Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Muzyka » Rap / Hip-Hop » Warszafski deszcz

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Warszafski deszcz, Opinie i dyskusje
DENVER

DENVER

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to DENVER zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

MIeliscie juz okazje posluchac tej plyty?? jesli tak to jaka jest wasza opinia na jej temat, co myslicie o powrocie TEDE, jak wam sie ta plyta podoba. Czekam na komentarze...

ema...

Napisane Jun 22, 2006, 4:34 pm
wesli

wesli

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wesli zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

elo elo mam tą płyte od dzisciaj i mysle ze tede wy jebiscie powrócił przesluchalem kilka piosenek i juz mi w ucho wlecialo          PO PROSTU JEST W PIZDE CD PZDR :rolleyes:

Napisane Jun 23, 2006, 12:47 pm
Rysiunio

Rysiunio

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rysiunio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dajcie tu tylko (jeśli można) numer "Zamknij Pysk", bo chcę zobaczyć po co i jak zdissował Onara...  :rolleyes: Dobrze, że Onar odpowiedział... Lubię rapsy TDF'a, ale jechanie po ziomku i to bezpodstawnie sprawiło, że wiele stracił w moich oczach... W beefie jestem za Płomieniem.

Napisane Jun 23, 2006, 3:36 pm
MaciekRD

MaciekRD

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MaciekRD zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

sory mam takie pytanie gdzie można dostać płytke tedego i za ile ?

Napisane Jun 23, 2006, 6:50 pm
wesli

wesli

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wesli zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kurwa z neta mozna se sciagnac i w dobrych sklepach muzycznych za ile to nie wiem yo yo

Napisane Jun 23, 2006, 7:48 pm
piterulezor

piterulezor

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to piterulezor zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dołączam się do prośby Ryśka (PM najlepiej)

Napisane Jun 23, 2006, 11:36 pm Ostatnio edytowane Jun 23, 2006, 11:36 pm przez piterulezor
Nagi

Nagi

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Nagi zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja słyszałem,średnia. 3h była lepsza dla mnie.

Napisane Jun 26, 2006, 1:09 pm
Rysiunio

Rysiunio

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rysiunio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

MaciekRD powiedział(a):
sory mam takie pytanie gdzie można dostać płytke tedego i za ile ?

Płytę możesz dostać na CD za około 30 zł lub możesz ją nabyć legalnie w mp3 z TEJ strony.

Napisane Jun 27, 2006, 1:22 pm
LOOQ

LOOQ

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to LOOQ zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie wiem, nie podchodzi mi flow TDF, za czasó Warwafskiego deszczu jakoś bardziej mi leżał. Podobnie jak Rysiunio chcem tylko usłyszeć diss na Onara, choć i tak w tym beefie jestem za Płomieniem. Ursynów sk***ysynu!

Napisane Jun 28, 2006, 11:41 pm
soulja

soulja

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to soulja zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

LOOQ powiedział(a):
Nie wiem, nie podchodzi mi flow TDF, za czasó Warwafskiego deszczu jakoś bardziej mi leżał. Podobnie jak Rysiunio chcem tylko usłyszeć diss na Onara, choć i tak w tym beefie jestem za Płomieniem. Ursynów sk***ysynu!

Juz kilka razy link tutaj został podany...

Napisane Jun 29, 2006, 12:07 am
MaciekRD

MaciekRD

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MaciekRD zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

juz przesłuchałem płytke i mi sie podoba tylko nie potrzebnie Tede zaangarzował w nią dj buhaa mógł zostawić go w spokoju i osobno nagrać płytke solową a osobno buhaa

Napisane Jul 27, 2006, 11:41 am
Buhay

Buhay

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Buhay zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mam tą płytke i słuchałem już ładnych pare razy. Pierwsze wrazenie było: słabo! Z czasem jednak zacząłem doceniać ją coraz bardziej. Dzisiaj uwazam, ze plyta jest dośc mocna, aczkolwiek nie pasi mi lekko flow tedego, które jest juz bardzo inne niz na poprzednich płytach. tekstowo nie jest najgorzej, ale i tu obnizka formy. Bardzo dobry pomysł Tede miał z konkursem producenckim, który wyłonił świetnego bitmejkera - Matea, który wziął się za podkłady na tej płycie i one naprawde są konkretne. Ogólnie uważam, że płyta na poziomie, aczkolwiek spodziewałem sie po Tedziku zdeko wiecej. Sprawdzcie sami. Polecam kawałki "Jakby jutra miało nie być", "Klawizlle", czy "To jeszcze nie koniec". Pozdro  :rolleyes:

Napisane Jul 27, 2006, 1:36 pm
brave

brave

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to brave zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mam ja dobra plyta !! polecam  najlepsze kawalki to

-2
-3
-4
-16
-18

niektore kawalki sa wkurzajace jak np tutaj jest jakos o tak o tu jest jakos tak  o  ...

Napisane Jul 27, 2006, 2:00 pm Ostatnio edytowane Jul 27, 2006, 6:37 pm przez brave
2Raz

2Raz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 2Raz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ziomki dzisiejszy tede to parodia  B)  to nie Warszawski deszcz spodziewałem sie czegoś lepszego a co uslyszalem gowno jeszcze nie moge w to uwierzyc ze nowator zjadl tedzika parodia ziomki stary tede to nie ten tede tak naprawde

Napisane Jul 27, 2006, 2:09 pm
Rysiunio

Rysiunio

Moderator
Wyświetl posty

Po klipie promującym płytę "Blask/To Jeszcze Nie Koniec" (jakoś tak) już nie mam ochoty sprawdzać całej płyty, bo singiel powinien robić dobre wrażenie, a ten takiego nie zrobił...  :rolleyes:

Napisane Jul 27, 2006, 2:54 pm
2Raz

2Raz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 2Raz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ale 3 korony byl dobrym diissem podobalo mi sie zakończenie buahahahha gdzie jest onara onnnara czy ktoś widzial onnnaaaarara buahaaha wygral hip-hop

Napisane Jul 27, 2006, 6:18 pm
Alex_HuStLa

Alex_HuStLa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Alex_HuStLa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

To Jeszcze Nie Koniec
Blask

najlepsze kawałki...płyta mi sie podobała...polecam

Napisane Jul 27, 2006, 6:34 pm
adam09

adam09

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to adam09 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mi Tam Sie Płyta Podoba... Szczególnie Były Bardzo Ciekawe Bity, Za Które Odpowiedzialny Jest Mateo, Ale Nawijki Tedego Tez Nie Pozostawały W Tyle... Moze Jakas Wyjebana Plytka Nie Jest, Ale Napewno Lepsza
Niż "Notes"... Jak Cos Polecam Kawalki "21 Palec" (Kawalek W Którym Tede Jedzie Głownie Po Gazecie FAKT), "Hity Na Czasie" (Tutaj Jedzie Po Radiu Esce) i "Jakby Jutra Miało Nie Być" (Tutaj Nikogo Nie Jedzie. Jest To Raczej Kawalek w Styli "Wiem Wiem")... Ogólnie Płyte Oceniam Pozytywnie... Pozostaje Beef z Płomieniem. Uważam Ze Tede Niepotrzebnie Zaatakował Onara (Jak I Pezeta i NowatÓra).. Moim Zdaniem Beefu Nie Wygrał Nikt, No Moze Jak To Mawiał Hirek Wrona (i Tede w 3 Koronach) Wygrał Hip-Hop..

Napisane Jul 27, 2006, 9:49 pm
GordonPzn

GordonPzn

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to GordonPzn zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wiecie, ja żałuję, że Mateo tak się marnuje obok Teda, bo jest świetnym producentem... czego nie mogę powiedzieć o Tedzie w kwestii rapowania. Nie podoba mi się to rapowanie w stylu zduszonych okrzyków, tego flow... Płytę oceniłbym jako "kosmiczną"... ale tylko w kwestii bitów. I niepotrzebnie Tede wrzucił tu tego DJ'a Buhha. Tede już mi nie podpasuje się chyba nigdy swoim stylem.

Napisane Jul 28, 2006, 2:24 pm
Rysiunio

Rysiunio

Moderator
Wyświetl posty

Mateo na pewno robi dobre bity, chociaż brzmią one zbyt 'amerykańsko', ale ma talent do dobrych produkcji, co dało się zauważyć chociażby w "TDF Remix" czy w dissach... Lirycznie Tede nie dorósł do tych bitów w 100%, co też pokazał w dissach... Płyty nie sprawdzę, bo w 2006 roku wyszły o wiele lepsze produkcje (jak chociażby przekosmiczna płyta "Haelucenogenoklektyzm - Przypowieść O Zagubieniu W Czasoprzestrzeni" L.U.C.'a, lecz nie każdy stąd dorósł do takiej produkcji i uzna ją za słabą)...

Napisane Jul 28, 2006, 2:28 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja