Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Rolki » Pozostałe » STRACH jak z nim walczyc

Strony: << poprzednia ... 4, 5, 6, 7, 8 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
STRACH jak z nim walczyc, macie jakies sposoby?
CineczQ

CineczQ

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to CineczQ zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Simea wszystkim zakładam nowy temat zeby poznac jak wy radzicie sobie ze strachem.. ja nie mam swojego sposobu <raczej> i dlatego pytam was o rade jak wy to robicie moze sobie podpatrze jeden z pomyslow.

Pozdro B)

Napisane Jun 3, 2006, 10:53 am
Bazancik

Bazancik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Bazancik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Najlepiej wyłączyć mózgownice i wio jakiegoś trickasa  ;)

*Napisane Apr 15, 2009, 6:30 pm
smoks

smoks

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to smoks zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

"Ludzie musza sie bac.... bo jakby sie nie bali to by tego nie robili"

Slowa godne podziwu...ja osobiscie przy kazdym skoku sie mam lekkiego stracha XD

Napisane Jun 11, 2009, 9:23 pm
soulfly

soulfly

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to soulfly zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

l0r4k powiedział(a):
Zawsze walę łbem o drzewo, jak nie ma obok drzewa, to piszczelem. Ciekawe, nie? Ale jak pomaga :O

wstaw zdjęcie czoła ziomuś

Napisane Jun 13, 2009, 2:00 am
Lordwieron

Lordwieron

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lordwieron zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak masz swoją przyszłość w d*pie to strachu mieć nie będziesz :D

Napisane Jun 14, 2009, 4:49 pm
Marcu

Marcu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Marcu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Lordwieron powiedział(a):
Jak masz swoją przyszłość w d*pie to strachu mieć nie będziesz :D

ty jakieś emo jesteś ??  :P

a do tematu to ja przestaje na chwile myśleć i jade ;]

Napisane Jun 16, 2009, 7:55 pm
kendizu

kendizu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kendizu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

bez kitu. poprostu sie rozsądek wyłacza i sie jedzie B) albo zrobie sobie przerwe 5 min rozważe wszystkie za i przeciw i jade

Napisane Jun 16, 2009, 8:19 pm
smoks

smoks

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to smoks zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Bojcie sie ...oj bojcie sie bo strach to zdrowie xD

Napisane Jun 18, 2009, 11:01 pm
UncleCamill

UncleCamill

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to UncleCamill zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Sorry koleś, ale kto bierze sie za jaki kolwiek sport extremalny, bojąc się go uprawiać. Wszystko pociąga za sobą jakieś konsekwencje. To nie są szachy, to sport dla ludzi z jajami. Wg. mnie najlepszym sposobem na strach jest dobra ekipa z którą można jeździć i która w Ciebie wierzy. Ewentualnie muzyka czy co kolwiek, żeby zapomnieć o prawach grawitacji. Oczywiście nie mylmy głupoty z odwagą, bo nie można też przeceniać swoich możliwości bo wtedy wizyta u dentysty albo chirurga niezwłoczna. Boisz się, że sie poobijasz? Kup ochraniacze, zawsze to jakieś ubezpieczenie na najważniejsze kończyny... a dupa? Dupa nie szklanka, sie nie zbije. A teraz zakłądaj rolki i idź skocz z tych schodów/wbij się na ten murek albo rurke!

PS Chciałbym zaznaczyć, że nie można w czasie wykonywania jakiegoś tricku "osrać się". Trzeba być skupionym cały czas. Od chwili rozpędzania, aż do zatrzymania się. Bez dobrej koncentracji, ani rusz.

Napisane Jun 19, 2009, 12:30 am Ostatnio edytowane Jun 19, 2009, 12:35 am przez UncleCamill
Wyrwitrzew

Wyrwitrzew

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wyrwitrzew zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mendelek powiedział(a):
boje sie ale i tak robie trick tyle ze na desce

Nie rozumiem.. czy w każdym temacie o rolkach musi wypowiedzieć się ktoś jeżdżący na desce i jeszcze to zaznaczający? Swoją drogą post wniósł straszliwie wiele do tematu i wzbogacił go w niezwykle cenne informacje.

Co do strachu.. przede wszystkim, to sam muszę się zmotywować, poza tym to jakiś tam metal na uszach, no i świadomość, ze jak nie wyjdzie, to tylko parę dni poboli, a potem przejdzie ;)

Napisane Jun 22, 2010, 10:40 pm
niee

niee

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to niee zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Yyyy... Raz kozie smierć, nie?
Pomyśl sobie, że jak sie wywrócisz, co się nie stanie, nie zrobisz sobie nic poważnego, a jeśli już to nie będziesz musiał iść do szkoły ;]

Napisane Jun 23, 2010, 2:40 pm
HulajnogaFun

HulajnogaFun

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to HulajnogaFun zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jeśli chodzi o skoki ze schodow itp. to podjezdzam do nich tyle razy zebym sie nie bał :D czasami i caly dzien jezdze w te i nazad  ^^)

Napisane Jun 26, 2010, 7:01 am
Lexicon

Lexicon

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lexicon zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja se zawsze mówię, "K****, raz się żyje!" i walę na rurke, schodki czy co tam.

Napisane Jul 10, 2010, 3:04 pm
Multilotek

Multilotek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Multilotek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Lexicon powiedział(a):
Ja se zawsze mówię, "K****, raz się żyje!" i walę na rurke, schodki czy co tam.

mie to akurat by nie motywowało. Wolałbym nie tracić jednego życia.
Ja sobie raczej myśle.
"Uda ci się", albo mówię do kolegów "jak teraz nie wskocze to możecie mówić na mnie przez tydzień parówa"

Napisane Jul 10, 2010, 8:33 pm
juniwersal

juniwersal

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to juniwersal zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Multilotek powiedział(a):
albo mówię do kolegów "jak teraz nie wskocze to możecie mówić na mnie przez tydzień parówa"

Hahahaha, Drzewko - to była "pała" :D i zakład o mizou. Naprawdę go to zmotywowało :D:D

Żeby przełamać strach trzeba wyczillować, to po pierwsze primo.
Po drugie to spróbować. Ja jakbym nie spróbował to nie dałoby mi to spokoju później, więc i tak prędzej czy później spróbuję. Yo

Napisane Jul 15, 2010, 12:24 pm
Strony: << poprzednia ... 4, 5, 6, 7, 8 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja