Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Gry, konsole, pc, internet... » PHP, HTML, Flash, Grafika..

Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
PHP, HTML, Flash, Grafika.., Stronki WWW ;>
acmeone

acmeone

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to acmeone zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Witam drodzy użytkownicy portalu andegrand.pl ;> :)
Interesuje mnie czy interesujecie się, tworzycie jakieś serwisy WWW lub coś tam robicie w PHP, HTML.. Z grafiką to wiem, że nie którzy są zajebiści (pozdro tomekkolo - promodele <:)

Ja osobiście uwielbiam sobie porobić nawet w HTMLu coś lub pobawić sie z PHP ;> a czasami jakiegoś flasha zrobić ;D

a co Wy na to ;>?

Napisane Jun 22, 2006, 3:12 pm
elsajan

elsajan

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to elsajan zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

PHP, HTML i grafika to sie lubie bawic, ale do flasha nie mam cierpliwosci ;)

Napisane Jun 22, 2006, 3:28 pm
acmeone

acmeone

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to acmeone zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

elsajan powiedział(a):
do flasha nie mam cierpliwosci ;)

wiesz jak sie nauczylem flasha ;f?

pierw sciagnelem sobie banalny program do robienia flashy pt. SwishMAX..
potem mnie to tak wkrecilo ze sciagnelem macromedia flash i sie zaczelo :)

pzdr;f

Napisane Jun 22, 2006, 3:41 pm
michal92

michal92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michal92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

często się bawie w photoshopie i flashu :P

Napisane Jun 22, 2006, 3:45 pm
mob

mob

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mob zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Lubie sie bawic .. grafika ... phtooshop 9 , rózne przeróbki , loga itp

Napisane Jun 22, 2006, 3:48 pm
acmeone

acmeone

Member
Wyświetl posty

no spoko:D a ktos jakies MySQL, ASP sie bawi?:>

Napisane Jun 22, 2006, 9:48 pm
akont

akont

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to akont zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

flash to ciagle dla mnie czarna magia, HTML opanowalam juz kupe czasu temu jak bylam adminem na stronie klasowej, potem juz musialam kuc, zmienil sie admin i bylam tylko modem. a wraz z adminem zmienila sie strona. weszlo php w ktorym cos tam robilam rzadko ale jakos przysfoilam
a jezeli chodzi o grafike to bawie sie czasem w corelu w przerobke zdjec ale nie mam za bardzo na to czasu i cierliwosci

Napisane Jun 22, 2006, 9:53 pm
lemisz

lemisz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lemisz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

prowadze strone we flashu KLIK, lubie sie photoshopem bawic :D    flash nie jest taki trudny

Napisane Jun 23, 2006, 1:57 pm
Bortx

Bortx

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Bortx zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

photoshop - 2,5 roku
flash - hmm jak potrzebuje to zrobie cos w Macromedia Flash
html - podstawy trzeba znac :)
php - 0,5 roku
MySQL - jak php to i MySQL :D
pozdrawiam

Napisane Jun 23, 2006, 2:02 pm
me4891

me4891

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to me4891 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Bortx powiedział(a):

polemizowalbym... mozna zrobic strone bez uzycia baz danych...

a co do swoich doswiadczen w temacie to sie nie wypowiadam... chyba kazdy widzi :P

Napisane Jun 23, 2006, 2:15 pm
acmeone

acmeone

Member
Wyświetl posty

lemisz powiedział(a):
prowadze strone we flashu KLIK, lubie sie photoshopem bawic :D    flash nie jest taki trudny

racja i fajna strona:D

Napisane Jun 23, 2006, 3:54 pm
blazor

blazor

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to blazor zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja staram się zakumać wszystkiego po trzochu, a potem jak jest potrzeba to się to wszystko wykorzystuje :)

Napisane Jun 23, 2006, 7:58 pm
blazor

blazor

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to blazor zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

lemisz nad flash'em musisz jeszcze dużo popracować :/

Napisane Jun 23, 2006, 8:04 pm
Bortx

Bortx

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Bortx zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

me4891 powiedział(a):
Bortx powiedział(a):

a co do swoich doswiadczen w temacie to sie nie wypowiadam... chyba kazdy widzi :P

Zgadza się ale w MySQL znacznie wygodniej. Nie lubie bawic sie w plikach tekstowych.

Napisane Jun 25, 2006, 2:25 pm
akont

akont

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to akont zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Bortx powiedział(a):
me4891 powiedział(a):
Bortx powiedział(a):

Zgadza się ale w MySQL znacznie wygodniej. Nie lubie bawic sie w plikach tekstowych.

a ja wrecz przeciwnie :D gdy pracujew  plikach tekstowych to duzo sie wkurzm i mam jeszcze wieksze zaciecie :D zazwyczaj wychodza z tego dobre rzeczy chyba ze sie spiesze to gorzej )

Napisane Jun 25, 2006, 2:29 pm
Rewil

Rewil

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rewil zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja lubie robic animacje 3D takim programem jak Autodesk 3D  :P

Napisane Jun 28, 2006, 11:33 am
lith

lith

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lith zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

html/xhtml/css + lyknolem troche php i flasha.
Grafika 2d - 5 lata doswiadczenia
Grafika 3d - 3 lata.
webdesign - okolo 2-3 lata

Napisane Jun 28, 2006, 1:45 pm Ostatnio edytowane Jun 28, 2006, 1:47 pm przez lith
r4vb

r4vb

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to r4vb zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

blazor powiedział(a):
lemisz nad flash'em musisz jeszcze dużo popracować :/

moze nie tyle nad flashem co nad grafika, aight?

Napisane Aug 2, 2006, 1:10 pm
santiago

santiago

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to santiago zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja lubie się bawić w photoshopie, nawet bardzo, we flashu miałęm stronke, nawet cośtam umiałem, troche action scriptu, php umiem mniej więcej, mysql to tak tylko troche, a html opanowany :)

Napisane Aug 2, 2006, 1:36 pm
romun333

romun333

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to romun333 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

to ja się pochwalę swoim małym portfolio yo

Napisane Aug 2, 2006, 1:44 pm Ostatnio edytowane Aug 2, 2006, 1:44 pm przez romun333
Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja