Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Rolki » Pozostałe » STRACH jak z nim walczyc

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
STRACH jak z nim walczyc, macie jakies sposoby?
CineczQ

CineczQ

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to CineczQ zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Simea wszystkim zakładam nowy temat zeby poznac jak wy radzicie sobie ze strachem.. ja nie mam swojego sposobu <raczej> i dlatego pytam was o rade jak wy to robicie moze sobie podpatrze jeden z pomyslow.

Pozdro B)

Napisane Jun 3, 2006, 10:53 am
CineczQ

CineczQ

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to CineczQ zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a jak stracisz cos.. np noge :D:D albo mp3 :PP

Napisane Sep 17, 2006, 9:01 pm
adamrapela

adamrapela

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to adamrapela zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Just do it!! nie ma rady!

Napisane Sep 20, 2006, 10:48 am
NowaczeQ

NowaczeQ

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to NowaczeQ zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja polecam Dobrą muzykę np zespołu system of a down, Bowling for soup, Blink182, co tam jeszcze......sum 41(nie jestem pewien czy to jest 41)
jeszcze nie bac sie ze sie potluczesz najlepiej prubuj na rurkach gdzie nie jest wysoko i nie jest stromo a z boku jest trawa (jak stracisz równowage to tylko na trawke upaść i na chmórki popatrzeć) i to moja receptura

Napisane Dec 4, 2006, 5:58 pm Ostatnio edytowane Jan 8, 2007, 6:23 pm przez NowaczeQ
plusdd

plusdd

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to plusdd zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

NowaczeQ powiedział(a):
Ja polecam Dobrą muzykę np zespołu system of a down[...]

No dobra ale jak się wywalisz i pechowo że na mp3??  ^^)  :P

Napisane Dec 5, 2006, 9:10 pm
NowaczeQ

NowaczeQ

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to NowaczeQ zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

trudno

i wielkie sorry

Napisane Dec 6, 2006, 9:14 am Ostatnio edytowane Jan 6, 2007, 10:53 am przez NowaczeQ
plusdd

plusdd

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to plusdd zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Widze że posty seriami piszesz xD

Napisane Dec 6, 2006, 8:57 pm
Psychic

Psychic

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Psychic zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

NowaczeQ powiedział(a):
Ja polecam Dobrą muzykę np zespołu system of a down,Blink181,

soad-zespół- dziwnie brzmi :)
blink182...

Napisane Dec 7, 2006, 2:22 pm Ostatnio edytowane Dec 7, 2006, 2:23 pm przez Psychic
mikendy

mikendy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mikendy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jakas spoko muza i Powiedzenie sobie że ci sie uda i że jeszcze bedziesz mogł jeść pizze (z zebami)

Napisane Dec 9, 2006, 8:13 am
BlackGang

BlackGang

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BlackGang zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a ja wam powiem że i na desce i na rolkach jeżdze bez muzyki..
lepiej jest dla mnie..
musze sie skupic- musi byc cisza ...

Napisane Dec 10, 2006, 7:53 am
lisek31

lisek31

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lisek31 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak miałem 6 lat to oglądałem "RING". Tak sie przestraszyłem, że do dziś troche się boję tego filmu :(

Napisane Dec 10, 2006, 8:17 am
Kruku1991

Kruku1991

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kruku1991 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja to pelne skupienie jak sie nie uda to trudno spróbuje jeszcze raz najwyzej sie zabije jednego idioty bedzie mniej na ziemi a poza tym kto by tam po mnie płakał
:)

Napisane Dec 10, 2006, 8:11 pm
olas11

olas11

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to olas11 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

greku powiedział(a):
Ja mam bardzo dobry pomysl poprostu MYSLE SE W GLOWIE ZE MAM W DUPI* ZE SIE WYWALE I POPROSTU JADE ALBO MYSLE ZE JAK SIE WYwALE I SE COS POLAMIE TO BENDE MIAL KASE NA NEW ROLKI :D  :(

tylko kurwde niemam ubezpieczenia :(  to jest już gorzej
zeby rozełamać strach potrzebny jest czas.. wiem to z własnego doswiadczenia pamiętam ze do takiej trufnej 6 (takie wejście do parku leciało sie między gałęziami trudny odjazd i te schody były jeszcxze długie) sie przymieżałem, kilka dni a robiłem to w mieście w którym nikt ale to nikt kompletnie nie jezdził. To bedzie wyglądało tak czasami bedziesz podjezdzał do gapa już masz sie wybijac i strach.. i momentalnie chamowanie z pełnej pi*dy po kilku takich próbach poprostu to skoczysz (moze nawet przez to ze na chamowanie bedzie za późno :P :P) ja tak miałem jak zbudowali skate park unas patrze sobie rampa hmm fajnie wparowałem jakoś na góre podjechalem pod couping i pieknie na wyprostowanych nogach i na plecy... potem niemogłem sie porzełamać żeby spróbowac różni próbowali mnie namoówić i dupa a teraz normalnie za couping do tego najwazniejsza jest cierpliwośc i wytrwałośc bo niema gapów których nie "łykniesz" polecam (za lekture) filmy najsłynniejszego Alexa(mojego imiennika^^) z Kansas.. on sie skubany nieboi może keidyś sie bał ale jego psychika sie dotego przyzwyczaiła >

łooh sie rozpisałem oze ktoś to przeczyta pozdro

Napisane Dec 30, 2006, 10:34 am
Tim93

Tim93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Tim93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

adamrapela powiedział(a):
Just do it!! nie ma rady!

No właśnie: LIFE IS BRUTAL i nie ma rady :)

PS: Sorry że jeden post pod drugim.

Napisane Dec 30, 2006, 1:18 pm
Tim93

Tim93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Tim93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Sinuzz powiedział(a):
h uj ci w oko gówniarzu śmierdzący :cyclops:

Mi? Wiesz o tym, że za obrażanie jest Ban? Wiem, że w napisanie TEGO postu włożyłeś bardzo dużo wysiłku, ale nie mam wyjścia i zgłaszam post do moderacji. :)

Napisane Dec 30, 2006, 2:15 pm
olas11

olas11

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to olas11 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Tim93 powiedział(a):
Sinuzz powiedział(a):
h uj ci w oko gówniarzu śmierdzący :cyclops:

Mi? Wiesz o tym, że za obrażanie jest Ban? Wiem, że w napisanie TEGO postu włożyłeś bardzo dużo wysiłku, ale nie mam wyjścia i zgłaszam post do moderacji. :)

bana to ty powinieneś dostac za 3 posty pod rząd sie odezwe do moderatora bo to az zal dupe sciska jak sie widzi co nooby robią z tym forum i sory za offtopa Chyba trzeba zacząc tępić(albo uświadamiac xD) tych nobów

Napisane Dec 30, 2006, 9:45 pm
soulfly

soulfly

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to soulfly zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

offtop: OPANUJCIE SIĘ LUDZIE !!!!!!! PRZECZYTAJCIE CO NAPISALIŚCIE PRZED NACIŚNIĘCIEM "Odpowiedz"

Napisane Dec 31, 2006, 1:08 am Ostatnio edytowane Dec 31, 2006, 1:08 am przez soulfly
NowaczeQ

NowaczeQ

Member
Wyświetl posty

no racja. SOULFLY jak zwykle wie dobże ;). ale serio nie piszcie posta pod postem mi sie czasami zdaża bop kilka razy na jeden post klikne odpowiedź i mi ze 2wysyła ale to  przez przypadek

ja nie moge jeszcze nie dawno nażekałem że nie mam gdzie jeździć!!! a teraz 50 m od domu (no dobra 60m  tak na oko) to mam fajny murek i też około 50 (ale w inną strone) schody z niską rurką na mojego photobloga dam kiedyś fote
www.LENRIG.fbl.pl

Napisane Jan 6, 2007, 10:59 am Ostatnio edytowane Jan 8, 2007, 6:22 pm przez NowaczeQ
kujapa

kujapa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kujapa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

stary ja też się cykam czasami i olewam to tyle razy byłem już połamany że szok...
olej strach i rób to co chciałbyś zrobić naprawdę czasem myli się obawy ze strachem naucz się to rozpoznawać i wal do przodu pozdro

Napisane Jan 22, 2007, 5:13 pm
mlody69

mlody69

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mlody69 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dzisiaj pierwszy raz od niepamietnych czasow bylem pojezdzic do Sk8 parku i sie przekonałem ze strach bardzo przeszkadza ... kilka razy gleba i stwierdziłem ze to nawet nie boli xD a pozatym linkin park czasem pomaga ... i nie bać sie bo kilka razy zrobiłem cos strasznego a jedna bylo oka :D

Napisane Feb 5, 2007, 8:04 pm
M4ly90

M4ly90

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to M4ly90 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

NowaczeQ powiedział(a):
no racja. SOULFLY jak zwykle wie dobże ;). ale serio nie piszcie posta pod postem mi sie czasami zdaża bop kilka razy na jeden post klikne odpowiedź i mi ze 2wysyła ale to  przez przypadek

ja nie moge jeszcze nie dawno nażekałem że nie mam gdzie jeździć!!! a teraz 50 m od domu (no dobra 60m  tak na oko) to mam fajny murek i też około 50 (ale w inną strone) schody z niską rurką na mojego photobloga dam kiedyś fote
www.LENRIG.fbl.pl

słownik...

Napisane Feb 6, 2007, 11:14 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja