Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Extreme » basket

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
basket, jak wyzej
5element

5element

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 5element zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

w zwiazku z tym ze ostatnio jest sporo imprez z koszem w tle:),no i sporo ludzi na forum interesuje sie tym,piszta co sadzicie o tym sporcie?gracie?jakies osiagniecia?street czy halowa?NBA?czy AND 1?

NBA FINALS!! ogladacie?kogo obstawiacie?bo ja osobiscie stawiam na Miami Heat chociaz moimi faworytami byli Detroit Pistons

piszcie

Napisane Jun 18, 2006, 8:39 am
jamie_thomas

jamie_thomas

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jamie_thomas zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

oł boj boj boj :)

osobiście wolę streetball, Tru, J Blaze, Mo, C, Dazzle, Hot Sizzle to moi idole! do NBA nie mam aż tak dużego dostępu, najbardziej lubię DP i MH, ale najlepszym zawodnikiem (nie tylko na boisku ale i w życiu) jest dla mnie Allen Iverson!

halabek!

Napisane Jun 18, 2006, 8:49 am
gigongo

gigongo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to gigongo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dla mnie nie ma różnicy w jaką koszykówke gram.Halowa i streetball gram w tą i w tą.Dla mnie ważne jest to, żę w ogóle gram :rolleyes:Bardziej interesuje mnie jednak NBA, ale uwielbiam pooglądać i podpatrywać niektóre zagrania czy triki w AND1 :)W finale NBA hmmm.. nie przepadam za tymi drużynami, które teraz grają w finale.Jedynie ciesze się, że w finale nie gra Deroit.Ale kibicuje Miami :rolleyes:

Napisane Jun 18, 2006, 11:28 am Ostatnio edytowane Jun 18, 2006, 11:28 am przez gigongo
Kroolik182

Kroolik182

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kroolik182 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kiedyś trenowałem koszykówkę. kiedyś się oglądało wszystkie mecze NBA - teraz jak gram w kosza to na boisku szkolnym, na jednego kosza chyba, że jest dużo graczy to wtedy na dwa. ale teraz jakoś nie zachwycam się specialnie tym sportem.

Napisane Jun 18, 2006, 12:31 pm
jamie_thomas

jamie_thomas

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jamie_thomas zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hehe ludzie, mówię Wam - jakie to piękne uczucie, gdy robisz see no evil a obrońca ogląda się i szuka piłki :) uwielbiam to! :)

Napisane Jun 22, 2006, 8:13 am
KoSzNik

KoSzNik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KoSzNik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kiedys jak bylem o wiele mlodszy gralem ze znajomymi meczyki na boisku... mile wspomnienia:)
na poczatku jaralem sie Denisem Rodmanem... pozniej jak odszedl... i w sumie do teraz w lidze NBA najlepszym zawodnikiem wedlug mnie jest Allen Iverson..
a co do And1... to Hot Souce:)

Napisane Jun 22, 2006, 9:58 am
mob

mob

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mob zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kiedyś ostro grałem w ten sport i miałem poważne plany z nim związane ... niestety wubralem fb i pk :D ale jeszcze gram czasami ;)

Napisane Jun 22, 2006, 10:27 am
pitr

pitr

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pitr zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

oł je basketbol to jest to!! uwielbiam zwłaszcza street (chyba że zimno to wtedy  na hali)

Napisane Jun 22, 2006, 10:41 am
5element

5element

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 5element zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mob powiedział(a):
Kiedyś ostro grałem w ten sport i miałem poważne plany z nim związane ... niestety wubralem fb i pk :D ale jeszcze gram czasami ;)

no ja tez dawno temu ostro dawalem w kosza ale potem jedna kontuzja (przy robieniu wsadu cos poszlo nie tak,spadlem na beton i ladujac probowale sie reka podeprzec i otwarte zlamanie  reki),potem gdy juz doszedlem do siebie znowu ostry trening i juz bylem w zajeebistej formie i 8 lipca zeszlego roku wjechal we mnie samochod.teraz powoli wracam do starej formu ale nie jest latwo,strasznie mnie noga boli jak poskacze troche.ale paczki wchodza;)

a wg mnie najlepszym zawodnikiem na parkietach NBA jest Ben Wallace,najlepszy obronca ligii
a jesli chodzi o AND 1 to Shane i 50 (kozackie paczki robia) no i z vol 7 spodobala mi sie gra Helikopter'a

Napisane Jun 22, 2006, 7:02 pm
EwIIkA

EwIIkA

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to EwIIkA zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

uuu yeah :D koszykówka to najlepszy sport :D :D :D jak mam wybierac to oczywiście street ;) w latach młodości oglądałam mecze NBA w Tv...jeszcze jak Jordan grał...omg kiedy to było :P a teraz AND 1 :D a co do doświadczenia....ogólnie to gram od zawsze (zaczynałam chyba jak miałam ok 7 lat:D), teraz reprezentacja liceum..znaczy jak jeszcze chodziłam do LO ;) teraz to pozostało mi tylko granie na osiedlowym boisku :P ale to najlepsze, co moze być...muza..klimacik :D

PS. uwielbiam od zawsze Iversona  :cyclops:

Napisane Jun 22, 2006, 7:15 pm
mmatt

mmatt

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mmatt zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

oł jeee...nie ma to jak tysiąc albo 33
a tak na serio to w podstawowce trenoalem..bylismy nawet wicemistrzami miasta:P. napewno wole kosza od nogi;)

Napisane Jun 22, 2006, 8:13 pm
akont

akont

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to akont zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie lubie kosza, kiedys bardziej ale jak juz to rekreacyjnie streetball tylko za bardzo nie ma z kim niestety.
nie kibicuje bo i ogladac nie lubie, troche mnie meczy kosz, nie trzyma mnie wnapieci tak jak piłka nożna czy skoki narciarskie[moja slłabosc :D]

Napisane Jun 22, 2006, 9:58 pm
Rap91

Rap91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rap91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jamie_thomas powiedział(a):
oł boj boj boj :)

osobiście wolę streetball, Tru, J Blaze, Mo, C, Dazzle, Hot Sizzle to moi idole! do NBA nie mam aż tak dużego dostępu, najbardziej lubię DP i MH, ale najlepszym zawodnikiem (nie tylko na boisku ale i w życiu) jest dla mnie Allen Iverson!

halabek!

Grałem w klubie w kosza już nie gram a teraz zacząłem grać w streetball i również najlebszy dla mnie to Iverson

Napisane Jun 22, 2006, 10:04 pm
danlancher

danlancher

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to danlancher zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ah... kosz. U mnie na osiedlu tylko w to sie gra... wPL. Ja kiedys tez gralem, street wymiata.Rok temu gralem w klubie w hiszpani ;D.
W suemi to nie ogladalem nigdy zadnych meczy... nie interesowalo mnie to jak i dzisiaj... ale lubilem grac w kosza :D.
Pamietam jak na osiedlu wszyscy sie zarazili AND1,juz dawno dawno temu... I tak to sie zaczelo. Dzis na osce sa u mnie same gwiazdy streeta :D. Tak graja ze szok.paka z 360 na wymiarowym itp,itd...
Ale ja juz nie gram,odechcialo mi sie :/

Napisane Jun 22, 2006, 10:37 pm
jamie_thomas

jamie_thomas

Member
Wyświetl posty

ja akurat nie mogę grać zawodowo, chociaż bardzo bym tego chciał, bo niestety mam wadę serca :/ dlatego gram codziennie rekreacyjnie w streetball. myślę, że każdy, kto choć doznał tego wspaniałego uczucia, gdy obrońca jest zakłopotany odpowie tak jak ja, że jest to po prostu BEZCENNE :)

Napisane Jun 23, 2006, 10:40 am
kub@

kub@

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kub@ zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A ja najbardziej lubie orlando magic (sam nie wiem dlaczego)

Napisane Jun 24, 2006, 6:10 pm
Skatekmn

Skatekmn

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Skatekmn zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Byłem kiedys tym zajarany oczywiscie strretballem teraz to mnie juz nie jara ale lubie pograc na ps2 w NBA street choxiaz wychodze czasami na osiedle na boisko pograc z bardziej zaawansowanmymi w ten sport i jest spoko B)

Napisane Jun 24, 2006, 6:19 pm
jamie_thomas

jamie_thomas

Member
Wyświetl posty

hmm a co powiecie na temat polskiej ligi? :) macie ulubione drużyny, zawodników? :) czytacie BASKET, hehe? :)

Napisane Jun 24, 2006, 8:29 pm
gigongo

gigongo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to gigongo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jamie_thomas powiedział(a):
hmm a co powiecie na temat polskiej ligi? :) macie ulubione drużyny, zawodników? :) czytacie BASKET, hehe? :)
no oczywiście mam szczęście, że mieszkam w Słupsku i jest tam drużyna, która gra w DBL, oczywiście chodzi o Energa Czarni Słupsk  :) w tym sezonie zajeliśmy 3 miejsce :).A co do BASKETU to czasami wchodze na strone internetową BASKETU i czytam co nieco ;)

Napisane Jun 24, 2006, 9:49 pm Ostatnio edytowane Jun 24, 2006, 9:50 pm przez gigongo
siamak

siamak

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to siamak zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no kosz jest fajny ;) ja troche gram ale nic nie osiognąłem jeszcze....zbytnio mnie to nie wkreciło... ;) wole deseczke :P

Napisane Jun 24, 2006, 10:12 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja