Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Rolki » Pozostałe » STRACH jak z nim walczyc

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
STRACH jak z nim walczyc, macie jakies sposoby?
CineczQ

CineczQ

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to CineczQ zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Simea wszystkim zakładam nowy temat zeby poznac jak wy radzicie sobie ze strachem.. ja nie mam swojego sposobu <raczej> i dlatego pytam was o rade jak wy to robicie moze sobie podpatrze jeden z pomyslow.

Pozdro B)

Napisane Jun 3, 2006, 10:53 am
soulfly

soulfly

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to soulfly zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

cineczkQ .. nie umial bys od razu 720 jakbys sie nie baL:] do tego trzeba techniki .pozdro

Napisane Jun 17, 2006, 8:12 pm
matyusz

matyusz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to matyusz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

czy ja wiem? Może gdyby miał 10 metrowe schody i się pożadnie rozpedzil, to by 72 wykrecil, gorzej z ladowainem:D

Napisane Jun 17, 2006, 10:13 pm
CineczQ

CineczQ

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to CineczQ zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no no.. Tylko nogi polamane i juz bym sobie nie poskakal i wakacje z glowy..:D

Pozdro

Napisane Jun 18, 2006, 9:04 am
przemektur

przemektur

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to przemektur zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja chwile myśle jak będzie wyglądał z oczu zjazd np. z quoteru , potem otwieram oczy i jade od razu , a jak sie
czegoś dużej boje to łapie na chwile odech i przez tą chwile robie to co zamierzałem

Napisane Jun 24, 2006, 9:46 pm
soulfly

soulfly

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to soulfly zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

matyusz - a ladowanie to nie technika?:)

Napisane Jun 25, 2006, 1:15 am
burzum

burzum

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to burzum zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie ma metody na zwalczenie strachu można jedynie go zmniejszyć, czym? Poprzednicy powiedzili...
........:::::::S I C::::::::........

*Napisane Jun 25, 2006, 9:36 pm
soulfly

soulfly

Member
Wyświetl posty

no wlasnie..  powiem na dodatek ze strach jest potrzebny . w przeciwnym razie kazdy od razu brałby sie za chore  gapy  i mielibysmy znacznie więcej pogrzebów.

Napisane Jun 25, 2006, 10:18 pm
CineczQ

CineczQ

Member
Wyświetl posty

no rozumiem tylko ze strach wyznacza nam pewna granice np.podczas 720 musimy zlapac jakiegos trudnego graba..(to ja mam taki bezwlad w nogach ze nie moge go zlapac to przez ten strach) no ale wszyscy co sie tu wypowiadali maja racje albo trzeba ze strachem zyc w zgodzie albo go probowac przelamac :P

Pozdro

Napisane Jun 25, 2006, 11:03 pm
DEkogutCK

DEkogutCK

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to DEkogutCK zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie myśle o tym :P Najwięcej skoczyłem 5 schodów :P Pamiętam ze jak przed nimi stanąłem to jakoś tak sie przeląkłem... później po nich wszedlem, wziąłem rozpęd i hooooooooooooop..... gleba :P więc postanowiłem że będę tak robił aż nie skocze :P najlepiej po prostu srać na to, że sie potłuczesz :D

Napisane Jun 26, 2006, 12:06 am
CineczQ

CineczQ

Member
Wyświetl posty

soulfly napisalem <<np>> wiec wiesz moze i zrobie tylko dawno nie skakalem.. :D

Napisane Jun 26, 2006, 1:32 pm
soulfly

soulfly

Member
Wyświetl posty

CineczQ powiedział(a):
no rozumiem tylko ze strach wyznacza nam pewna granice np.podczas 720 musimy zlapac jakiegos trudnego graba..(to ja mam taki bezwlad w nogach ze nie moge go zlapac to przez ten strach) no ale wszyscy co sie tu wypowiadali maja racje albo trzeba ze strachem zyc w zgodzie albo go probowac przelamac :P

Pozdro

no ale napisales tez ze masz taki bezwlad w nogach ( jak robisz 72 ) ze nie lapiesz graba. na to wychodzi.:] pozdro

Napisane Jun 28, 2006, 1:08 am
skejciara

skejciara

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skejciara zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja se myśle: chrzanić to ! i skacze ;D

Napisane Aug 4, 2006, 10:23 am
flip123

flip123

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to flip123 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja mam taki sposób który jest tylko w ok.50% dobry,więc nie wiem czy go polecać,ale to już wedłóg uznania:potrafię sobie wmuwić że jak mam na sobie ochraniacze to mi się nic nie stanie(zupełnie nic!!! :mad:)
to troche dobrze bo przezwycięrzam strach,ale przez tą pewność moge se coś zrobić,więc jak już muwiłem:według uznania

*Napisane Aug 8, 2006, 2:02 pm
daftgirl

daftgirl

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to daftgirl zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja raczej slabo jezdze i czesto sie boje zrobić cokolwiek, pozaty jestem dziewczyną to może tez swoje robi:/
ale ja uważanm ze najlepsza jest w takim momencie muzyka:)
mp3 na uszy i peeełeenn relaks ;) ;)

Napisane Aug 9, 2006, 11:35 am
CineczQ

CineczQ

Member
Wyświetl posty

heh..z mp3 to troche u mnie nie wypalilo :D:P mialem fajna mp3 i skakalem az wkoncu mi zleciala i na koniec rozjechalem ja rolka niedosc ze byla pozadna gleba to bylem 200zl w dupe :D przynajmiej becha byla bo troche sie pozdzieralem

Pozdro

Napisane Aug 9, 2006, 11:50 am
daftgirl

daftgirl

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to daftgirl zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

CineczQ powiedział(a):
heh..z mp3 to troche u mnie nie wypalilo :D:P mialem fajna mp3 i skakalem az wkoncu mi zleciala i na koniec rozjechalem ja rolka niedosc ze byla pozadna gleba to bylem 200zl w dupe :D przynajmiej becha byla bo troche sie pozdzieralem

Pozdro

uhuhuuhuuuu... no to faktycznie pecha miałeś<głaszcze> :P

Napisane Aug 9, 2006, 12:52 pm
Folke

Folke

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Folke zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

natrudniejsze zwycięstwa są z samym sobą ;p trzeba trichę uważać, a poza tym strach jest bardzo dobrą motywacją :D pozdro! długich dni i przyjemnych nocy !!

*Napisane Aug 11, 2006, 9:54 pm
Tim93

Tim93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Tim93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie mam tako jakiego sposobu ma strach, jak widze fajne schodki to poprostu jade, skacze, lece i ląduje ;)  ^^) POZDRO

Napisane Sep 14, 2006, 7:04 pm
Dominek

Dominek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Dominek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja myśle" najwyżej się zabije " i jade :P

Napisane Sep 14, 2006, 9:25 pm
Qbasiek95

Qbasiek95

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Qbasiek95 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Sposobu zabardzo nie mam ale czasami mówie sobie "a skocze nie mam nic do stracenia" i skacze to mój sposób.

Napisane Sep 17, 2006, 8:35 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja