Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Pozostałe » twój pierwszy raz ??!!??

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
twój pierwszy raz ??!!??
olas11

olas11

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to olas11 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

na desce oczywiście-jak to wyglądało kiedy pierwszy rqaz mieliście deske pod nogami od kogo dowieedzieliście sie wogóle coto deskorolka mnie np bardzo zmotywowała gra tonego hawka

*Napisane Jun 21, 2006, 3:17 pm
Tuniol

Tuniol

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Tuniol zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Pierwszy raz deske pod nogami to mialem uuuuu z 10 lat temu :p bynajmniej bylem bardzo maly mialem chyba 6 lat ;d tatus mi dal taka fajna plastikowa rybke kolor fioletowy ;d. co ja na niej robilem hmmm nie pamientam wzasadzie chyba stalem albo jezdzilem na kolanku ;d.  Next deska to byla juz pozadna rybka ze sportowego mialem w tedy chyba z 8lat;d jezdzilem z kumplami pamientam wtedy byl szal na deske wszyscy mieli i sie scigalismy wszystko jezdzili pierw na "kolanku" potem uczylem sie jezdzic normalnie ;d ale frajda to byla... Ta deske jeszcze gdzies mam rowniez ;d ah... pamientam te tracki plastikowe ;d i taki chamulec przykrecony na tailu ;d ale cuz szal na to minol i byl koniec z deska.  Dopiero w tamte wakacje zaczolem jezdzic a raczek pod koniec wakacji przez te wakacje nauczylem sie tylko ollie potem tracki pelkly i przestalem jezdzic. Wzasadzie to tak pozadnie zaczolem jezdzi od niedawna jak kupilem pozadna deske na anderze ;d (ahhh wydalem na nia cale oszczednosci;d) no i jak stapnial snieg zaczolem jezdzic ;d tak wzasadzie 2 dopiero miechy naniej jezdze... nie chce mi sie rozpisywac dlaczego :p

Hmmm ale sie rozpisalem ;d moze zostane pisarzem w przyszlosci ;d

p0zdr0 z Turku

Napisane Jun 21, 2006, 3:24 pm
Qrczak666

Qrczak666

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Qrczak666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

moja pierwsza decha tez byla w wieku 6 lat ale to juz byla rybka z reala :P byla na nie moda, ktora zgasla i przestala istnieć...
na poważnie jezdze od niedawna, umiem dopiero ollie shovita i troche kicka ale z wyladowaniem mam problem :(
tony hawk tez mial na mnie wplyw :)

Napisane Jun 21, 2006, 3:30 pm Ostatnio edytowane Jun 21, 2006, 3:31 pm przez Qrczak666
olas11

olas11

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to olas11 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja potym jak miasłem normalną deche próbowałem na rybce i niemogł bym sie przeżucić na tą płaską deske i ten papier wogóle ciólnie zdeczka

Napisane Jun 21, 2006, 3:55 pm
jahu

jahu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jahu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Tony Hawk's Pro Skater 2 !  :rolleyes:

Napisane Jun 21, 2006, 4:07 pm
dzaga90

dzaga90

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dzaga90 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hmm kiedys koledzy mieli deske to jagoda zabrala i cos prubowala:P:) to bylo chwilowe bo pozniej o niej zapomnialam...pamietam moj wyczyn kiedy probowalam ollie czy cos i zaliczylam glebe uderzajac glowa o beton gwiazd na niebie nie zabraklo:P a na powaznie wzielam sie za deske jakis miech temu...wszystko przez moich ludzi i oczywiscie ogladane urywki filmow Mullena

Napisane Jun 21, 2006, 4:16 pm
Real151

Real151

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Real151 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kolega ... Rodeney Mullen na Extream Sport Chanel ze swoim frestailem złapałem zajawke i kupiłem decka smj sport ze sportowego haha :P

Napisane Jun 21, 2006, 4:18 pm
avensis14

avensis14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to avensis14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jakos samo przyszło :P ale chyba zachęcił mnie tony howk :D yo

Napisane Jun 21, 2006, 4:35 pm
danlancher

danlancher

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to danlancher zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Moja pierwsza deska to byla rybka. Mialem moze z 8 lat. Probowalem z kumplem robic na niej ollie i zjezdzalismy ze schodow :D

Napisane Jun 21, 2006, 4:38 pm
xhacex

xhacex

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to xhacex zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

pierwszy kontakt z deska mialem gdzies w 1991 r. jak z niemiec na wakacje do babci do polski przyjechal syn kolezanki mojej mamy. chodzil jezdzic na parking na moim osiedlu a ja lazilem znim. za to moja pierwsza deska to taki chinski plastik. bylo to jakies 12 lat temu pozniej jakies "ryby" pozyczane od kumpli. pozniej dluuug aprzerwa i wreszcie moja wlasna decha kupiona za grosze od kumpla ale dlugo nie pojezdzilem chyba nie mialem do konca zajawki na deske

Napisane Jun 21, 2006, 4:43 pm Ostatnio edytowane Jun 21, 2006, 4:44 pm przez xhacex
bstt

bstt

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bstt zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Tuniol powiedział(a):

Hmmm ale sie rozpisalem ;d moze zostane pisarzem w przyszlosci ;d

p0zdr0 z Turku

z takimi ortami ?  :O

zeby nie bylo ze offtopic... rybka 17 lat temu  :rolleyes:

Napisane Jun 21, 2006, 4:49 pm Ostatnio edytowane Jun 21, 2006, 4:51 pm przez bstt
Skatekmn

Skatekmn

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Skatekmn zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

o desce dowiedziałem sie od starszego brata który był z takim ziomem prawdzwymi prosami od niego dostałłem pierwszy blat i tak zacząłem przygode z skateboardingiem (niestety brat juz nie jezdzi :() B)

Napisane Jun 21, 2006, 5:04 pm
rewet

rewet

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rewet zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hmmmm ;) ja chyba 5 lat temu.

Napisane Jun 21, 2006, 5:07 pm
CeNtKa

CeNtKa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to CeNtKa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hm jak miałam z 9 lat :P i odrazu na wyczynowej :p  sie juz nauczyłam utrzymywac równowage :p jak zaczełam jeździć to dekse miałam juz oswojoną :P i ollie sie odrazu uczyłam

Napisane Jun 21, 2006, 5:15 pm
OlaR

OlaR

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to OlaR zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Na wakacjach mój kuzyn miał taką fajaną deske z czaszką z 7lat temu... Podczepialismy ja do rowerka za sznurek i frajda na calego... :) Nastepna deske mial moj kolega, plastikowa...
Na koniec kilka dni gry z bratem w howka dwojke i tak przyszlo. :)

Napisane Jun 21, 2006, 5:21 pm Ostatnio edytowane Jun 21, 2006, 5:22 pm przez OlaR
Alex_HuStLa

Alex_HuStLa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Alex_HuStLa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

przyjechał do mnie kuzyn Ryysiu i jezdził na desce..dał mi sie przejachać i tak sie zajarałem :D

Napisane Jun 21, 2006, 5:22 pm
bioly00

bioly00

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bioly00 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wszystko dzięki kuzynopwi który zaczął jeździć :) Wielkie dzięki Piuik!!! :P Jakbym nie jezdzil na desce niewiem co bym robił tak to mam swoje ukochane zajęcie :)

Napisane Jun 21, 2006, 7:06 pm
olas11

olas11

Member
Wyświetl posty

Skatekmn powiedział(a):
o desce dowiedziałem sie od starszego brata który był z takim ziomem prawdzwymi prosami od niego dostałłem pierwszy blat i tak zacząłem przygode z skateboardingiem (niestety brat juz nie jezdzi :() B)
kurde ja też chcem blat od jakiegoś prosa

Napisane Jun 21, 2006, 8:23 pm
guzik06

guzik06

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to guzik06 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak mialem moze z 6 lat to mi tata kupil w jakims supermarkecie taka plastikowa fioletowa rybke ktora mam do dzis, na poczatku jezdzilem na kolanie potem normalnie, natepnie mialem deske ze sportowego,potem jescze jedna rybke drewniana ze sportowego i teraz mam juz normalna deske z andegranda. Deska jaralem sie tez z Tonego Hawka 3 :rolleyes:  :P B)

Napisane Jun 21, 2006, 8:33 pm Ostatnio edytowane Aug 9, 2006, 6:09 pm przez guzik06
Robels

Robels

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Robels zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jahu powiedział(a):
Tony Hawk's Pro Skater 2 !  :rolleyes:

i mnie tak samo thps 2 the best!!

zaczeło sie od takiej plastikowej deski potem była ryba:D

a potem powiedziałem sobie ze musze kupic deske wyczynowa i sie zaczeło

Napisane Jun 21, 2006, 8:39 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja