Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Sprzęt » Decki Jart

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Decki Jart
stch

stch

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to stch zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie dawno zauwazylem ze sie pojawila jakas firma Jart. Wiecie cos o tej firmie? Jak tak to piszcie.

Dodany

Napisane Jun 3, 2006, 5:32 pm Ostatnio edytowane Apr 25, 2008, 8:48 am przez bydlak
sochosk8

sochosk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sochosk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

" Jart Skateboards to hiszpaska firma produkująca deskorolki. Zgodnie z wynikami badań przeprowadzonych przez amerykański portal www.Boardtesting.com, zajmuje drugie miejsce na świecie pod względem jakości wykonywanych produktów. Na ów wynik wpłynął m.in. wypracowany w ciągu lat oryginalny proces produkcji siedmiowarstwowych desek z kupowamego w USA klonu najlepszej jakości. Firma Jart otrzymała ponadto tytuł najnowocześniejszej fabryki na świecie.

Firma ta, dzięki dystrybucji Fevero, wchodzi na polski rynek! Desek juz szukajcie w skateshopach. Polski team Jart to: Krzysiek Stasik, Amadeusz Kraj oraz Mikołaj Baranowski. "

http://www.decha.pl/images/news/300mini.gif

Wczoraj kupiłem deske Jart, dziś zobacze jak sie dusi.
Firma Jart ma tez swój film,  Jart - See Me .

Słabo sie jaracie ....

Napisane Jun 4, 2006, 10:00 am Ostatnio edytowane Jun 4, 2006, 10:01 am przez sochosk8
kenedy

kenedy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kenedy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Super drewna. wcale nie jest to nowa firma jak można przczytać, firma z tego co kojarze na rynku europejskim jest od 2000 roku. Sporo piszę się o niej w KINGPIN-ie, ostro reklamują się równiez w KINGPIN-ie. Firma ta strasznie dynamicznie rozwija się w europie, w wileu krajach jest numerem 1, we francji ma większa sprzedaż niż ich rodzimy Cliche. Deski ich mają super popa długa żywotność, świetne kształty. Zwycięzają w amerykańskich portalach w testach jakości. PRO TEAM : JAN KLIEWER (do niedawna Cliche), MATTI DUPUY małolat z Francji swietnie jeżdżący, O.ACOSTA, J.M ROURA, I. RIVADO (najlepsi Hiszpańscy raiderzy). Dwa lata temu kupiłem pierwszego JART-a w niemczech od tamtego czasu jeżdzę tylko na nich. Gwarantuje że kazdy będzie zadowolony. Dobra cena a deski sa ze ścisłej światowej czołówki. Reklamy ich z zachodnich gazet sa na stronce dystrybutora FEVERO

http://www.fevero.com/ADS1.jpghttp://www.fevero.com/ADS2.jpg

Napisane Jun 5, 2006, 7:08 pm
chusio

chusio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to chusio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wypasione decki kumpel z niemiec miał u nas na skateparku jezdziłem i uwazam ze sa wypasione!!!! :cyclops:

Napisane Jul 21, 2006, 10:43 pm
Mutt

Mutt

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mutt zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mam deske jarat jest nawet spoko ładne wymiary i krztałty.

Naprawde lekka, cienka i bardzo elastyczna

dodam jeszcze, ze sa tanie ja swojego kupiłem za 150 z papierem

Napisane Jul 30, 2006, 11:01 pm Ostatnio edytowane Jul 31, 2006, 8:51 am przez Mutt
beny77

beny77

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to beny77 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Elóweczka. Śmigałem już w zasadzie na wszystkim co można kupić u nas w polsze. ale deseczki JART są mistrzowskie. Zaj**** POP, miesiąc hardcorowej jazdy i zero rozwarstień-niesamowita żywotność, świerzuśkie drewienko. Faktycznie warto było qupić. Polecam zajawa na maxa. A jak EEro Antila jest w timie to zajawa na maxa czekam na promodel i kupuje kolejnego JART-a. Yo.

Napisane Aug 10, 2006, 6:22 pm
acmeone

acmeone

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to acmeone zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zajebiste sa blaty;] moj kumpel ma, katuje go w chuj ostro i trzyma sie ;]

kupuje sobie jak polamie swojego SD : o

Napisane Aug 11, 2006, 10:25 am
hili

hili

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to hili zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja mam Jarta i szczerze polecam.Deseczka Mistrz:D

Napisane Aug 11, 2006, 1:02 pm
Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ville zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jest to Hiszpanska firma deskorolkowa, ktora ma dosyc dobry team... A ich drewno Hmmm sam zobacz www.boardtesting.com Ja sam sobie bede teraz kupowal Jarcika :D

Napisane Aug 23, 2006, 9:56 am
franczesko

franczesko

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to franczesko zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja mam Jarta i musze powiedzieć, że sprawuje się całkiem nieźle. Z resztą poł Rzeszowa na nich jeździ :P

Napisane Aug 23, 2006, 3:51 pm
madi89

madi89

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to madi89 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kolega sobie zamowil jarta z andera i zlamal chyba w niecale 2 tyg. przy kicku na bs boardslide na takim dosyc niskim railu

Napisane Sep 2, 2006, 12:23 am
cheapskate

cheapskate

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to cheapskate zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Moge sie pochwalic, ze juz polamalem jedna z tych desek. Sa one w przystepnej cenie i zasluzenie naleza do jednych z najlepszych na swiecie. Swietny profil, ogolnie mocne noski a na peknietej jezsze miesiac dalo sie jezdzic. Wsumie nacieszylem sie nia jakies pol roku.

oceniem je 9/10 :D :D

Napisane Sep 7, 2006, 12:32 am
wariatka

wariatka

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wariatka zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

o! a ja mam jarta, oldschoolowa deseczka, jest troszczke ciężka, ale mi sie na niej baardzo dobrze śmiga, więc polecam  ^^)

Napisane Sep 7, 2006, 9:06 pm
Kancio

Kancio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kancio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

moim zdaniem mają dziwny profil.....żeby nie było 2 moich kupli ma i jeździłem na nich isądze że te profile że tail jest wysoki a nose niski i że mają różną szerokość przy tailu i nose to jest kiepski pomysł...jeździ się wprawdzie miło ale nie dla mnie te blaty.....

Napisane Sep 14, 2006, 4:10 pm
ente

ente

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ente zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja mam JARTa Logo Series III. Kąt nachylenia taila i nose'a jest raczej ten sam, tail jest faktycznie o jakieś 2 cm dłuższy. Deck jest bardzo solidny, z dobrze wybranego drewna, ma równe słoje i warstwy. no i bez kłopotu radzi sobie z cięzszymi osobnikami ;) Ja tam polecam.

Napisane Sep 16, 2006, 1:45 pm
wirone

wirone

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wirone zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kupiłem kilka dni temu i jestem megamegamegazadowolony, pierwsze dwa dni jeszcze słabo szły bo przyzwyczajenia były ze starego ogryzka gdzie papier już nie trzymał itd, ale jak opanowałem kształ to jeździ się prze, prze.
Zajebista ceja jak za taką jakość, polecam.

Napisane Sep 18, 2006, 2:32 pm
Tettek

Tettek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Tettek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no i w sobote złamałem mojego JARTa na oświęcim sk8 cup miał  niecałe 2 miesiące to było dziecko:) ale potem robiliśmy test na rozwarstwienie nosów i co sie okazało że po jebaniu nosem w podłoge przez 5 minut nic sie nie stało .. nie odpadła żadna warstwa... dopiero po wbiciu w to śrubokrętu i dalszym czaskaniu odpadł kawałek. Może znowu kupie jarta teraz :) bo wtedy to chyba każdy by sie złamał robiłem 50-50 na skrzyni z 5 schodów i zchodziłem z fs ollie i nie fortunie spadłem na nos'a :/

Napisane Sep 25, 2006, 7:09 pm
kcz3

kcz3

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kcz3 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Maksymalnie się jaram moim jartem, jest super. Polecam wszystkim. Wczesniej miałem bulleta który wydawał mi sie genialną deską ale teraz już wiem co jest lepsze, w dodatku za mniejszą cene

Napisane Oct 4, 2006, 2:11 pm
SkateAlix

SkateAlix

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to SkateAlix zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kumpel miałe tego deka. Mi się wydaje, że są dobre. Jeden minus w tym modelu co widzielm to to, że niewidać gdzie nose a gdzie tail ja przynajmiej niezauwarzyłem różnicy.

Napisane Oct 24, 2006, 7:36 pm
mellow

mellow

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mellow zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mam jarta 3 miecha i w sumie nie jest zle...ale nie jest taki mega super zajebisty jak go reklamowali, jest napewno lepszy niz spid demonsy pogo nervousy amoki itp

Napisane Oct 27, 2006, 11:42 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja