Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Streetwear » Buty » Buty Wishot

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Buty Wishot
bar80

bar80

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bar80 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Co sadzicie o butach Wishota (nie wiem czy to tak sie pisze) chodzi oczywiscie o buty na deske. chcialbym sobie je kupic ale nie jestem pewien co do ich wykonania.

Dodany

*Napisane Jun 11, 2006, 8:09 pm Ostatnio edytowane Apr 26, 2008, 10:27 am przez bydlak
Gutek101

Gutek101

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gutek101 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

aktualnie je mam ale jak jeździlem w nich na desce niezbyt sie nadaja;/

Napisane Jun 11, 2006, 8:13 pm
Alex_HuStLa

Alex_HuStLa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Alex_HuStLa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

moj kolega po 3miesiącach lekkiej jazdy na desce mial w podeszfie dziure.

Napisane Jun 11, 2006, 8:17 pm
theduke

theduke

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to theduke zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Alex_HuStLa powiedział(a):

bo kazde nawet najbardziej lanserskie i wypasione i mega turbo buty jak sa zrobione na piance to bardzo szybko beda sie scieraly. trzeba zwracac uwage na podeszwe z czego jest wykonana.

Napisane Jun 11, 2006, 8:23 pm
avensis14

avensis14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to avensis14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

buciki takie sobie... ja bym sobie nie kupił bo wole np. lando :)

Napisane Jun 11, 2006, 8:24 pm
bar80

bar80

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bar80 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a jakie byscie polecali buty tak do 100 zlotych ale zeby byly w miare dobre??

Napisane Jun 11, 2006, 8:34 pm
azjan

azjan

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to azjan zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

theduke powiedział(a):

bo kazde nawet najbardziej lanserskie i wypasione i mega turbo buty jak sa zrobione na piance to bardzo szybko beda sie scieraly. trzeba zwracac uwage na podeszwe z czego jest wykonana.

no tak ale kazde buty typu wishot, worker itp. maja taka kratke i na to jest połozona guma. a buty  takich firm  jak dc, adio, falen itp maja pianke i na pianke gume lub tez system w piecie i taka podeszwa duzej wytrzyma wiec niema sie co dziwic ze po 3 miesiacach pozła podeszwa i sie porobiły dziury...

Napisane Jun 11, 2006, 8:55 pm
azjan

azjan

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to azjan zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

bar80 powiedział(a):
a jakie byscie polecali buty tak do 100 zlotych ale zeby byly w miare dobre??

Vansy")

Napisane Jun 11, 2006, 8:56 pm Ostatnio edytowane Jun 11, 2006, 8:56 pm przez azjan
KonoSss

KonoSss

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KonoSss zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

azjan powiedział(a):
theduke powiedział(a):

no tak ale kazde buty typu wishot, worker itp. maja taka kratke i na to jest połozona guma. a buty  takich firm  jak dc, adio, falen itp maja pianke i na pianke gume lub tez system w piecie i taka podeszwa duzej wytrzyma wiec niema sie co dziwic ze po 3 miesiacach pozła podeszwa i sie porobiły dziury...

Ja mam niby Lakai a po 2 miesiącach zrobiły się dziury. Więc każde buty czy firmowe czy nie firmowe zniszcząci się w zależności od tego ile jeździsz i jak jeździsz.Tak więc ksiaze ma racje a Ty azjan nieeeee

Napisane Jun 11, 2006, 9:00 pm Ostatnio edytowane Jun 11, 2006, 9:01 pm przez KonoSss
azjan

azjan

Member
Wyświetl posty

no niewiem... miales kiedys buty typu: wishot, hi-gear, viktor? co to niby sa naa deske a jak sie przetrze lekko podeszwa to masz taaka kratke... ja kiedys miałem i po miesiacu mialem taki :shit: ze woda mi do buta wlatywała.... a teraz mam dvs i podeszwa sie sciera i sciera i nic cały czas guma...

Napisane Jun 11, 2006, 10:53 pm
SmolenFB

SmolenFB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to SmolenFB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja w tej chwili mam wishota i bardzo dobrze w nich sie jeżdzi na desce i żadna podeszwa sie nie ściera

Napisane Jun 11, 2006, 11:06 pm
azjan

azjan

Member
Wyświetl posty

no ja mialem ale to moze jakis niewypal był...

Napisane Jun 11, 2006, 11:15 pm
krystek44

krystek44

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to krystek44 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

azjan powiedział(a):
theduke powiedział(a):

wiesz że w moich dc też mam taką kratkę???  ;) może to zależy od modelu, nie wiem ale dziury mi sie na piętach porobiły od chodzenia  :P tyle, że ja tak śmiesznie chodzę, że w każdych butach obojętnie jakich czy na deske czy na chodzenie to zawsze najszybciej mi się robią dziury na piętach (w podeszwie) ale chodzi mi o to, że chyba w większości butach są takie kratki  ;) jak buty do 100 zeta to najlepiej vansy chociaz nie wiem czy teraz są na andegrandzie, nawet jeśli to chyba nie ma już ciekawych modeli chyba że była dostawa, ale ta pustynna burza już sie prawie wyczerpała  ;)

Napisane Jun 11, 2006, 11:20 pm
rachoolak

rachoolak

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rachoolak zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

eee tam dziadostwo? bo co bo nie przekraczajaą ceny 300 zl ? bierz tam i nie patrz !

Edit : nie rozumiem lansowania na buty ... kuzwa co masz bdrogie buty to juz twoj flip bedzie wyzszy ? przestancie lasnowac sie firmami czasami taki buty za 20 zl trzymają dluzej niz te za 200 !!

Napisane Jun 12, 2006, 3:52 pm Ostatnio edytowane Jun 12, 2006, 3:53 pm przez rachoolak
criteria

criteria

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to criteria zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

moje sie trzymały na desce 2 miesiące z czego 2 miesciąc do non stop klejenie naklejanie dętki kawałków skóry itp :) wkoncu zostaje z nich wiecej moich materiałów niz wishotów :) ale za tą cene sie opłaca

Napisane Jun 12, 2006, 7:00 pm
theduke

theduke

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to theduke zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

pitr powiedział(a):
Wishot to syf

... bo?

Napisane Jun 13, 2006, 11:38 pm
bioly00

bioly00

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bioly00 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jezdze w nich obecnie ale szybko sie podeszwa sciera ;/

Napisane Jun 14, 2006, 12:24 pm
Lotos94

Lotos94

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lotos94 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja mam i jestem zadowolony. ale w razie gdybys trafil na jakis trefny model radze zakup kleju do butow i w ten sposob ci sezon z luzem wytrzymaja;)

Napisane Jun 14, 2006, 3:14 pm
skate-d

skate-d

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skate-d zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

KUP LANDO SA ZA 100 ZŁ I SA NAPRAWDE DOBRE I FIRMOWE POLECAM :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

*Napisane Jun 14, 2006, 3:19 pm
gigot23

gigot23

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to gigot23 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja polecam buty Vansa...wishot to shit

Napisane Jun 14, 2006, 4:02 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja