Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Sprzęt » Deski Miniramp

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Deski Miniramp, co o nich wiecie?
JackassNT

JackassNT

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to JackassNT zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak bylem w Pzn to trochę ludzi na tych deckach jeździło,jak teraz będę kupował jakiś blat to właśnie kupie sobie miniramp! trzeba sprobować :)

Dodany

Napisane Jun 15, 2006, 10:19 am Ostatnio edytowane Apr 25, 2008, 8:50 am przez bydlak
offspring3

offspring3

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to offspring3 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No cena jest miła, zdecydowana większość Poznaniaków już je posiada! Skateshop Miniramp, prowadzony przez Wina je robi. Dobre decki z kanadyjskiego klonu. Świetne w jeździe. Na razie na temat wytrzymałości nic nie powiem... chyba że to, że na testowym (bez grafiki) blacie jeździłem 4 miesiące. Do wyboru 3 grafiki... jest jeszcze dobra opcja, ponieważ mówisz jaką szerokość chcesz - do wyboru są trzy - 19 cm; 19,5 cm; 19,9cm(długość we wszystkich 78,9 cm).

Moja deska Miniramp(19 cm)wygląda tak:
http://img151.imageshack.us/img151/6929/deskaminiramp5di.jpg

*Napisane Jun 15, 2006, 7:30 pm
bami

bami

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bami zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No no decki ładne i dość tanie. Kingpiny też widze że tanie.

Napisane Jun 15, 2006, 7:48 pm
DziadziaWT

DziadziaWT

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to DziadziaWT zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kozacka decha :) nie złamała się jak narazie :D ( 9 dni ) jak wytrzyma byle jaka deska miesiąc to moge się cieszyć :)
Profil też fajny, i widać że dechy miniramp nie są stare. 
Dziadek poleca

*Napisane Jun 15, 2006, 11:07 pm
GordonPzn

GordonPzn

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to GordonPzn zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Piękna inicjatywa z tymi deskami. Wino "dał czadu" (hehe, ale młodzieżowo). Deski są super, mój kolega ma... Powiem tyle- zaje***ta! Poznaniacy są dumni z Wina. A Wino z desek. Gratuluję, super opcja, no i bardzo optymalna cena. Piona.

Napisane Jun 16, 2006, 10:38 am
Piotrekmaciejewski

Piotrekmaciejewski

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Piotrekmaciejewski zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mam też ten blacik i sprawuje sie idealnie!!
kólka też polecam!!

Napisane Jul 11, 2006, 12:18 pm
Robaaal

Robaaal

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Robaaal zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

offspring3 powiedział(a):
Do wyboru 3 grafiki... jest jeszcze dobra opcja, ponieważ mówisz jaką szerokość chcesz - do wyboru są trzy - 19 cm; 19,5 cm; 19,9cm(długość we wszystkich 78,9 cm).

wino zajebisie zrobił, wreszcie mam deske za 119 i moge sobie wybrac dowolny rozmiar, nie cierpie desek wezszych niz 19,5 a byłem na takie skazany jesli nie chcialem wydawać 250 zł na deck, (o polskich deskach innych niz  miniramp na razie nie myslałem, powell minilogo-max szerokosc 19,3), jak zakatuje deske to bez namyslu kupuje deske miniramp! Wino pomyslał o wszystkim! I o rozmiarach i o cenie i o wytrzymałosci, to dopiero deskorolkowy patriota.

Napisane Jul 11, 2006, 12:45 pm
JackassNT

JackassNT

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to JackassNT zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kupujcie śmiało te decki! Mam ten deck chyba z miecha i jest naprawdę zajebisty :D bardzo wytrzymałe!Sporo razy co spadłem  na taila,nose co już dawno powinien sie złamać a tu trzyma jak cholera ;)

Napisane Jul 23, 2006, 9:36 pm Ostatnio edytowane Feb 28, 2008, 7:02 pm przez JackassNT
azjan

azjan

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to azjan zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

minirampy jak na swoja cene sa bardzo dobre

Napisane Jul 24, 2006, 3:19 pm
charubek

charubek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to charubek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

to juz ci pisze...jezdzilem na niej wczoraj 2 godziny na miescie i schodach...i wygląda jakby miała z tygdzien...moze i ma popa, profil nawet dobry ogolnie miło sie jezdzi...lecz tej deski wytrzymałość jest bardzo słaba... z tej strony decha nie jest rewelka...izm jest juz bardziej wytrzymaly lecz duzo ciezszy.troche sie rozczarowalem ale pociesza mnie jedna myśl ze te deski nie są drogie jednak juz jej nie kupie...boki sie strasznie wgniatają i kruszą nawet przy lekkich obiciach...ehh to jedyny Wielki minus minirampa

Napisane Jul 26, 2006, 10:49 am
Fantos

Fantos

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Fantos zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Co wy pierdolicie ;] Wytrzymałe to jeszcze nie wiem chociaz deske mam chyba najdłużej z każdych bo zakupiłem w ten sam dzien kiedy zostały wrzucone w shopie 1 czerwiec no i deska jest OK nie rozwarstwia sie ale tail troche się zjechał ale to też moja wina więc deski są ok i tanie... Ktoś tam pisał że na rzecz desek Miniramp odszeł Jacek z Fronta ... nie gadajcie bzdór!!!

Napisane Aug 3, 2006, 2:29 pm
fcleszcz

fcleszcz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to fcleszcz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mój kumpel kupił minirampa i wytrzymał 2 dni. Cóż tak bywa nawet z najlepszymi dechami. ale to nie wszystko bo kupił se drugiego a ten poszedł po takim czasie jak pierwszy(o ile nie krócej). teraz śmiga na desce jarta i mu trzyma już trzeci tydzień.

Napisane Aug 3, 2006, 4:26 pm
Kulaksk8

Kulaksk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kulaksk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mam minirampa już 3 dni,i powiem że jeździ się godnie-w końcu robione w Ameryka.

a i jeszce jedno,jak sie porówna do nowego fronta to ma taki sam profil,może z tej samej fabryki

Napisane Aug 7, 2006, 10:01 am
wojt666

wojt666

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wojt666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jeżeli chcecie kupić miniramp to tylko z firmowej strony (http://www.miniramp.pl/skateshop) wtedy macie 3 rozmiary do wyboru i 3 profile wydają sie kozak

Napisane Aug 10, 2006, 3:17 pm
mmaax

mmaax

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mmaax zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siema, powiem wam tyle, w sklepie miniramp w Poznaniu te decki kosztuja 100 zł, więc jak chcecie zaoszczędzić te dwie dyszki to zapraszam do poznania, adres to chyba każdy zna z neta. Cała nasza ekipa znajomków śmiga na deckach i nie tylko minirampy, trzymają się mega dobrze, wsumie to tak się już u nas przyjęło, że jak pod deck za mała kase to tylko do minirampy. Chyba że na jakiś większych imprezach (Adio Mentor) uda wam się kupić promodel po znacznie niższej cenie. Polecam również inne produkty firmy miniramp, Wieeeeelki rEsPecT dla Wina, elo

Napisane Aug 11, 2006, 9:14 am
19MeLoN90

19MeLoN90

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 19MeLoN90 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ej wiecie moze czy na jeden rozmiar  przypada na jakis profil czy jest tylko jeden profil na anderku?

Napisane Aug 22, 2006, 9:05 am
pawcio91

pawcio91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pawcio91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Widziałem w info 16 reklame że kosztują sto zeta a tu na andegrandzie 119.Wiecie dlaczego??

Napisane Aug 22, 2006, 11:00 pm
mmaax

mmaax

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mmaax zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

pawcio91 powiedział(a):
Widziałem w info 16 reklame że kosztują sto zeta a tu na andegrandzie 119.Wiecie dlaczego??

za 100 zł kupisz w sklepie MINIRAMP w Poznaniu na deptaku, a winko swoje decki w necie sprzedaje po 119 :) więc jak chcesz zaoszczędzic to zapraszam do Poznania. ;]

Napisane Aug 23, 2006, 6:40 pm
przemsk8

przemsk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to przemsk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dzisiaj katowałem ten blacik i muszę powiedzieć że barrrdzo mile mnie zaskoczył. Poprostu kozak blat, kupuj nie zastanawiaj się nawet.

Napisane Aug 25, 2006, 9:39 pm
Debat

Debat

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Debat zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

miałem tą deske, zajebiście mi się trzymała ... polecam

Napisane Sep 17, 2006, 10:50 am
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja