Za堯 konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozosta貫 » Hydepark » Na這gi...

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... nast瘼na >> Odpowiedz w temacie Stw鏎z nowy temat CStw鏎z now sonde moderacja
Na這gi..., posiadacie je ?
siamak

siamak

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to siamak zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Ka盥y z nas ma jaki na堯g.. wymie鎍ie swoje na這gi zwyciezca wygra granatnik m79 !! :) :) Ja np mam na堯g obgryzania paznokci i nie moge sie odzwyczai :)

edit by Adi21:
Wikipedia powiedzia(a):
Na堯g to zakorzeniona dysfunkcja sprawno軼i woli przejawiaj帷a si w chronicznym podejmowaniu szkodliwych dla organizmu decyzji, kt鏎e s sprzeczne z przes豉nkami rozeznania intelektualnego.

Przyczyn na這gu jest mentalne uzale積ienie od bod嬈a lub grupy bod嬈闚, przejawiaj帷e si dezintegracj w豉dz psychicznych: intelektu i woli. W odr騜nieniu jednak od uzale積ienia, b璠帷ego jedynie sk豉dow, w na這gu mamy do czynienia ze 鈍iadomym 豉maniem imperatyw闚 rozeznania intelektualnego.

Napisane Jun 17, 2006, 4:09 pm Ostatnio edytowane Mar 7, 2010, 12:34 pm przez Adi21
bami

bami

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to bami zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

1. deskorolka- i teraz si powstrzymuj od niej bo musi mi si kostka wyleczy (w tamtym tygodniu wytrzyma貫m 3 dni a teraz spr鏏uje 4 bo w 鈔od jest Emerica :))
2. komuter- cho ostatnio mniej od deskorolki

Napisane Jun 17, 2006, 4:29 pm Ostatnio edytowane Jun 17, 2006, 4:29 pm przez bami
akont

akont

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to akont zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

deska i ogolnie sporty ekstremalne,
papierosy
kiedys komputer ale juz sie wyleczylam
po za tym tez obgryzam paznokcie
ale moim najwiekszym nalogiem i mam nadizeje ze nie zmiennym jest
MUZYKA!

Napisane Jun 17, 2006, 4:38 pm
danlancher

danlancher

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to danlancher zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

komputer,
kiedys fajnki i alkohol. A alkoholem bylo trudno mi sie odzwyczajic z fajami tak se. Juz mnie to chlania nie ciagnie,ale do wszystkigo co sie jara tak

Napisane Jun 17, 2006, 4:43 pm Ostatnio edytowane Jun 17, 2006, 4:44 pm przez danlancher
Gaski

Gaski

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Gaski zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

deskorolka i komputer
i jeszcze jeden na堯g kt鏎y mam to jedzenie i picie. :P

Napisane Jun 17, 2006, 4:50 pm
ddamaszk

ddamaszk

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to ddamaszk zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

masturbacja. serio
alkochol
muzyka
deskorolka
dziewczyny yeah bijacz

Napisane Jun 17, 2006, 4:51 pm
Partaq

Partaq

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Partaq zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

ddamaszk powiedzia(a):
masturbacja. serio
alkochol
muzyka
deskorolka
dziewczyny yeah bijacz

^
  |
Co trzeba dopiywa?

Napisane Jun 17, 2006, 4:54 pm
danlancher

danlancher

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to danlancher zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

ddamaszk powiedzia(a):
masturbacja. serio

<yes>

Napisane Jun 17, 2006, 4:56 pm
safian

safian

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to safian zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

NIE jedzenie!
andegrand.pl
deska
robienie wszystkim flipow
counter strike ;P

Napisane Jun 17, 2006, 5:23 pm
krzynowek

krzynowek

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to krzynowek zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

obgryzanie paznokci, decha, muza no i komputer.

Napisane Jun 17, 2006, 5:30 pm
Sitara11

Sitara11

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Sitara11 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

deska , komputer i fingerboard

a i jeszce picie mro穎nej herbaty

Napisane Jun 17, 2006, 5:33 pm Ostatnio edytowane Jun 17, 2006, 5:36 pm przez Sitara11
mmatt

mmatt

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to mmatt zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

ddamaszk powiedzia(a):
masturbacja. serio
alkochol
muzyka
deskorolka
dziewczyny yeah bijacz
dok豉dnie...no i fingerboard jeszcze:P

Napisane Jun 17, 2006, 5:34 pm
michal92

michal92

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to michal92 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

deskorolka
komputer
obgryzanie paznokci

Napisane Jun 17, 2006, 5:41 pm Ostatnio edytowane Jun 29, 2006, 6:26 pm przez michal92
sXe

sXe

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to sXe zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

:arrow: Komputer... :/
:arrow: Kupowanie sobie czego nowego jak tylko mam kas.
:arrow: S這dycze.
:arrow: Muzyka i ksi捫ki.
:arrow: Taniec :)

Napisane Jun 17, 2006, 8:32 pm
lukmistrz

lukmistrz

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to lukmistrz zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

BeatBox
Pi趾a No積a
S逝chanie muzyki(wszelakiej)
Komputer

Napisane Jun 17, 2006, 8:32 pm
bami

bami

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to bami zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

妃ieszny jest ten "na堯g obgryzania paznokci" :) hehe no nie moge! Tak samo dziwi si jak si mo積a uzale積i od takiego ma貫go g闚nienka jak fb :P Mi si fingerboard podoba, ale bez przesady.

Napisane Jun 17, 2006, 8:39 pm
Evilgirl

Evilgirl

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Evilgirl zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

rolki i deska
komputer
manga , anime i og馧nie komiksy :cyclops:
filmy i muzyka

Napisane Jun 17, 2006, 8:43 pm
lisek31

lisek31

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to lisek31 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Ja mam na堯g:
-robje鎙 celofo b貫nduw jenzykowyh:P,
-jazdy na desce i fingerboardzie,
-chodzenia z kumplami,
-robiemia idiotycznych 瘸rt闚 z kumplami nauczycielom,
-przeklinania

Napisane Jun 17, 2006, 8:46 pm
OlaR

OlaR

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to OlaR zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

-muzyka,
-rower,
-kom鏎ka(!!!)
I kilka mniej wa積ych...  ;)

Napisane Jun 17, 2006, 10:59 pm
emilkaa

emilkaa

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to emilkaa zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

ehh wiele ale najwiekszy to sport tequilla&pochodne melanze dla wybranych&.....etc

Napisane Jun 18, 2006, 12:21 am
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... nast瘼na >> Odpowiedz w temacie Stw鏎z nowy temat CStw鏎z now sonde moderacja