Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Tricki » problem z układem nóg

Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
problem z układem nóg
czubus

czubus

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to czubus zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Witam!! Nauczyłem sie robic olli na okolo 10-15 cm wybijam sie z lewej nogi a jezdze na lewej i niemoge zrobic olli w jezdzie co mam zrobic uczyc sie jezdzic na leweji z prawej robic olli co radzicie chyba wiecie o co mi chodzi xD

Napisane Jun 18, 2006, 3:55 pm
michal92

michal92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michal92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no wlasnie nie wiem o co ci chodzi... bo ześ tak chaotycznie to napisał

Napisane Jun 18, 2006, 4:07 pm
slayero

slayero

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to slayero zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Też tak kiedyś miałem i zacząłem sie inacZej odpychać, bo wychodze z założenia że ollie jest trudniejsze od samej jazdy.

Napisane Jun 18, 2006, 4:14 pm
brave

brave

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to brave zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wybijasz sie z lewej a jezdzisz na lewej ? nie rozumiem ?

Napisane Jun 18, 2006, 4:21 pm
theduke

theduke

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to theduke zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ghm... za cholere nie kapuje o co chodzi? opisz na spokojnie przed wypiciem kawy czy tam red bulla czy czegos speedujacego ;)

Napisane Jun 18, 2006, 4:24 pm
famfar

famfar

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to famfar zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

człowieku! pisz bardziej przejzyscie!!! z tego co zrozumialem to ODPYCHASZ sie i wybijasz lewą noga(to tak jak ja). jeśle tak ci wygodniej to jezdzisz dobrze. ja mam olli na ta sama wysokosc co ty. no moze ze 3 cm wyzsze. po prostu musisz sie wytrenować. zaczynaj powoli i jak ci wyjdzie dobrze zladowane olli 15-20 razy pod rząd w baarrddzzoo woollnnyymm tteemmppiiee to sprubuj szybciej i szybciej i tak az osiagniesz swój cel

Napisane Jun 18, 2006, 4:27 pm
safian

safian

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to safian zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja rozumiem o co mu chodzi

nauczyl sie jezdzic na goofy a ollie robi na regular!
czyli wyjsciem jest:
1. Nauczyc sie ollie z prawej nogi (i tak kiedys bedziesz musial to zrobic).
2. Zaczac jezdzic regularem.
3. Wbijac sie wszedzie nollie :P

Napisane Jun 18, 2006, 4:33 pm
Rap91

Rap91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rap91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A ja nie umiem z  miejsca tylko z jazdy :P będziesz prubował to sie nauczysz...

PS: napisz to schludniej... ;)

Napisane Jun 18, 2006, 5:55 pm
kozi1991

kozi1991

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kozi1991 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

famfar powiedział(a):
człowieku! pisz bardziej przejzyscie!!! z tego co zrozumialem to ODPYCHASZ sie i wybijasz lewą noga(to tak jak ja). jeśle tak ci wygodniej to jezdzisz dobrze. ja mam olli na ta sama wysokosc co ty. no moze ze 3 cm wyzsze. po prostu musisz sie wytrenować. zaczynaj powoli i jak ci wyjdzie dobrze zladowane olli 15-20 razy pod rząd w baarrddzzoo woollnnyymm tteemmppiiee to sprubuj szybciej i szybciej i tak az osiagniesz swój cel

theduke powiedział(a):
ghm... za cholere nie kapuje o co chodzi? opisz na spokojnie przed wypiciem kawy czy tam red bulla czy czegos speedujacego

brave powiedział(a):

slayero powiedział(a):
Też tak kiedyś miałem i zacząłem sie inacZej odpychać, bo wychodze z założenia że ollie jest trudniejsze od samej jazdy.

michal92 powiedział(a):

z tego co pisze to on jezdzi na mongo;/ tez tak jezdze ale mi to nie przeszkadza:P
rada: jak sie odpychasz to prawa noge postaw na tylnych montazowkach i jak bedziesz juz chcial sie ustawic do ollie to poprostu postaw lewa noge na desce i powinienec jechac na regular:P

Napisane Jun 18, 2006, 5:56 pm
czubus

czubus

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to czubus zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dzieki kozi temat do zamkniecia:D

Napisane Jun 18, 2006, 8:14 pm
Thomas04

Thomas04

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Thomas04 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nawet jak byś dostał 500 rad i tak byś się nie nayczył musisz sam to wycwiczyć

Napisane Jun 19, 2006, 2:25 pm
lemisz

lemisz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lemisz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

safian powiedział(a):

czyli wyjsciem jest:

wiesz co to mongo?

Napisane Jun 19, 2006, 3:20 pm
Krzesimir

Krzesimir

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Krzesimir zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Poprostu jak jedzisz i sie odpychasz to daj lewą nogę bliżej taila i , gdy wstajesz na deka to rób obrót w lewą stronę.
Jest to troche wkurzające.

Napisane Jun 19, 2006, 4:00 pm
Krystian04

Krystian04

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Krystian04 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

pomysl ze robisz ollie w miejsscu zacznij od malej predkosci

Napisane Jun 30, 2006, 6:55 pm
Max14

Max14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Max14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

musisz cwiczyc i tyle a tymczasem dam ci rade na przyszlosc :) jak  bedziesz sie uczyl przez cos skakac to najpierw skacz przez linie narysowana, potem przez patyk, potem przez butelke itp.

Napisane Jun 30, 2006, 8:22 pm
Grzybo

Grzybo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Grzybo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kozi1991 powiedział(a):
famfar powiedział(a):

theduke powiedział(a):
ghm... za cholere nie kapuje o co chodzi? opisz na spokojnie przed wypiciem kawy czy tam red bulla czy czegos speedujacego

brave powiedział(a):

slayero powiedział(a):

michal92 powiedział(a):

z tego co pisze to on jezdzi na mongo;/ tez tak jezdze ale mi to nie przeszkadza:P
rada: jak sie odpychasz to prawa noge postaw na tylnych montazowkach i jak bedziesz juz chcial sie ustawic do ollie to poprostu postaw lewa noge na desce i powinienec jechac na regular:P

dokładnie ;)

Napisane Jul 1, 2006, 12:03 am
mike1006

mike1006

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mike1006 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

na nowo :d ale domyslam sie o co ci chodzi- staraj sie albo zmienic noge prowadzaca czyli jezdzisz na regular- zacznij na goofy,a jesli z tym masz prbolem ollie druga noga ucz sie robic

Napisane Jul 4, 2006, 9:41 pm
Szprota

Szprota

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Szprota zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Poprostu gościu jeździ na mongo goofy

Napisane Jul 5, 2006, 11:22 am
safian

safian

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to safian zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

lemisz powiedział(a):
safian powiedział(a):

czyli wyjsciem jest:

wiesz co to mongo?

wiem miszczu, mongo go nie urzadza bo dalej nie bedzie jezdzil na swojej nodze... no comment

Napisane Jul 5, 2006, 11:27 am
Paul5

Paul5

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Paul5 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jeździj na mongo czyli tą noge którą trzymasz na desce cofnij do tyłu żeby ta którą sie odpychasz miała miejsce z przodu

*Napisane Jul 11, 2006, 12:04 am
Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja