Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » MUNDIAL 2006

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
MUNDIAL 2006, komu kibicujecie? jak oceniacie ost
patelnia88

patelnia88

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to patelnia88 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Komu kibicujecie w mistrzostwach świata?Jak myślicie komu padnie ten tytuł??
Ja kibicuje mojej Brazyli oczywiście :)
A wy jak obstawiacie?

*Napisane Jun 4, 2006, 9:23 pm
michej

michej

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michej zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kibicuje Polakom,co nie zmienia faktu,ze postawie grubą kase na BRASIL

Napisane Jun 4, 2006, 9:25 pm
karolaaa

karolaaa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to karolaaa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie mogłabym nie liczyć na Polske, ale heh..
Wygra Brazylia, ma najlepszy skład. Moze Francja. Licze n Brazylie.

Napisane Jun 4, 2006, 9:30 pm
Rojek

Rojek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rojek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a ja licze że wygra Polska!!! :D

Napisane Jun 4, 2006, 9:31 pm
wabahaba

wabahaba

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wabahaba zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Obstawiam na Holandie bo zawsze jej kibicuje ale wygra pewnie Barzylia bo maja teraz najlepsza forme. Moze ewentualnie Hiszpania chociaż.....

Napisane Jun 4, 2006, 9:33 pm
Miau

Miau

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Miau zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A ja licze że wygra chuck norris

Napisane Jun 4, 2006, 9:34 pm
soulja

soulja

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to soulja zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A ja zawsze za hiszpanią byłem :)

Napisane Jun 4, 2006, 10:13 pm
komora22

komora22

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to komora22 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja tak jak wabahaba zawsze kibicowalem Holandi bo maja fajne koszulki:P Teraz tez jestem za Holandia:D Oczywiscie oprocz Polski:P

Napisane Jun 4, 2006, 10:36 pm
pietrov

pietrov

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pietrov zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Pooolska  :cyclops: no a jak odpadna (obyy nie  :P ) toooo brazylia oraz francja a z tych troche slabszych to wybrzeze kosci sloniowej i serbia i czarnogora ;D

Napisane Jun 4, 2006, 10:42 pm
Alex_HuStLa

Alex_HuStLa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Alex_HuStLa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Brazylia... bądz Argentyna :D taki bedzie finał :D kto by nie wygrał bedzie dobrze :D

Napisane Jun 4, 2006, 11:10 pm Ostatnio edytowane Jun 28, 2006, 12:45 pm przez Alex_HuStLa
misiek_06

misiek_06

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to misiek_06 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a ja mam gdzies te mistrzostwa:P ale skoro mowicie ze ta Brazylia taka dobra to jestem na Bazylia:p

Napisane Jun 4, 2006, 11:22 pm
krzynowek

krzynowek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to krzynowek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

po ostatnim meczu zaczalem kibicowac Ekwadorowi i Niemcom ;)

Napisane Jun 5, 2006, 8:18 am
nipild

nipild

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to nipild zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Holland

Napisane Jun 5, 2006, 8:43 am
kamilB14

kamilB14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kamilB14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nikomu  , mam gdzieś te mistrzostwa i wogule nie lubie piłki nożnej

Napisane Jun 5, 2006, 9:01 am
Columb

Columb

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Columb zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Polska ( hmm to obowiazek poniekad... ) :rolleyes: Brazylia :) postawie duuuuzo kasy na nich :) no i Czechy mysle ze cos ugraja

Napisane Jun 5, 2006, 9:04 am
wabahaba

wabahaba

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wabahaba zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Cytuj:
a z tych troche slabszych to wybrzeze kosci sloniowej i serbia i czarnogora ;D
teraz to nie wiem jak bedzie bo przecież nie ma juz Serbi i Czarnogory bo było referendum i mamy 2 oddzielne państwa. Ciekaw jestem jak to rozwiąrzą pewnie bedzie po staremu. Widze ze przewaga Holandii. Ja lubie van der Sara, Cocu i van Hoidonka (nie wiem jak sie pisze) i bardziej mi sie podobał stary skład z tamtych mistrzostw albo z tych z 98 - Kluivert, Davids Frank de Boer Zenden Cocu Overmars Bergkamp Seedorf Stam Numan. To był skad ......... czasy mijają ludzie sie starzeją no coż.
Cos dla fanów Holandii The Netherlands

Napisane Jun 5, 2006, 9:11 am Ostatnio edytowane Jun 5, 2006, 9:12 am przez wabahaba
Seborth

Seborth

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Seborth zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wybrzeże Kości Słoniowej!

Napisane Jun 5, 2006, 9:14 am
Szamal

Szamal

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Szamal zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

niedziak powiedział(a):
polska jak zawsze ")
a jak odpadniemy to holandia ;)

Ja podobnie. :P ale i ci i ci nie mają szans przy takich potęgach jak Brazylia czy Francja , moze jeszcze Hiszpania.

Napisane Jun 5, 2006, 1:28 pm
lasus92

lasus92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lasus92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

polska , brazylia i holanddia

Napisane Jun 5, 2006, 1:38 pm
boczku

boczku

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to boczku zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

chcialbym zeby Polska dobrze wypadla, chociaz wyszla z grupy. a faworytem moim jest  Brazylia:)

Napisane Jun 5, 2006, 2:00 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja