Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » Nie zaglądaj jeśli coś jesz ;|

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Nie zaglądaj jeśli coś jesz ;|, oko na widelcu
Campbell

Campbell

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Campbell zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kolega znalazł i przysłał mi link, wdać tam jak... Sami zobaczcie <--- Nie wchodź jeśli coś jesz !!!

Niewiem czy to komputerowo zrobione czy na serio ale... omg ;|.

Napisane Jun 13, 2006, 6:16 pm
Piotrel

Piotrel

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Piotrel zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mmmmmm, ale przyjemny widok  ;)

Napisane Jun 13, 2006, 6:33 pm
dzaga90

dzaga90

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dzaga90 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

biedna oko swedzialo a nikt nie pomogl:PP ja akurat jadlam wiec nie jest zle:P

Napisane Jun 13, 2006, 6:43 pm
wultanskaj

wultanskaj

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wultanskaj zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

O kurwa... żygać mi się chciało.

Napisane Jun 13, 2006, 6:51 pm
lozek202

lozek202

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lozek202 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

o kur... ja pier... MASAKRA.. podczas ogladania chcialo mi sie zwrocic obiad :] 

Napisane Jun 13, 2006, 6:56 pm
ddamaszk

ddamaszk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ddamaszk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

holla... mega oko :D mega :D

Napisane Jun 13, 2006, 6:56 pm
marek@tg

marek@tg

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to marek@tg zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A ten kolega co znalazł link to kto?? No ja :P :P :PNudziło jej sie to se oko wydłubała. hehe...

Napisane Jun 13, 2006, 7:06 pm
Campbell

Campbell

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Campbell zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

marek@tg powiedział(a):
A ten kolega co znalazł link to kto?? No ja :P :P :PNudziło jej sie to se oko wydłubała. hehe...

No tak to Ty, ale niechciało ci sie zakładać tematu  ;) :P więc ja to zrobiłem...

Napisane Jun 13, 2006, 7:09 pm
michej

michej

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michej zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

To skumajcie TO

Napisane Jun 13, 2006, 7:13 pm
Rojek

Rojek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rojek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a mi sie żygać nie chciało, tylko myślałem że trzeba być totalnym idiotom aby wydłubać sobie oko :)

Napisane Jun 13, 2006, 7:14 pm
RSSWThorin

RSSWThorin

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to RSSWThorin zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ałaaaaaaaaaaaaaa

Patologia  ;)

Napisane Jun 13, 2006, 7:25 pm
bula1111

bula1111

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bula1111 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Widziałem lepsze rzeczy...a poresztą to jest przecież urywek z jakiegoś horroru z gatunku "gore"...a w tego typu filmach takie coś jest normalne. Więc nie macie co się tak podniecać ;)

hmm...może to film z serji "Guinea Pigs"...ale nie jestem pewien.

Napisane Jun 13, 2006, 7:29 pm Ostatnio edytowane Jun 13, 2006, 7:31 pm przez bula1111
pitr

pitr

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pitr zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

eee cieniutkie... akurat jadłem truskaweczki i jakoś mnie nie zemdliło

Napisane Jun 13, 2006, 7:44 pm
Mufin

Mufin

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mufin zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hmm to mialo byc zabawne czy oblesne?? tak jak bula powiedzial widzialo sie gorsze rzeczy :P

Napisane Jun 13, 2006, 8:55 pm
SK8Amok

SK8Amok

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to SK8Amok zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

michej powiedział(a):
To skumajcie TO

to bylo lepsze... ale za dlugo trwalo to szybciej wylaczylem;)

Amok

Napisane Jun 13, 2006, 9:42 pm
maska8

maska8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to maska8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jak komputerowe to fajne, a jak prawdziwe to szkoda mi tej typeski, dla jakiegoś głupiego filmiku wyjebać sobie oko i je zjeść... :(

Napisane Jun 13, 2006, 9:48 pm
krzynowek

krzynowek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to krzynowek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

eeee tam gorsze widzialem

Napisane Jun 13, 2006, 10:25 pm
morva

morva

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to morva zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

o kur%$%$$wa!!!!!! :stare: jaka typa ...zygac mi sie chce, bleee!!!

Napisane Jun 13, 2006, 11:36 pm
danlancher

danlancher

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to danlancher zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

:rolleyes: B) cienkie,jak bym dale takie moje filmiki na forum to bym dostal bana na cale zycie....

Napisane Jun 13, 2006, 11:39 pm
Szamal

Szamal

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Szamal zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Powalilo cie gosciu zeby wrzucac takie gowno ?! :shit: wiesz , ze mozg nie akceptuje słowa NIE ?! dlatego każdy zaglądnie , bo piszesz "nie zaglądaj".Polecam literaturę psychologiczną , jesli nie wierzysz...

Napisane Jun 14, 2006, 12:38 am
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja