Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Rolki » Pozostałe » STRACH jak z nim walczyc

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
STRACH jak z nim walczyc, macie jakies sposoby?
CineczQ

CineczQ

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to CineczQ zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Simea wszystkim zakładam nowy temat zeby poznac jak wy radzicie sobie ze strachem.. ja nie mam swojego sposobu <raczej> i dlatego pytam was o rade jak wy to robicie moze sobie podpatrze jeden z pomyslow.

Pozdro B)

Napisane Jun 3, 2006, 10:53 am
kuki

kuki

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kuki zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie poradze ci może za dobrze ale jak ja się czegoś boje to  po prost to robie(tylko nieraz:P)  boje się jak cholera ale co tam "raz kozie śmierć"heeheh

Napisane Jun 3, 2006, 11:04 am
soulfly

soulfly

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to soulfly zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jesli boisz sie skoczyc z jakichs schodow  to .. pomysl ze dolecisz najwyzej sie wypieprze.  rozpedz sie tak abys na pewno doleciał do miejsca w ktorym ladujesz ( za 1 razem mozesz skoczyc tak aby miec duzo zapasu)  jak glebniesz to trudno.  nie ma jakiejs metody na strach

Napisane Jun 3, 2006, 1:32 pm
zoLza

zoLza

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zoLza zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

powiedz sobie: "raz sie zyje"
lepiej skoczyc i sie poobijac niz nie skoczyc i zalowac ze sie nie sprobowalo.

Napisane Jun 3, 2006, 2:00 pm
jahu

jahu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jahu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja sie nie boojjee ... ja jaakoś nie myśle o glebie i jest good  B)

Napisane Jun 3, 2006, 2:10 pm
zdybson

zdybson

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zdybson zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dobra muzyka, zajawka i pełne skupienie

Napisane Jun 3, 2006, 2:12 pm
CineczQ

CineczQ

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to CineczQ zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no wlasnie u nas brakuje dobrej muzy ;D nie ma jak poprostu nie mamy skate parku ;/ jedynie schody i rurki no i jakies tam murki ale muza na maxa by sie przydala

Pozdro

Napisane Jun 3, 2006, 6:19 pm
pietrov

pietrov

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pietrov zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

w pelni popieram zdybsona... kazdy z tych elementow jest bardzo wazny a jak sa wszystkie naraz to sie dopiero mozna przelamac na lajcie  B)

Napisane Jun 3, 2006, 8:48 pm
greku

greku

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to greku zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja mam bardzo dobry pomysl poprostu MYSLE SE W GLOWIE ZE MAM W DUPI* ZE SIE WYWALE I POPROSTU JADE ALBO MYSLE ZE JAK SIE WYwALE I SE COS POLAMIE TO BENDE MIAL KASE NA NEW ROLKI :D  :(

*Napisane Jun 4, 2006, 12:27 pm
Eyeball20

Eyeball20

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Eyeball20 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Myślę sobie że jak nie skoczę to nie będę miał tej adrenalinki już nigdy w życiu  :rolleyes:

Napisane Jun 4, 2006, 2:16 pm
InnoVierca

InnoVierca

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to InnoVierca zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ze strachem nie nalezy walczyć.... jezeli jezdzicie na desce, rolkach itd to strach jest waszym przyjacielem .

Napisane Jun 4, 2006, 2:23 pm
CineczQ

CineczQ

Member
Wyświetl posty

hohoho..to cienki z niego przyjaciel xD... no ej ale jak bys sie nie bal to bys za pierwszym rzem robil 540,720,backfilpa itp.. wiec wiesz kazdy sie boi wotpie ze ktos kto skacze na rolkach sie nie boi nowych trickow.. takie jest tylko moje zdanie ;)

Pozdro

*Napisane Jun 4, 2006, 3:28 pm
plusdd

plusdd

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to plusdd zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mi bardzo pomaga muza  ;)

*Napisane Jun 9, 2006, 5:42 pm
skejcikkk

skejcikkk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skejcikkk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No ja se ostatnio muze zapuscilem, to sie triczki na murku posypaly :)

Napisane Jun 9, 2006, 6:23 pm
mariannek

mariannek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mariannek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

greku powiedział(a):
Olej go :P :stare:

to  samo robie mowie sobie w myslach ze przeskocze albo cos tam zrobie jakis trick
a tak to leje na strach

Napisane Jun 10, 2006, 11:19 am
potec

potec

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to potec zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nigdy nie mów ze sie dygasz a jak sie dygasz to szybko wskocz i srób trika bo ja miałem taką dgaw z rurką ~50 cm 1 dzien sie dygałem na drugi dzien od razu wskoczyłem i teraz już spokojnie na nią wskakuje. Po prostu nie można czekać i ojeju a jak sie wywale itp.

Napisane Jun 10, 2006, 9:36 pm
CineczQ

CineczQ

Member
Wyświetl posty

wiesz co ja taka medote mam i to mnie wkurza.. im wiecej mysle jak go zrobic czy doskocze czy wyladuje tym bardziej sie boje wiec lepiej nie myslec o tym czy sie gibne czy nie no ale przede wszystkim ten stach jest ;D

Pozdro

Napisane Jun 10, 2006, 9:46 pm
Gilun

Gilun

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gilun zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

CineczQ ma rację im dłużej się zastanawiasz tym trudniej jest się przełamać.Jak chcesz coś zrobić to pomyśl raz jak to ma wyglądać no i zrób to.Ja jeszcze nie jeżdze na rokach ale w innych sportach extremalnych mi się to sprawdza np. w parkour.

Napisane Jun 12, 2006, 11:44 pm
matyusz

matyusz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to matyusz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Witam wszystkich. 1-st post:D A więc jeśli boję się czegoś to podchwyciłem sposób z lost (może ktoś ogląda). Mianowicie staję przy krańcu schodów, zamykam oczy, liczę do pięciu, a w tym czasie myślę sobie o tym co się może wydarzyć po skoku, a gdy skończę jadę i skaczę:D Ale popieram, że im dłużej się namyślasz tym trudniej wykonać to co zamierzyłes.

Napisane Jun 16, 2006, 5:35 pm
DeeDee

DeeDee

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to DeeDee zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kuki powiedział(a):
nie poradze ci może za dobrze ale jak ja się czegoś boje to  po prost to robie(tylko nieraz:P)  boje się jak cholera ale co tam "raz kozie śmierć"heeheh

to lepiej sobie kota przywołać bo kot ma chyba 7 żyć ;P albo 9..teraz juz nie wiem... jak sie czegos boisz to nie ma na to rady albo to zrobisz albo nie...

Napisane Jun 17, 2006, 10:22 am
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja