Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » Jakie bajki oglądacie?

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Jakie bajki oglądacie?
supro_skate

supro_skate

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to supro_skate zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja lubie ed edd i eddy. ;)

Dobra uwaga - macie gadać o bajkach, a nie wymieniać, jakie oglądacie. RadaZ

Napisane Jun 4, 2005, 9:34 pm Ostatnio edytowane Jun 6, 2005, 5:39 pm przez Zyga
karolaaa

karolaaa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to karolaaa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Heh, ja zawsze lubilam bajki typu Smerfy, Muminki... Teraz juz tego nie ma. Są jakies okropne Roboluchy, Edy i te wszystkie ohydne, często zdecydowanie nie dla dzieci, a na programach dla nich przeznaczonych, bajki;P
Najbardziej lubię Dragon Ball'a - BOSKIE;) Szkoda, że nie wmitują narazie.

Napisane Jun 5, 2005, 2:12 pm
wRiTer_Ka

wRiTer_Ka

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wRiTer_Ka zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

shin-haan  :stare:

kOcham bajki ...:D:D:D
nikdy z tego ne wyrosne bede je ogladać z moJyymi bachorkami ...(kiedyś...)
edki sa fajne ale na  pytanie za 100 pkt. co Chudemu ta czapka ? -_-' :cyclops:

*Napisane Jun 5, 2005, 7:29 pm
skiba_tenzdeski

skiba_tenzdeski

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skiba_tenzdeski zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Beavis and Butthead... o ile to mozna uznac za bajke

Napisane Jun 6, 2005, 1:43 pm
jahu

jahu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jahu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Najlepsi są Ed, Edd i Eddy !!!!

Napisane Jun 6, 2005, 3:21 pm
wRiTer_Ka

wRiTer_Ka

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wRiTer_Ka zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

aaaa...:P
widze ,że EDKI wymiatają
załóżmy fanClab ... :)

*Napisane Jun 6, 2005, 3:43 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ok to po kolei mega najmocniej polecam :]

Bleach (ciągle wychodzą nowe odcinki)
Ichigo Kurosaki 15 letni typek. Pewnego dnia poznaje Boga smierci Ruki'e Kuchiki -> foto
http://www.manganet.it/manga/bleach/rukia01.jpg

Elfen lied (13 odcinków)
UWAGA TA BAJKA TO MEGA ZŁO!  :evil:
Diclonius - człowiek z 2 rogami zdolny zniszczyć całą ludzka rase i taki tez słyszy głos w głowie a jej imie to Lucy ->foto
http://www.daitoanime.com/images/ac253_m1.jpg

Hellsing (13 odcinków)
Alucard -najstarczy z wampirów członek agencji Hellsing, która od wielu pokoleń zajmuje się exterminacja wampirów
http://www.basehead.org/files/shots/1-Alucard.jpg

Futurama
prosto od twórców simpsonów nic smieszniejszego chyba nie wyszło
kto nie widział ten pipka :)
http://www.sandcrawler.com/SWB/Images/StarWars/Television/20001128-futurama-1.jpg

Family guy
mega smieszna i mocno życiowa
kto nie widział ten mega pipka po 2 kroć  :P
http://us.i1.yimg.com/us.yimg.com/i/tv/familyguybig.jpg

żadna z tych bajek nie nadaje sie do cartoon network (są zbyt skomplikowane w porównaniu do tego co tam leci) naprawde warto popatrzec na cos co ma wyszukaną fabułe postacie z mega charakterem zajebiste walki i niszczy psychike (elfen) i pozwala sie wczuć w klimat czekajac na nastepny odcinek.

Napisane Jun 6, 2005, 5:22 pm Ostatnio edytowane Jun 6, 2005, 5:33 pm przez Zyga
mala-kaska

mala-kaska

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mala-kaska zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

oj za duyzo by wymieniac:P

Napisane Jun 6, 2005, 5:42 pm
Punkd89

Punkd89

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Punkd89 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Super jest South Park. Mam prawie wszystkie sezony tej giga ale to giga bajeczki. Gorąco polecam. Niezły ubaw gwarantowany. A njalpszy jest Cartman :) Kto oglądał ten wie i ja zapraszam do objerzenia.

Ostatnio odblokowali na kablówce Cartoon-Network !! Co za jazda. odzinnie oglądam i w ogóle mi się nie nudzi. Podobają mi się Ed, Edd i Edi. Krótko mówiąc : Co za debile :). Atomówki i labolatorium Dextera fajne i jeszcze pare innych. Aha i jeszcze fajne jest "Bracia Crumps" I hOJRAK !

Napisane Jun 6, 2005, 9:41 pm
Chomiczek

Chomiczek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Chomiczek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Beavis and Butthead :D najlepsze i chyba najgłupsze :P
Boscy The Simpsons szkoda że już nie lecą :( ale może jeszcze będą leciały :D a tak to oglądam jeszcze dużo z nudów ale te co wymieniłem są "de beściaki xD"
Acha no i Ill ilustret ( to się bardzo na carton nie nadaje :P jak i zresztą Beavis and Butthead )
No i kochany Sponge Bob kto takich kochanych bajek nie wymienia :D

Napisane Jun 8, 2005, 1:47 pm Ostatnio edytowane Jun 8, 2005, 1:49 pm przez Chomiczek
apm

apm

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to apm zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Happy Tree Friends,Sponge Bob i Dragon Ball(ale tylko
komiks kreskówka nie jest śmieszna tylko nadęta i pompatyczna)

*Napisane Jun 8, 2005, 6:48 pm
Guliwer

Guliwer

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Guliwer zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

B) smerfy sa najlepsze!!! w poniedziałki i we wtorki wczesniej z deski wracam zeby o 19.00 ogladac wieczorynke:)
:P

*Napisane Jun 10, 2005, 9:55 pm
mike12

mike12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mike12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hej dzieci jeśli chcecie zobaczyć snerfów świat, przed telewizor dzis zapraszam was... hehe ten motyw chodzi mi po głowie. spoko są eddy, no i kiedyś ta na polsacie o tych sportach extremalnych(bajka) była zarąbista.

P.S Fajny temat 14-15 latki(a nawet wyzej) gadają o ulubionych bajkach:)

Napisane Jun 11, 2005, 9:24 am Ostatnio edytowane Jun 11, 2005, 9:26 am przez mike12
Pawlak

Pawlak

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Pawlak zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nom na polsacie o tych sportach extremalnych bajka i edki wymiata !!!

(żart): atomówki są the best :punk:  jeah!!

Napisane Jun 11, 2005, 2:55 pm
GokusSS

GokusSS

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to GokusSS zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ogolnie to wszystkie anime wymiataja :P raczej to sie nie zalicza do bajek no ale cuz :D co zrobisz... ;D

Napisane Jun 12, 2005, 12:19 am
wax14

wax14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wax14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja lubie swiat wedlug ludwiczka, dragoon ball, i eddy sa zarabiste.
lubie tez te rozne mangi, hentai i wogole takie podobne :P

ALE najlepsza baja to SHIN CHAN. to jest bajka wyrabana w kosmos. kto nie ogladal to pipka 

Napisane Jun 12, 2005, 12:26 am
orzeszek

orzeszek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to orzeszek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja bardzo lubię gumisie, tabalugie, Kube guzika... dużo tego jest, bardzo!

Napisane Jun 13, 2005, 7:46 pm
Gazeciarz

Gazeciarz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gazeciarz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ed ed i edi, świat według ledwiczka i gumisie wymiatają!!!!!!!!!!!

Napisane Jun 16, 2005, 10:52 am
marus_14

marus_14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to marus_14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

schnappi das klaine krokodil :D o ile to mozna nsazwac bajka, moja dziewczyne wkurza ta piosenka co on spiewa.

dragonball oczywiscie

happy tree friends, ciekawe czemu nie puszczaja tego w wieczorynce.... :) :)

*Napisane Jun 16, 2005, 6:40 pm
mmatt

mmatt

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mmatt zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wilk i zając wymiata :P
bolek i lolek
i inne bajki tego typu:p

Napisane Jun 17, 2005, 7:50 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja