane Jun 2, 2006, 8:30 pm
sXe

sXe

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sXe zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mam tą samą klasę, co w podstawówce i naprawdę cieszę się, że idę już do liceum i że zostały w sumie dwa tygodnie szkoły jeszcze... O ile moja klasa w podstawówce była w miarę normalna i zgrana, to w gimnazjum stało się z nią dziwnego i... i po prostu mam klasę chorych umysłowo ludzi.  :/

Napisane Jun 2, 2006, 8:31 pm
dzaga90

dzaga90

Member
Wyświetl posty

sXe powiedział(a):
Mam tą samą klasę, co w podstawówce i naprawdę cieszę się, że idę już do liceum i że zostały w sumie dwa tygodnie szkoły jeszcze... O ile moja klasa w podstawówce była w miarę normalna i zgrana, to w gimnazjum stało się z nią dziwnego i... i po prostu mam klasę chorych umysłowo ludzi.  :/

hehe mam podobnie:P:P to znaczy chodzi mi o chorych ludzi:PP mam taka jak by grupke z ktora sie zadaje a reszta t tak czasami do tego 4 chlopakow w klasie i zero zgrania nigdy wszyscy nie mozemy sie zgrac nigdy cala klasa nie bylismy a wagarach no masakra:P a teraz 16 osob na 26 idzie na bal zakonczeniowy:/

Napisane Jun 2, 2006, 8:33 pm
karolaaa

karolaaa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to karolaaa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dzaga90 powiedział(a):
sXe powiedział(a):

hehe mam podobnie:P:P to znaczy chodzi mi o chorych ludzi:PP mam taka jak by grupke z ktora sie zadaje a reszta t tak czasami do tego 4 chlopakow w klasie i zero zgrania nigdy wszyscy nie mozemy sie zgrac nigdy cala klasa nie bylismy a wagarach no masakra:P a teraz 16 osob na 26 idzie na bal zakonczeniowy:/

Lol, dobrze, ze chociaz macie bal! Moja klasa nie potrafiła zorganizować balu, bo częśc nie chciała, czesci sie nie podobało tam i tak cały czas i zawsze :>

Napisane Jun 2, 2006, 8:37 pm
sXe

sXe

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sXe zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

karolaaa powiedział(a):
dzaga90 powiedział(a):
sXe powiedział(a):

Lol, dobrze, ze chociaz macie bal! Moja klasa nie potrafiła zorganizować balu, bo częśc nie chciała, czesci sie nie podobało tam i tak cały czas i zawsze :>

My mieliśmy bal... W lutym. :P

Napisane Jun 2, 2006, 8:39 pm
wabahaba

wabahaba

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wabahaba zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

W liceum jest super ale w gimnazjum mozna bylo sobie wieksze jaja z nauczycieli robic bo tam sie nie zawieszało i wywalalo z szkoly z byle czego ale liceum rules

Napisane Jun 2, 2006, 8:46 pm
boczku

boczku

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to boczku zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

w gimnazjum poznalem lepszych ludzi. i wogole bardziej mi sie podoba. w podstawowce tez byly niezle waly:D:)        a liceum to niewiem czy dozyje..

Napisane Jun 2, 2006, 10:02 pm
Lalo

Lalo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lalo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

w gimanzjum jest suuper! ale niestety to co moja klasa wyczynia...ehhh...dzisiaj miala szczegolna głupawę...szkoda gadać

Napisane Jun 2, 2006, 10:20 pm
DENVER

DENVER

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to DENVER zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Yo, fakt w gimnazjum byl wiekszy chillout, naprwde max sie odwalalo i bylo super, jak na azie to najlepsze 3 lata szkoly, liceum to juz co innego, wydaje mi sie ze chyba z wiekiem odechciewa mi sie wyglupow itd, ale teraz tez sie staram loozowac na ile sie da
zeby nie bylo tak calkiem sztywno, ogolnie tez jest pozytywnie.
Podobno najlepiej jest na studiach, jak sie mieszka gdzies w akademiku hehe, wtedy to jest zycie, jak dobrze pojdzie to moze juz niedlugo go skosztuje, czas pokaze...

ema...

Napisane Jun 2, 2006, 10:31 pm
soulja

soulja

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to soulja zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

karolaaa powiedział(a):
dzaga90 powiedział(a):
sXe powiedział(a):

Ha.. a nasz bal jest w najlepszym klubie w oL :) i to bedzie disko o nazwie BAL :D
Klasa super zgrana z innymi klasami tez sie dogaduje :) żyć nie umierać =]

Napisane Jun 2, 2006, 10:32 pm
bula1111

bula1111

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bula1111 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Miau powiedział(a):
MatLen powiedział(a):
Cholera czemu gimnazjum nie trwa dłużej :( :( :( :(

Szczel sobie kibla i będziesz chodził dłużej do gimnazjum, proste

ja byłem 5 lat w gimnazjum...i jak doszedłem w końcu do 3 klasy, to byłem najstarszy w szkole. A od 2 klasy zawodówy też byłem najstarszy w szkole.

A co do najlepiej wspominanej szkoły, to raczej w (kiedyś nienawidzonym) gimnazjum było najfajniej...chowanie się gdzieś na szkolnym placu, żeby sobie szybko zapalić fajke (czasem jedną na czterech)...uciekanie przed nawiedzonym ochroniazem...częste wizyty u dyrektora. Achh te gimnazjum  :rolleyes:

Napisane Jun 2, 2006, 10:47 pm Ostatnio edytowane Jun 2, 2006, 10:48 pm przez bula1111
ddamaszk

ddamaszk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ddamaszk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

podstawowka... pamietam miesliszmy p. dyrektra ktory na nazwisko miał SZYBA. i on mial swoich podwładnych (czyt. kujonów) i prawie po kazdej przerwie przychodził taki kujon do nas na lekcje i zawsze mowil tak "Pan Andrzejewski(moje nazwosko) jest proszony do gabinetu dyrektora. Oj pamietam te czasy.... fajnie bylo.  Poźniej gimnazjum... niestety w polsce w gimnazjum spedzilem tylko 1 rok.... oj bylo warto... dostawanie wpierdol po lekcjach za wygląd :D.. to bylo to... az do tego stopnia ze mialem noz w plecaku :D hehe... poźniej 26lipca 2005 emigracja na wyspy brytyjskie... anglia. Pamietam dokladnie pierwszy dzien w angielskiej szkole (freman collage)... stres przemawial... 0 (zero) angielskiego w glowie... Poznanie naprawde bardzo wielu fajnych ludzi... lekcje na looozie... to jest to... wlasnie skonczylem (na polskie 2gim.) 10 rok... i w poniedzialek zaczynam 11 rok (polska - 3gim). I to jest to... 5 semestrow... przerwy co 4-5tyg. nauki.  Ale co bym dal zeby sprowadzic kolegow z polski tutaj... oj.....  fajnie by bylo.  Pozdro :)

Napisane Jun 3, 2006, 12:37 am
airlo

airlo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to airlo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ba bo dziś jest zajawa na elo drechy, jak wyglądasz od nich mądrzej to masz wpierdol. Jak ja się cieszę że u mnie w gimku jak się wszyscy zbierzemy to możemy takim dreszkom nawsadzać. Niech się tylko przyczepi do któregoś z "naszych". Trzeba mieć odpowiednie towarzystwo i tyle, a w tedy żadna szkoła ci nie straszna  :P

Napisane Jun 3, 2006, 1:49 am Ostatnio edytowane Jun 3, 2006, 1:49 am przez airlo
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja