Za堯 konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Sprz皻 » 這篡ska ELEMENT

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 nast瘼na >> Odpowiedz w temacie Stw鏎z nowy temat CStw鏎z now sonde moderacja
這篡ska ELEMENT
kaszaniaq

kaszaniaq

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to kaszaniaq zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

mam pytanie do tych co na nich je盥膨 lub je寮zili .. czy s wytrzyma貫 jak np.speed metale czy tak jak 這篡ska MAFIA itp.?

Dodany

Napisane Jun 22, 2006, 11:54 am Ostatnio edytowane Apr 26, 2008, 10:10 am przez bydlak
avensis14

avensis14

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to avensis14 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

chyba firma mowi sama za siebie ;] wydaje mi sie ze sa  dobre ;]

Napisane Jun 22, 2006, 12:17 pm Ostatnio edytowane Jun 22, 2006, 12:26 pm przez avensis14
marek@tg

marek@tg

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to marek@tg zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Mia貫m kiedy 這篡ska Elementa i cz瘰to by造 z nimi problemy. Odpada造 os這nki i wog鏊e kuleczki wypada造.

Napisane Jun 22, 2006, 12:22 pm
AAJ

AAJ

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to AAJ zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

mam 這zyska element micro juz od p馧 roku i sa mega wypasssss nic sie nie rozwali這 super szybkie bomba :)

Napisane Jun 22, 2006, 12:29 pm
Thomas04

Thomas04

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Thomas04 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

AAJ powiedzia(a):
mam 這zyska element micro juz od p馧 roku i sa mega wypasssss nic sie nie rozwali這 super szybkie bomba :)

dok豉dnie s zajebiscie szybkie! ALE Mi 這zyska mafia si bardzo dugo trzymaja i sa tanie!

Napisane Jun 24, 2006, 12:01 pm
SpoxZiom

SpoxZiom

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to SpoxZiom zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

ja tam nie widze roznicy miedzy lozyskami elementa a mafii...mam mafie juz conajmniej pol roku

Napisane Jun 26, 2006, 10:23 am
fujitsu

fujitsu

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to fujitsu zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

m鎩 kolega ma 這篡ska elementa i s strasznie wolne. dr鏬i kolega ma 這篡ska bodaj瞠 powella i jak sie robili test ze odpychaj御i dwa razy na prostej drodze i kto dalej zajedzie. i dalej zajecha kolega z powellami a jak zamienili sie deskami to ta sama sytuacja powell wygra造 :p

Napisane Jun 26, 2006, 10:30 am
Mazi_

Mazi_

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Mazi_ zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

k馧ka tez zrobily roznice...

Napisane Jun 26, 2006, 10:35 am
lemisz

lemisz

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to lemisz zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

fujitsu powiedzia(a):
m鎩 kolega ma 這篡ska elementa i s strasznie wolne. dr鏬i kolega ma 這篡ska bodaj瞠 powella i jak sie robili test ze odpychaj御i dwa razy na prostej drodze i kto dalej zajedzie. i dalej zajecha kolega z powellami a jak zamienili sie deskami to ta sama sytuacja powell wygra造 :p

jest roznica miedzy ABEC 3, a ABEC 7

Napisane Jun 26, 2006, 12:01 pm
Andy92

Andy92

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Andy92 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

powiem tylko jedno : rozsypa造 mi sie w 1.5 miesi帷a...

Napisane Jun 26, 2006, 2:29 pm
fujitsu

fujitsu

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to fujitsu zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

lemisz powiedzia(a):
fujitsu powiedzia(a):

這篡ska powell to chyba ABEC5 a element to "pszcz馧ki"

Napisane Jun 26, 2006, 9:03 pm Ostatnio edytowane Jun 26, 2006, 9:04 pm przez fujitsu
frycol_hiphop

frycol_hiphop

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to frycol_hiphop zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

lemisz powiedzia(a):
fujitsu powiedzia(a):

no ale szybsze sa lozyska ABEC 3 PIGa ni ABEC 7 NO NAME z sklepu sportowego

Napisane Jun 26, 2006, 10:05 pm
mike1006

mike1006

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to mike1006 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Thomas04 powiedzia(a):
AAJ powiedzia(a):

dok豉dnie s zajebiscie szybkie! ALE Mi 這zyska mafia si bardzo dugo trzymaja i sa tanie!

ja poki co tez jezdze na mafii , ale element tez zajebisty :) PIS & POZDRO

Napisane Jun 27, 2006, 8:13 am
MULEN007

MULEN007

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to MULEN007 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

sa bardzo dobre polecam

Napisane Jun 27, 2006, 1:21 pm
SK8Amok

SK8Amok

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to SK8Amok zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

jest juz taki temat... dlatego "lozyska element" powinny znajdowac sie w tym TEMACIE

pozdr
Amok

Napisane Jun 28, 2006, 7:47 am
Dzaszczak

Dzaszczak

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Dzaszczak zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Wed逝g mnie to drogi shit !! Kupilem 這篡ska elementa trinity co prawda na pocz徠ku efekt by super ale po miesi帷u sie rozwalaj ! Szczerze polecam 這篡ska mafii bo s tanie i co dziwne wytrzyma貫 chocia to polska firma  :P

Napisane Jun 29, 2006, 1:19 pm
Dzaszczak

Dzaszczak

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Dzaszczak zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Wed逝g mnie to drogi shit !! Kupilem 這篡ska elementa trinity co prawda na pocz徠ku efekt by super ale po miesi帷u sie rozwalaj ! Szczerze polecam 這篡ska mafii bo s tanie i co dziwne wytrzyma貫 chocia to polska firma  :P

Napisane Jun 29, 2006, 1:20 pm
santan

santan

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to santan zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

mia貫m te 這篡ska 3 tygodnie i si rozlecia造

do dupy!!!!!!!

Napisane Jun 29, 2006, 9:58 pm
michnun

michnun

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to michnun zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

no mia貫m kiedy elementy abec5 i byly spox. polecam Ci je.
pozdro

Napisane Jul 9, 2006, 12:48 pm
Paul5

Paul5

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Paul5 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

這篡ska metal s bardzo dobre

*Napisane Jul 9, 2006, 3:17 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 nast瘼na >> Odpowiedz w temacie Stw鏎z nowy temat CStw鏎z now sonde moderacja