Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Gry, konsole, pc, internet... » FIFA vs. Pro Evolution Soccer

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
FIFA vs. Pro Evolution Soccer, Która z nich jest lepsza
Szamal

Szamal

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Szamal zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Moim zdaniem lepsza jest o 10 razy PES ponieważ zachowania piłkarzy sa bardziej "życiowe" , trudniej zdobyć bramkę , nie ma opcji strzelić gola z połowy bo to niemożliwe tak defacto.(chociaz po ostatnim meczu polska-kolumbia wszystko jest mozliwe) xD.

a w FIFIE mozna isc caly czas skrzydlem , wrzucic w pole i strzelic glowka siate i powtarzac czynnosc przez caly mecz co sie konczy wynikiem z kosmosu.

a co Wy sądzicie?

pzdr

Napisane Jun 5, 2006, 1:52 pm
lasus92

lasus92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lasus92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zdecydowanie pes . jest bardziej realistyczna tylko szkoda ze nie ma licencji na wszystkie kluby i piłkarzy bo wtedy bylaby wyjebana 
w kosmos

Napisane Jun 5, 2006, 1:54 pm
Daniel880

Daniel880

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Daniel880 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

PES o wiele wiele lepszy grafa i ludziki podobne tylko w fifie jest polski komentaor:) ale PES dla mnie łątwiej szczelić gola i nie mozna podkręcać piłki:( a tak to podobne goierki

Napisane Jun 5, 2006, 2:01 pm
Mumin3m

Mumin3m

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mumin3m zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Daniel880 powiedział(a):
PES o wiele wiele lepszy grafa i ludziki podobne tylko w fifie jest polski komentaor:) ale PES dla mnie łątwiej szczelić gola i nie mozna podkręcać piłki:( a tak to podobne goierki

co ty wiesz o footballu? ;p
nawet gdyby fifa byłąby o sto razy lepsza od PESa to i tak wolałbym siecgnąc po prodkukt Konami... ja pier**** jak można słuchac komentatorów z TVP!!!!!!?????
PES ma lepszą grafe, PES  nie ma polskich komentatorów, PES nie jest po polsku, PES jest lepiej zrobiony, PES ma normalne ryje piłkarzy (zobaczcie co jest w fifie 2006 :/ )
PES jest po prostu lepszy...

Napisane Jun 5, 2006, 2:39 pm
m1xer

m1xer

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to m1xer zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

co z tego ze pes ma gorsza grafe ? nie jest az taka slaba, nie zwracam zbytnio na nia uwagi, pozatym jest lepsza 'fizyka' gry w pesie ... zdecydowanie pes

Napisane Jun 5, 2006, 2:43 pm
KoSzNik

KoSzNik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KoSzNik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

oj zdecydowanie pes... a za co? za wszystko:)

Napisane Jun 5, 2006, 6:14 pm
chmieluu

chmieluu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to chmieluu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja wlasnie sciagnalem winning eleven 9
:) fajan gra

Napisane Jun 6, 2006, 11:14 am
dede

dede

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dede zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Oczywiście że Pes:)
Fifa może tylko hm... licencją sie chwaliĆ:)
pozdro

Napisane Jun 6, 2006, 5:36 pm
orzeszek

orzeszek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to orzeszek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zdecyowanie PES! Lepsza fizyka piłki, ładniejsza grafika i mordy piłkaży (w szczególności Ronaldinho xD ). W fifie zrobisz wszystko, a w pes' ie musisz troche posiedzieć, żeby strzelić gola.. poza tym w każdej edycji fify mało co się zmienia... bo co ma sie zmienić w kilka miesięcy (fifa '06 i fifa WC '06)

A tak na marginesie pes6 ma się ukazać pod koniec roku,  jak by ktoś jeszcze nie wiedział.

Napisane Jun 7, 2006, 2:29 pm
soltys

soltys

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to soltys zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Oczywiscie że PES, dużo lepsza grywalność i mordy :P

Napisane Jun 7, 2006, 2:53 pm
Geemini

Geemini

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Geemini zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

PES zdecydowanie. Fifa to komercyjna do bólu gra

Napisane Jun 9, 2006, 6:32 pm
chmieluu

chmieluu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to chmieluu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

pes to to samo co winning eleven ?

Napisane Jun 10, 2006, 3:56 pm
Geemini

Geemini

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Geemini zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Cytuj:

pes to to samo co winning eleven ?

Tak, WE to nazwa dla Azji a PES dla Europy. WE ma zdecydowanie wiecej czesci poniewaz trafilo ono do Europy jako PES dopiero 5 czesci temu.

Napisane Jun 10, 2006, 4:02 pm
chusio

chusio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to chusio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Oczywiscie że  Pro Evolution Soccer bardziej realistyczna i trudniejsza!!!! :cyclops:

Napisane Jun 30, 2006, 10:47 pm
soulja

soulja

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to soulja zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Daniel880 powiedział(a):

ten komentarz polski to mi działa na nerwy w fifie...
Bardziej podoba mi sie... fifa .

Napisane Jul 1, 2006, 1:32 pm
macant

macant

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to macant zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja lubie fife, ale nie pogardze pesem :) ;) :P ^^)

Napisane Jul 1, 2006, 1:42 pm
Krystian04

Krystian04

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Krystian04 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja tam gram w fifa world cup 2006

Napisane Jul 1, 2006, 6:28 pm
EVIL666666

EVIL666666

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to EVIL666666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

JA GRAM I W TO I W TO
ALE FIFA RZĄDZI
A NA OKŁADCE PES6 BĘDZIE.............................................................................

Napisane Jul 11, 2006, 11:36 am
50Fifty

50Fifty

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 50Fifty zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Cytuj:
"ja lubie fife, ale nie pogardze pesem"

Ja dokładnie tak samo. Na moim pulpicie przeważały zawsze gry Fifa, Fifa World Cup. Ale PES-em także nie pogardze, posiadam PES5 i bardzo często gram, przyznam, że grywalność lepsza, trudniej strzelić przeciwnikom bramke. Ale jednak moją pierwszą grą o piłce nożnej, była fifa 2001. Dlatego kupywałem kolejne i tak mi sie ta gra podobała aż do dzisiaj. A w PES-a gram od PES3. Narazie gram w Fife06 ... przechodze właśnie 13 sezon ... a tryb menedżerski trwa 15 sezonów. Niedługo kończe kariere =( :D

Moja ocena Fify to 8,610, a PES 910 ... ale wole Fife ^^)

Napisane Jul 13, 2006, 1:00 pm
50Fifty

50Fifty

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 50Fifty zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A graliście może w "UEFA CHAMPIONS LEAGUE" ... obojętnie, którą wersje ... ???
To jest dopiero gra ... =]

Napisane Jul 13, 2006, 1:02 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja