Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Fingerboard » Sprzęt » Trucki

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Trucki, cte truck mods.....
skate-d

skate-d

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skate-d zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Te traki sa poprostu cudne sami zobaczcie

TUTAJ

Napisane Jun 22, 2006, 7:48 pm Ostatnio edytowane Jul 11, 2006, 7:00 pm przez skate-d
SzczurFb

SzczurFb

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to SzczurFb zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Miod poprostu truczki sa wykozaczone!

Napisane Jun 22, 2006, 7:53 pm
michej

michej

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michej zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wyglądają naprawde dobrze,pewnie pomalowane TD.

Napisane Jun 22, 2006, 7:55 pm
Campbell

Campbell

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Campbell zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Palce lizać...

PoZdRo !!!

Napisane Jun 22, 2006, 8:01 pm
SK8Amok

SK8Amok

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to SK8Amok zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

moga byc

pozdr Amok

Napisane Jun 22, 2006, 8:06 pm Ostatnio edytowane Jun 22, 2006, 8:38 pm przez SK8Amok
-Hakro-

-Hakro-

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to -Hakro- zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

TechDecki - pomalowane, z pinami zamiast osiek i małą naklejeczką.. i?

Napisane Jun 22, 2006, 8:23 pm
skate-d

skate-d

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skate-d zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dla mnie idealne sam szukam
takich dla siebie  :)

Napisane Jun 22, 2006, 8:43 pm
BlackGang

BlackGang

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BlackGang zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

o shit
Ale zarąbiste zrobie se taqie kolorki i dam fotki

Napisane Jun 22, 2006, 8:46 pm
keluj

keluj

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to keluj zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Looknicie stone dalej na to forum...
Trucki spoko... tez takie zrobilem poszedlem do mieszalni lakierow samochodowych i kupilem troche farby...
Wyglada ladnie ale zdziera sie...

Pozdr,
keluJ

Napisane Jun 22, 2006, 8:47 pm
kcz3

kcz3

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kcz3 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No ludzie przeciez to są zwykłe traki td, tyle ze z pierdółkami typu pinzy etc. i pomalowane!

Napisane Jun 22, 2006, 8:56 pm
BlackGang

BlackGang

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BlackGang zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kcz3 powiedział(a):
No ludzie przeciez to są zwykłe traki td, tyle ze z pierdółkami typu pinzy etc. i pomalowane!

no właśnie i to jest piękne :rolleyes:

Napisane Jun 22, 2006, 9:01 pm
Rap91

Rap91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rap91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jakis koleś z tamtego forum powiedział(a):
woa they look very nice!!!!!!thats cool...i like them

...i like them  ;)

Napisane Jun 22, 2006, 9:09 pm Ostatnio edytowane Jun 22, 2006, 9:10 pm przez Rap91
Qrczak666

Qrczak666

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Qrczak666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

fajne, tylko ośki jakieś za długie jak na Tech Decka ;)

Napisane Jun 22, 2006, 9:19 pm
nEvErHoOd

nEvErHoOd

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to nEvErHoOd zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Qrczak666 powiedział(a):
fajne, tylko ośki jakieś za długie jak na Tech Decka ;)

bo to nie ośki tylko pinzy na imbus...

Napisane Jun 22, 2006, 9:27 pm
EDi

EDi

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to EDi zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kcz3 powiedział(a):

Dokładnie.
Każdy se może takie zrobić, żadna nowość...

Napisane Jun 22, 2006, 9:39 pm
dietshi

dietshi

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dietshi zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Widziałam je już wcześniej... ALe to nie są TD... Wystarczy spojrzec na base-plate (tę pomarańczową część trucka). Mogę się mylić, ale wydaje mi się, że to nie tD.
Pozdrawiam
Ola

Napisane Jun 22, 2006, 10:41 pm
EDi

EDi

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to EDi zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dietshi powiedział(a):
Widziałam je już wcześniej... ALe to nie są TD... Wystarczy spojrzec na base-plate (tę pomarańczową część trucka). Mogę się mylić, ale wydaje mi się, że to nie tD.
Pozdrawiam
Ola

Cytuj:
td hangers and baseplates (paint + clearcoat)

Naucz się czytać :)

Napisane Jun 22, 2006, 10:44 pm
macio12

macio12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to macio12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

są bardzo very elo,,,

Napisane Jun 23, 2006, 11:13 am
dietshi

dietshi

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dietshi zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

EDi powiedział(a):
dietshi powiedział(a):
Pozdrawiam
Ola

Cytuj:
td hangers and baseplates (paint + clearcoat)

Naucz się czytać :)

Czytac umiem. Niektóre są TD, ale niektóre mają inny base-plate (jak WG). On tam dał zdjecia 8 różnych par. Przecież napisała: "Mogę sie mylić"... Ech...

Napisane Jun 23, 2006, 11:38 am
Kasen

Kasen

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kasen zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Cytuj:
Czytac umiem. Niektóre są TD, ale niektóre mają inny base-plate (jak WG). On tam dał zdjecia 8 różnych par. Przecież napisała: "Mogę sie mylić"... Ech...

Trucki Woodguest to TD z transport packa B)

Napisane Jun 23, 2006, 11:42 am
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja