Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » Nerwy podczas grania...

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Nerwy podczas grania...
szlachta

szlachta

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to szlachta zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak zachowujecie sie gdy w grze idzie cos nie po Waszej mysli np. przegrywacie z kolezka w pjlke  :P Jak dzisiaj gralem z tata i przegrywal piznal padem o ziemie i poszedl spac... Wiec mowcie czy cos zniszczyliscie albo inne skutki B) Pozddrawiam Szlachta

Napisane Jun 20, 2006, 11:29 pm
xhacex

xhacex

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to xhacex zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

malo gram wiec sie nie denerwuje ale kiedys jak sie na kompa wkurzylem to mu dalem kopniaka i wyszedlem z pokoju  B)

Napisane Jun 20, 2006, 11:31 pm
ddamaszk

ddamaszk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ddamaszk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hm...  rozwalone byszki.. klawiatury.. wkiete lachy od obudowy:)

Napisane Jun 21, 2006, 12:18 am
danlancher

danlancher

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to danlancher zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wizyta u psychologa...

Mnie jest bardzo latwo wyprowadzic z rownowagi. Bywam czesto u lekarza... :P
Z nerwow to robie jak wszyscy....rzucam ostrymi rzeczami,rozwalam co mi wpadnie w rece jak jestem w furii :D
...jak wszyscy ;)

Napisane Jun 21, 2006, 12:44 am Ostatnio edytowane Jun 21, 2006, 1:06 am przez danlancher
elsajan

elsajan

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to elsajan zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kiedys rozwalilem kolesiowi myszke jak w malyszu mi nie wyszedl skok, poprostu chwycile ja i trzasnalem o biurko :) a jak pykam w fife i mi walna brame w ostatnich minutach to najczesciej mocno musze pierdolnac z piesci w klawiature, wtedy czuje ulge :) troche to chore B)

Napisane Jun 21, 2006, 12:57 am
Kroolik182

Kroolik182

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kroolik182 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

elsajan powiedział(a):
poprostu chwycile ja i trzasnalem o biurko

identycznie zrobiłem, ale nie dlatego, że coś mi nie wyszło, po prost u sama myszka doprowadziła mnie do granic wytrzymałości :P

Napisane Jun 21, 2006, 1:02 am
frankie25

frankie25

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to frankie25 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Oj, jak gralem w Return to the Castle of Wolfenstein, to ucierpialy: myszka - peknieta, klawiatura - przestala dzialac, monitor - stracil synchronizacje, komp - zaczal sie palic. Od kompa zajelo sie biurko, od biurka firanki, potem pokoj, dalej dom, od domu stajnia, od stajni budynki stacjonujacej armii (ave) Cezara (ave), od budynkow armii pozostale domy, dalej zabudowania przemyslowe, rafineria... Na koncu ogien doszedl do chatki na kurzej nozce, ale wiedzma sie obudzila na czas i odczarowala ogien, wiec, dzieki niej, znowu wszystko jest w najlepszym porzadku i moge dalej grac w Return to the Castle of Wolfenstein.

Pozdro,
f.

Napisane Jun 21, 2006, 1:25 am
michal92

michal92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michal92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kroolik182 powiedział(a):
elsajan powiedział(a):
poprostu chwycile ja i trzasnalem o biurko

identycznie zrobiłem, ale nie dlatego, że coś mi nie wyszło, po prost u sama myszka doprowadziła mnie do granic wytrzymałości :P

hahahah miałem tak kiedyś, tak się wkurzyłem na myszke że nią rzucilem... w etui na cd(fart)

Napisane Jun 21, 2006, 6:46 am
krzynowek

krzynowek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to krzynowek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja jak w cos gram i mi nie wychodzi to wylanczam ta gre, gram w cos latwiejszego ( ;) ) i po chwili znowu w tamo gram :D

nigdy niczego nie rozwalilem (tzn. nie rozpieprzylem myszki, klawiatury, konsoli itp)

Napisane Jun 21, 2006, 7:17 am
foku

foku

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to foku zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mój kolega ostatnio zrzucił drugiemu rower z 10 piętra, jak Niemcy strzelili nam gola w 90 minucie.

Napisane Jun 21, 2006, 7:31 am
brat5

brat5

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to brat5 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja co robie hmm.... bije brata:p

Napisane Jun 21, 2006, 10:23 am
lodos

lodos

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lodos zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

frankie25 powiedział(a):
Oj, jak gralem w Return to the Castle of Wolfenstein, to ucierpialy: myszka - peknieta, klawiatura - przestala dzialac, monitor - stracil synchronizacje, komp - zaczal sie palic. Od kompa zajelo sie biurko, od biurka firanki, potem pokoj, dalej dom, od domu stajnia, od stajni budynki stacjonujacej armii (ave) Cezara (ave), od budynkow armii pozostale domy, dalej zabudowania przemyslowe, rafineria... Na koncu ogien doszedl do chatki na kurzej nozce, ale wiedzma sie obudzila na czas i odczarowala ogien, wiec, dzieki niej, znowu wszystko jest w najlepszym porzadku i moge dalej grac w Return to the Castle of Wolfenstein.

Pozdro,
f.

i tak wlasnie powstal chocapic :p niezla fantazja B)

Napisane Jun 21, 2006, 10:39 am
Sitara11

Sitara11

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Sitara11 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jak przegrywam to rozwalam myszki albo wale z piąchy o klawiature hehe  :P albo rozwalam coś innego co będe miał pod ręką

Napisane Jun 21, 2006, 10:46 am
webster

webster

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to webster zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja jestem spokojny...:D ale mój brat jak cos mu nie wychodzi napierdziela głową w ścianę tak mocno że aż tynk leci...

Napisane Jun 21, 2006, 10:47 am
mob

mob

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mob zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Najbardziej sie wkurzam jak przegrywam w FIFE 2006 WORLD CUP ... po kazdej stracie bramki , pluje na monitor , wale piesciami o sciane .. jak niezrowazony ;)

Napisane Jun 21, 2006, 11:08 am
mariannek

mariannek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mariannek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mi zawsze wszystko wychodzi za pierwszym albo drugim razems czy to jest trudna gra czy latwa.jak mnie zabija to moze cos krzykne

Napisane Jun 21, 2006, 11:14 am
Thomas04

Thomas04

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Thomas04 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hehe ja się nie denerwuje:P predzej się denerwuje jak jeżdze na desce i mi cos nie chce wyjsć:D

Napisane Jun 21, 2006, 11:24 am
Mufin

Mufin

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mufin zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a ja jak sie wkurze to biore drugie krzeslo biurowe przepycham je na koniec pokoju gdzie sie wywroci i juz mi lepiej ;) gram dalej a jak i to nie pomoze to wylanczam i mam to gdzies

Napisane Jun 21, 2006, 11:49 am
macio12

macio12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to macio12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja kiedyś obmelałem monitor hihih :ike:
a co do innych to :dots:.. spokojniej :D

:rant: :rant2::rant: :rant2::rant: :rant2::rant: :rant2:

Napisane Jun 21, 2006, 12:25 pm Ostatnio edytowane Jun 21, 2006, 12:26 pm przez macio12
BlackHaUsE

BlackHaUsE

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BlackHaUsE zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jak przegrywam to rozjebuje wszytko co stanie mi na drodze !!!! :D Pozdro 4 all :thinking:

*Napisane Jun 21, 2006, 12:35 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja