Za堯 konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozosta貫 » Hydepark » wywo造wanie duch闚.

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... nast瘼na >> Odpowiedz w temacie Stw鏎z nowy temat CStw鏎z now sonde moderacja
wywo造wanie duch闚.
ddamaszk

ddamaszk

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to ddamaszk zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Witam. Zaciekawil mnie bardzo temat wywo造wania duch闚.
Dzisiaj moj wujek rozmawial ze swoim bratem ktory wczoraj w nocy wywolywal duchy, jego brat powiedzial mu aby nie wraca do polski poniewaz bedzie musial isc do wieziena na 4 lata, jego wsp鏊nik dostanie 6 lat. To jest wszystko prawd. Jego brat ktory od 6lat nie by w kosciele bardzo sie przerazil... i poszed dzisiaj do kosciola. Brat powiedzal mojemu wujkowi ze pojawil sie jakis duch z kawalkiem sznurka od szubienicy (jego brat nic o tym niewiedzial). Wujek mi powiedzial ze jak byl w wiezieniu jego kolega sie powiesil.  Czy uwazacie to za prawdziwe?? Bo ja tak...  i Czy probowaliscie kiedys je wywolywac?? slysza貫m ze duchow nie mozna wywo造wac z nud闚.

Napisane Jun 21, 2006, 9:59 pm
karrola

karrola

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to karrola zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

NIgdy w zyciu nie wylowywalam duchow i nie mam takiego zamiaru. Historia wydaje sie prawdziwa. Wierze w duchy ale mysle ze nie mozna z nimi zadzierac bo moga ci zrobic wszytsko...

Napisane Jun 21, 2006, 10:02 pm
frankie25

frankie25

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to frankie25 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Damaszek, powiedzialbym 'wez mi wywolaj ducha, co by mi podpowiedzial jaka prace wybrac', ale nie wiem czy to zadziala. Czy duchy musza byc spokrewnione z rodzina?
Ja tam wierze, z reszta w nie takie rzeczy wierze, ale moze to do kolejnego watku temat :)

Pozdro duszne!
f

Napisane Jun 21, 2006, 10:05 pm
michej

michej

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to michej zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

S dni,ze wierze w takie dziwactwa.Jednak wola bym wcale o tym nie mysle,bo az ciary przechodz.Nie probowa貫m i jak narazie nie zamierzam.

kuki

kuki

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to kuki zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

ja nawet si w to nie bawie.....szczerze to boje sie 瞠 kto...co mnie mo瞠 zabi, prze郵adowa.itp.  kolega kiedy pr鏏owa kiedy wywo豉 ducha ale chyba co mu nie wyszlo bo do tej pory nic si nie dzieje......

acmeone

acmeone

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to acmeone zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

dziwne bardzo dziwne..

pozdrowie tylko duchy :D

Napisane Jun 21, 2006, 10:06 pm
ddamaszk

ddamaszk

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to ddamaszk zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

duch moze byc spokrweniony z rodzin... a moze nawet byc to dusza ludwika XXVI czy kogos tam innego.  Tata mi opowiedzial ze kiedys byly artykuly w newsweeku i innych ze gruoa mlodych ludzi wywolala ducha BRUCE LEE, podobno ich pobil i nie chcial odejsc... to szczerze moze byc prawdziwe

Napisane Jun 21, 2006, 10:09 pm
Wojtass

Wojtass

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Wojtass zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

dziwne. nie wiem co o tym myslec. wierze i nie wierze :)

Napisane Jun 21, 2006, 10:09 pm
wasu

wasu

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to wasu zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Nie wiem czy mam sie zacz望 ba tak przed snem... Ale wierz w to  bo pan kioskarz u mnei na osiedlu tez mi opowiada podobne rzeczy !!

Napisane Jun 21, 2006, 10:13 pm
nato0

nato0

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to nato0 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

wywo豉j mi ducha kt鏎y da mi nieko鎍z帷 sie butelke w鏚ki...albo wiecznie nabit faje, cz這wieku wyjebane w duchy dosyc mam problem闚 ze szko陰 prac itp nie mam na nie czasu jak jakis duch czuje sie ura穎ny i mi takowej faji nie da nie bede smutny i tak pozdro

Napisane Jun 21, 2006, 10:16 pm
acmeone

acmeone

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to acmeone zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

wasu powiedzia(a):
bo pan kioskarz u mnei na osiedlu tez mi opowiada podobne rzeczy !!

a co jeszcze m闚i LOL

Napisane Jun 21, 2006, 10:18 pm
RapssKmN

RapssKmN

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to RapssKmN zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Opowiesci z Krypty Normalne Bajki  :P

Napisane Jun 21, 2006, 10:18 pm
mob

mob

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to mob zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Nieche wywo造wa .. potem jeszcze beda mnie gn瑿i .. w 篡ciu xD

Napisane Jun 21, 2006, 10:20 pm
wasu

wasu

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to wasu zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

acmeone powiedzia(a):
wasu powiedzia(a):
bo pan kioskarz u mnei na osiedlu tez mi opowiada podobne rzeczy !!

a co jeszcze m闚i LOL

Rozpacza nad meczem Polska-Ekwador.... wystarczy ?? :mad:

Napisane Jun 21, 2006, 10:21 pm Ostatnio edytowane Jun 21, 2006, 10:21 pm przez wasu
ddamaszk

ddamaszk

Member
Wy鈍ietl posty

piszcie na temat.. a nie  : "lol" ; "mialem cos takiego na kompie" - wszystkei takie odpowiedzi beda usuwane

Napisane Jun 21, 2006, 10:25 pm
dexter93

dexter93

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to dexter93 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

ddamaszk powiedzia(a):
duch moze byc spokrweniony z rodzin... a moze nawet byc to dusza ludwika XXVI czy kogos tam innego.  Tata mi opowiedzial ze kiedys byly artykuly w newsweeku i innych ze gruoa mlodych ludzi wywolala ducha BRUCE LEE, podobno ich pobil i nie chcial odejsc... to szczerze moze byc prawdziwe

Dziwne z tym Brucem Lee, brzmi troch absurdalnie, ale nawet wierz :p Ale po choler mia bi innych. To tak jakby Chuck Norris umar, i po przywo豉niu go przez kogo kopn掖 wszytkich z p馧 obrotu. pzdr

Napisane Jun 21, 2006, 10:25 pm
Kroolik182

Kroolik182

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Kroolik182 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

o dobry temat!

powiem tak, kto chce zobaczy ducha ten go zobaczy. sam osobi軼ie nie wierze w rzeczy paranormalne, bo jak na moje wszystko da si w logiczny spos鏏 wyja郾i. a co do wywo造wania duch闚... to to raczej siedzi w psychice.

Napisane Jun 22, 2006, 12:06 am
danlancher

danlancher

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to danlancher zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Ja kiedys z koleznaka wywolywalem duchy :P:P.Probowalismy,ale nie wiem czy wyszlo.Zapalilismy swiece...bylo ciemno,mogle to wykozystac inaczej,ale chcialem wywolac ducha jakiegos :D.
NIe pamietam jak to robilismy..ale pamietam ze zgasly wszystkie swieczki w pewnym momencie rytualu.Nie bylo zadnych przeciagaw,nic.Zgasy same.
Wtedy juz sknczylem rytual bo sie przestraszylem :P

W sumie interseuje sie takimi rzeczami a szczegolnie telekineza :D

Napisane Jun 22, 2006, 1:28 am Ostatnio edytowane Jun 22, 2006, 1:30 am przez danlancher
safian

safian

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to safian zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

nie ma duchow, nic nie ma :P

Napisane Jun 22, 2006, 1:45 am
boczku

boczku

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to boczku zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

wierze ze istnieja, ale nie mam zamiaru ich wywolywac. eszcze bede mial zwalone zycie :p  ;)

Napisane Jun 22, 2006, 9:56 am
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... nast瘼na >> Odpowiedz w temacie Stw鏎z nowy temat CStw鏎z now sonde moderacja