Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Gry, konsole, pc, internet... » PHP, HTML, Flash, Grafika..

Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
PHP, HTML, Flash, Grafika.., Stronki WWW ;>
acmeone

acmeone

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to acmeone zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Witam drodzy użytkownicy portalu andegrand.pl ;> :)
Interesuje mnie czy interesujecie się, tworzycie jakieś serwisy WWW lub coś tam robicie w PHP, HTML.. Z grafiką to wiem, że nie którzy są zajebiści (pozdro tomekkolo - promodele <:)

Ja osobiście uwielbiam sobie porobić nawet w HTMLu coś lub pobawić sie z PHP ;> a czasami jakiegoś flasha zrobić ;D

a co Wy na to ;>?

Napisane Jun 22, 2006, 3:12 pm
r4vb

r4vb

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to r4vb zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

romun333 powiedział(a):
to ja się pochwalę swoim małym portfolio yo

he, he, he... ;]
twoje portfolio wprawilo mnie w dobry humor ;] taki smiechowy design, ale spoko, podobalo mi sie

Napisane Aug 3, 2006, 9:58 am
romun333

romun333

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to romun333 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

śmiechowy to on taki mocno znowu nie jest no ale skoro tak to odbierasz a sie podoba to ok ;]

Napisane Aug 4, 2006, 12:12 pm
Bart-ek

Bart-ek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Bart-ek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

HTML,CSS miałem juz swoje 3stronki.Za PHP narazie sie nie biore.

Napisane Aug 13, 2006, 8:12 pm
suchypg

suchypg

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to suchypg zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

caly czas sie doskonale . html opanowalem , troche php , java tez tylko troche . ASP , SQL znam tylko troszeczke . czyli moje umiejetnosci w tym zakresie sa dosc mizerne ,ale keidy tylko mam czas to lubie sie pobawic z tworzeniem www . natomiast jesli chodzi o flashe to to jest dla mnie czatna magia ,nigdy sie w to nie bawilem , chyba czas nawyzszy zaczac :P:) pozdrawiam

*Napisane Aug 13, 2006, 9:26 pm
HulajnogaFun

HulajnogaFun

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to HulajnogaFun zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

umim html, pascal, css kończe, php zaczynam. Pracuje teraz nad małą aplikacją w php + html/css + MySQL. pozdro

Napisane Nov 19, 2011, 3:33 pm
Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja