Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » Woodstock według TV Trwam.

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Woodstock według TV Trwam.
wultanskaj

wultanskaj

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wultanskaj zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mają tak mocne teksty, one tak działają na te głupie baby... Nie dziwię się, ze sa nawiedzone.

Tak wogóle bardzo chciałbym pojechać na woodstock, bo to super impreza.

edit umf: nie rób już nic, jest dobrze.

edit Zyga
czy opcja filmów na forum jest naprawe na tyle skomplikowana że nie warto jej użyć?

Napisane Jun 25, 2006, 5:52 pm Ostatnio edytowane Jun 25, 2006, 6:48 pm przez Zyga
TorpedoS

TorpedoS

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to TorpedoS zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Widziałem. Aż mi się śmiać chciało :p

Napisane Jun 25, 2006, 6:02 pm
karolaaa

karolaaa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to karolaaa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Och, miałam nadzieje, ze siebie tam znajde! Haha, byłam na woodstocku, dlatego uwazam ze tv trwam nie tylko obraziła całą impreże, ale i mnie samą! Przeciez to jest istna ściema! Wzięli jakies najgorsze urywki z kkilku lat i kłamią. Równie dobrze można to zrobic z kazdej innej imprezy. Dobrze, ze pieprzony Rydz musial przeprosic Jurka Owsiaka za to na anetnie tv trwam i to przez tydzien  i w sądzie sprawe przegrał.

Napisane Jun 25, 2006, 7:26 pm
michal92

michal92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michal92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie no to jest czyste chamstwo

Napisane Jun 25, 2006, 7:31 pm
elsajan

elsajan

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to elsajan zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ich juz chyba do konca popier.dolilo  :mad: tez tam bylem, wybrali takie rzeczy zebny tylko najechac, normalnie jak sowieci, i jeszcze to bylo w moim miescie, wystrzelac armie moherow :mad:

Napisane Jun 25, 2006, 7:58 pm
dbc

dbc

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dbc zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

'Niemyślałem, nawet w najnowszych myślach, jak to wygląda''
:D:D::D:D:D:D:D

Napisane Jun 25, 2006, 8:18 pm
rgz

rgz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rgz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie slucham takiej muzy, nie bylem nigdy na woodstocku. Mam za to liczna grupe znajomych ktorzy jezdza juz od kilku lat i jakos wszystko jest wporzadku. ta telewizja przegina

Napisane Jun 25, 2006, 8:30 pm
greku

greku

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to greku zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Gdybym mugl to bym najebal tym ksiedza i zakonnica !! TRWAM TO JEST POWALONA STACJA !!

*Napisane Jun 25, 2006, 8:40 pm
pitr

pitr

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pitr zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jak można ludziom wciskać taki kit...

Napisane Jun 25, 2006, 8:42 pm
Mufin

Mufin

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mufin zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

na tym filmie obrazili nie tylko przystanek Woodstoc ale tez inne religie mowiac ze tego sie nie da sluchac nie da sie tam wytrzymac ze tam jakies tance wydziwiance ta telewizja jest zla wykorzystuje ja do obrazania i zyskow mozna ja porownac do zakonu krzyzackiego ( ;) ) ktory niby bogu sluzyl ale najwiekszym bogiem byly dla nich pieniadze!! po za tym dyskryminalizuja nie tylko inne religie ale inne poglady wszyscy musza wierzyc w to samo dla nich . moim zdaniem woodsoc to super impreza to ze nie ktorzy przyjchali tylko po to zeby sie upic to ich sprawa ale nie wszyscy .wiekszosc przyjechala zeby posluchac zespolow poznac nowych ludzi nowa kulture moze tez spotkac ludzi z tymi samymi swiatopogladami sama tez chcem jechac na ta impreze bo uwazam ze jest super!!

Napisane Jun 25, 2006, 8:59 pm
lemisz

lemisz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lemisz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

greku powiedział(a):
Gdybym mugl to bym na*****l tym ksiedza i zakonnica !! TRWAM TO JEST POWALONA STACJA !!

i chyba jedyna niezalezna...

nie zebym ojca dyrektora jakos lubil

Napisane Jun 25, 2006, 9:20 pm
gigongo

gigongo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to gigongo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

tak to tam nie jest napewno.Dokładnie znaleźli jakieś urywki i teraz je pokazują jakie to jest złoo

Napisane Jun 25, 2006, 10:07 pm
Kroolik182

Kroolik182

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kroolik182 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zacznę może od słowa KURWA!

powiem, że w wywiadach była dziewczyna z leszna, mojego miasta (ale jej nie znam heh)

a teraz tak, oglądając ten materiał nie wiem dlaczego ale byłem bardzo zły ;]. to pewnie przez to, że nie lubię kościoła. Co oni pierdolą, mają coś do koncertów? to niech spierdalają słuchać maryli rodowicz ze swoich odbiorników. co oni w ogóle chcieli zdobyć kręcąc taki materiał? przecież mało który normalny człowiek, a zwłaszcza rodzic nastoletniego dziecka ogląda taką telewizję jaką jest telewizja TRWAM no kurwa. woodstock to zajebista impreza, chciałbym w tym roku dzisiaj pojechać, może da rade, zobacze co z rodzicami. gdybym miał możliwość to bym wszystkich tych pojebów z tej telewizji rozstrzelał pod murem. młodzi bawią się jak chcą... chcą się bawić na woodstocku? to niech się bawią nic kościołowi do tego, możę jeszce nasz piękny ojciec rydzyk zainterweniuje i da cynka do kaczora, żeby zabronili koncertów rockowych? no nie zdziwiłbym się. Z tej polski robią jedno wielkie gówno. nawet się kurwa bawić nie można, bo przyjedzie ci taka telewizja trwam, kręcą wszystko co im się nie spodoba i manipulują starymi babciami oraz wciskąją im niedorzeczne i nieprawdziwe gadki. noooooo ludzie... gdze w tej polsce są jacyć porządni politycy, żeby zrobić z tym porządek. NO FUTURE KURWAAAAAAA.

ps. to sobie poprzeklinałem

Napisane Jun 25, 2006, 11:17 pm
danlancher

danlancher

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to danlancher zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

te zapachy.....

Ja bym sie chcial przejechac na woodstok.A z niego zrobili.wies.

Napisane Jun 26, 2006, 1:16 am
Psychic

Psychic

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Psychic zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ahhh ten kościół  :thinking:

Napisane Jun 26, 2006, 8:30 am
tomeckc

tomeckc

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to tomeckc zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Psychic powiedział(a):
ahhh ten kościół  :thinking:

Kościół z tym nie ma nic wspólnego to przecierz tv trwam ;)

A tak w ogóle to nie wiedziałem, że zabawy z taplaniem kogoś w błocie są bulwersujące. Albo nauka o religiach ze wschodu, jak ich odpycha zapach kadizdła to jak oni w kościele czasem wytrzymują.

O przepraszam to media Rydzyka, on sam sobie tworzy kościól i nie musi uczęszczać do tego właściwego...

Napisane Jun 26, 2006, 12:38 pm
ducha

ducha

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ducha zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ej no dobra rozumiem,pojechać na Woodstock ale bez pzesady tak jeden gostek powiedział "nie ma tu normalnych ludzi,są same ćpuny itd" a co do TV Trwam to pokazali właśnie te najgorsze urywki...Na woodstock jest fajnie,moja ciotka była i jakoś źle tego nie wspominała,a to że ludzie nie potrafią się bawić bez alkoholu to już lekka przesada,a to nie znaczy że wszyscy tacy są ")

Napisane Jun 26, 2006, 12:52 pm
soltys

soltys

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to soltys zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Na tyle Woodstocków nazbierali 10 minut urywek i szpanują że mają dowody jak tam jest źle, ehh co to się zaczyna dziać :|

Napisane Jun 26, 2006, 1:24 pm
Kroolik182

Kroolik182

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kroolik182 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

niedziak powiedział(a):
typowe koscielne *****lenie  :mad:
chora propaganda, powtarzaja sie fragmenty, ale za kazdym razem jest inny komentarz, niech sie porozgladaja w miastach, jest dokladnie to samo, ludzie tez leza na*****ni, tez mlodziez pije, a sam osobiscie z kolezanka sie bawilem w blocie :P
wiec o co tyle krzyku ??

ale po miastach nie chce im się chodzić i szukać pojedyńczych osób :P. a na woodstocku jak znalazł. heh

Napisane Jun 27, 2006, 12:29 am
PunkRock99

PunkRock99

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to PunkRock99 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no widziałam to już dawno...
szczerze....troche sobie pomilczę, bo szkoda mi słów....(może  tylko powiem tyle, że przez cały film pokzazane jest może 4 czy 5 zalanych osób, którzy niby rezprezentują PÓŁMILIONOWĄ PUBLIKĘ )
żal mi Rydzyka i całej tej bandy idiotów...teraz jeszcze z Kaczyńskim na czele....

Napisane Jun 27, 2006, 12:19 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja