Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » geniusz

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
geniusz
danlancher

danlancher

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to danlancher zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wiatm.
Znalazlem w necie takiego mlodznca co to w 6 lat chyba(nie wiadomo) zacza studia. lol

http://f.sfd.pl/sb.asp?w=400&p=5/images2006/20060519030351.jpg

cytuje
"Rodzina utalentowanego 6-letniego Maximiliano Arellano z Meksyku stara się o pozwolenie sądu, by chłopiec mógł rozpocząć studia na uniwersytecie - podaje serwis Ananova.

Malec interesuje się medycyną i na własną rękę czyta książki z tej dziedziny. Stał się już ekspertem od osteoporozy, cukrzycy i anemii i jest zapraszany na wykłady w całym kraju.

Matka Maximiliano bardzo chce, by jej syn został najmłodszym w świecie lekarzem, a i sam chłopiec deklaruje, że pragnie iść na studia, by móc leczyć ludzi.

Dyrektor największej uczelni medycznej w Meksyku uważa, że 6-latek jest za mały, by studiować medycynę. Pod presją opinii publicznej zgodził się jednak zrobić chłopcu testy kompetencyjne. Gdyby Maximiliano rozpoczął studia i ukończył je w normalnym trybie, zostałby lekarzem w wieku 13 lat."/onet

Co wy na to?? :D

Mnie zatkalo. Pamietam kiedys lecial taki serial w TV o takim panku co w 14 lat (chyba) skonczyl studia i pracowal w szpitalu...jakos tak.
Mi sie wydaje, ze w polsce tez jest chociaz 1 taki maly geniusz,ale jak w tej PL sie wybic...

*Napisane Jun 20, 2006, 6:02 pm Ostatnio edytowane Jun 20, 2006, 6:03 pm przez danlancher
Kroolik182

Kroolik182

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kroolik182 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jeżeli to prawda, to malec jest niezły... w wieku 6 lat, to ja podpalałem szafę :P

Napisane Jun 20, 2006, 6:07 pm
wultanskaj

wultanskaj

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wultanskaj zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

:O Czy mam pisać co robilem w wieku 6 lat? Może nie...

Napisane Jun 20, 2006, 6:42 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

niedziak powiedział(a):
w wieku 6 lat to nie wiedzialem w jakim mieszkam kraju :P

czasem jak czytam co sie dzieje to i teraz nie jestem pewien w jakim hehehe

Napisane Jun 20, 2006, 6:45 pm Ostatnio edytowane Jun 20, 2006, 6:59 pm przez Zyga
Robels

Robels

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Robels zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hehe no gosc jest mocny ja w jego wieku to cwiczyłem z chłopakami z przedszkola karate:P

Napisane Jun 20, 2006, 6:48 pm
karolaaa

karolaaa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to karolaaa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kurde, a gdzie samochodziki, piłka, klocki lego...? :thinking: Ej, gdzie jest moje dzieciństwo?

Napisane Jun 20, 2006, 6:51 pm
safian

safian

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to safian zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

w wieku 6 lat gwalcilem odkurzacze a uczenie nawet po 10 latach mi nei jest w glowie :D

Napisane Jun 20, 2006, 7:01 pm
lalula

lalula

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lalula zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mi w tym wieku sie myliła Polska z Ostrowem Wlkp. (moim miastem)  :P :P

Napisane Jun 20, 2006, 7:01 pm
4roundels

4roundels

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 4roundels zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

karolaaa powiedział(a):
Kurde, a gdzie samochodziki, piłka, klocki lego...? :thinking: Ej, gdzie jest moje dzieciństwo?

No właśnie!Chłopak nie ma dzieciństwa, gdy ma się sześć lat, a ludzie pogładają na nim tak wielkie nadzieje i tak wielką presję,kończy się dzieciństwo, które przecież też jest  bardzo ważne w kształtowaniu się, on może tego psychicznie nie wytrzymać. Współczuję, cieszę się, że mam za sobą robienie mikstur z różnych kosmetyków, zabawy samochodzikami, kolekcjonowanie kasztanów etc.  ;)

Pozdrawiam

Napisane Jun 20, 2006, 7:06 pm
Jocan

Jocan

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Jocan zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

O kurcze on stracił całe dzieciństwo :/ tylko nauka ale pomyślcie jakie on będzie miał zarąbiste życie :o

Napisane Jun 20, 2006, 7:08 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jocan powiedział(a):
O kurcze on stracił całe dzieciństwo :/ tylko nauka ale pomyślcie jakie on będzie miał zarąbiste życie :o

no napewno
w wieku 18 lat zobaczy ze jest cos takiego jak zabawa i zaćpa sie na imprezie na śmierć bo nie bedzie wiedział ile można
heheh

Napisane Jun 20, 2006, 7:12 pm
michal92

michal92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michal92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mi by było szkoda dzieciństwa no ale wlasciwie dziecko w wieku 6 lat to nie wie ze traci dziecinstwo robiac takie cos :P

Napisane Jun 20, 2006, 7:23 pm
karolaaa

karolaaa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to karolaaa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

michal92 powiedział(a):
mi by było szkoda dzieciństwa no ale wlasciwie dziecko w wieku 6 lat to nie wie ze traci dziecinstwo robiac takie cos :P

W życiu na wszystko jest określony czas. Jest czas na zabawe, dojrzewanie, bycie dorosłym no i.. starzenie sie. Każdy przechodzi to inaczej, ale niektórzy zbyt wcześnie ;) Zreszta tak tylko mówie, przejawia sie tu moja zazdrość. Buaha.
Zyga powiedział(a):
w wieku 18 lat zobaczy ze jest cos takiego jak zabawa i zaćpa sie na imprezie na śmierć bo nie bedzie wiedział ile można

W wieku 18 lat bedzie on lekarzem z 5letnim stażem, wiec pewnie bedzie wiedział "ile można", ale nie bedzie wiedział co stracił.

Napisane Jun 20, 2006, 7:27 pm
Lalo

Lalo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lalo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

4roundels powiedział(a):
karolaaa powiedział(a):

No właśnie!Chłopak nie ma dzieciństwa, gdy ma się sześć lat, a ludzie pogładają na nim tak wielkie nadzieje i tak wielką presję,kończy się dzieciństwo, które przecież też jest  bardzo ważne w kształtowaniu się, on może tego psychicznie nie wytrzymać. Współczuję, cieszę się, że mam za sobą robienie mikstur z różnych kosmetyków, zabawy samochodzikami, kolekcjonowanie kasztanów etc.  ;)

Pozdrawiam

swieta prawda B)

Napisane Jun 20, 2006, 7:33 pm
slayero

slayero

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to slayero zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Z pewnością nie chciałbym, żeby mnie operował trzynastolatek... :stare:

Napisane Jun 20, 2006, 7:35 pm
danlancher

danlancher

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to danlancher zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No , dziecinstwo stracli. Moze ta wiedza mu wyjdzie za parenascie lat. i zaczne odkrywac swiat w wieku 20 lat :D

Napisane Jun 20, 2006, 7:57 pm
Mufin

Mufin

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mufin zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

niedziak powiedział(a):
Zyga powiedział(a):
niedziak powiedział(a):
w wieku 6 lat to nie wiedzialem w jakim mieszkam kraju :P

czasem jak czytam co sie dzieje to i teraz nie jestem pewien w jakim hehehe

jest jeszcze III RP czy to juz IV RP, pytam powaznie :P

a wracajac do tematu, to dzieciak chyba zamiast isc pograc w pilke, na kompie, pobawic sie w berka, to siedzi przed ksiazkami, ciekawe jakim bedzie czlowiekiem w wieku 16 lat, 30 lat i pozniej :/

pewnie odkryje lekarstwo na aids :P ;) zal mi tego dziecka stracil swoje najlepsze chwile czyli dziecinstwo a tak w ogole to jest IV RP ;)

Napisane Jun 20, 2006, 7:59 pm
ddamaszk

ddamaszk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ddamaszk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja swojemu dziecku na to niepozwole... oj nie.. napewno nie.. szkoda dzieciństwa

Napisane Jun 20, 2006, 8:13 pm
Gaski

Gaski

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gaski zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jeżeli to pradwa to podziwiam małolata :P chociaż kto wie ile on TERAZ ma lat ... ") A w wieku 6 lat ...Co ja robiłem w tym wieku?Chuj wie nie chce mi sie teraz myśleć.OFF

Napisane Jun 20, 2006, 8:35 pm
lasus92

lasus92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lasus92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

chlopak niezly jest . w tym wieku ledwo czytalem .  :stare: :O :O :O

Napisane Jun 20, 2006, 8:40 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja