Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Filmy SV - dyskusje » Darkstar - Battalion

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Darkstar - Battalion, comment
Andik0

Andik0

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Andik0 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jak wam  sie podoba film [sv] darkstar battalion? mi sie dopiero sciaga ale widzialem troche intra  i zapowiada sie niezle ;]

/edit Karwan89: Dodane do spisu

Napisane Jun 6, 2005, 10:40 pm Ostatnio edytowane Feb 8, 2008, 10:41 pm przez Karwan89
GontarCam

GontarCam

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to GontarCam zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Według Mnie Zajebisty. Chet Thomas KOOOOOOOOOOOOOZZZAK :O

Napisane Jun 7, 2005, 11:22 am
Sniper0

Sniper0

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Sniper0 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no jest git ale widziałem lepsze
:P

Napisane Jun 7, 2005, 2:32 pm
Punkd89

Punkd89

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Punkd89 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Film kompletnie mi się nie podobał. Głupi montaż i sam klimat filmu jest do bani. Podobały mi się tylko dwa przejzdy w filmie: CHet Thomas i najlepszy Chris Hastie, reszta może być, ale tylko triki są dobre, a cały efekt i cały klimat robi bardzo złe wrażenie na filmie. Moim zdanie niewypał.

Napisane Jun 8, 2005, 3:04 pm
brzydal-

brzydal-

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to brzydal- zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No lajtowa sv`ka, lecz fakt ze jest duzo lepszych  :P

Napisane Jun 8, 2005, 9:14 pm
krroked

krroked

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to krroked zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mi się bardzo podobał. Jest to mój ulubiony film, a dotego jeszcze team. Strasznie ich lubie.

Napisane Jun 12, 2005, 11:51 am
Okti

Okti

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Okti zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Film jest bardzo fajny, warty oglądniecia ")

Napisane Jun 12, 2005, 2:49 pm
Andik0

Andik0

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Andik0 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

filmik spk ale ciagle raile to troche nudne ; p widzialem lepsze ; ] ale sv nie jest nigdy dupne nawet jak jest samo ollie ; D

/2007 r. > zmienilem zdanie : p

Napisane Jun 13, 2005, 5:57 pm Ostatnio edytowane Aug 8, 2007, 10:08 pm przez Andik0
Andik0

Andik0

Member
Wyświetl posty

klaichmann najlepiej przejechal (nie wiem czy dobrze napisalem ma szwebskie nazwisko chyba : D)

Napisane Jun 13, 2005, 5:59 pm Ostatnio edytowane Jun 13, 2005, 6:02 pm przez Andik0
seballl

seballl

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to seballl zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie jest zły pierwszy przejazd mi sie podoba:)

Napisane Jun 16, 2005, 8:25 pm
benio

benio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to benio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jak dla mnie jeden z najlepszych...dużo technicznej jazdy- guy kampfen, chet thomas kilchenmann

Napisane Jul 11, 2005, 10:28 pm
Blun

Blun

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Blun zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

SpoX FILM podoba mi sie :)

Napisane Jul 12, 2005, 1:56 pm
stanteisseyre

stanteisseyre

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to stanteisseyre zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

darkstar batalion...... dobry film , a w szcegulnosci przejazd chet tomasa , po prostu za**** przejazd

Napisane Jul 13, 2005, 11:24 pm
Bart-ek

Bart-ek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Bart-ek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A no fajny film,ale widziałem lepsze.Ale to tylko moja opinia

Napisane Jul 14, 2005, 10:49 pm
chlastek13

chlastek13

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to chlastek13 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

tki sobie bo muza zjebana ale jeżdżą nieźle :) drugi przejazd jest najlepszy

Napisane Jul 17, 2005, 8:40 pm
sheckler

sheckler

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sheckler zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

film jest zajebioza a szczegołnie przejazd hastiego i kilchanmena

Napisane Jul 26, 2005, 9:01 pm
marek@tg

marek@tg

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to marek@tg zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Moim zdaniem to jest strasznie nudny film. Ledwo go zobaczyłem do końca bo tak mnie zanudzał.

Napisane Aug 16, 2005, 1:30 pm
majks00

majks00

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to majks00 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie jest jakis super swiezy, ale i tak nadal jest jednym z moich ulubionych. Naprawde swietny film.

Napisane Aug 17, 2005, 9:14 am
Majkowski

Majkowski

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Majkowski zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jest naprawde super ( iteraz przeprosze za przekleństwo którego zaraz użyje ) nie nie nie jest WYKURWISTY ale nie najlepszy. Naprawde Warto Go Obejżeć. POZDRO 4 all

Napisane Sep 10, 2005, 10:02 am
Pycek

Pycek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Pycek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Widzialem lepsze ale ten tez kozaczy !! ;D

Napisane Nov 13, 2005, 8:46 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja