Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » Dejavu (Deżawi)

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Dejavu (Deżawi), O deżawi
lukmistrz

lukmistrz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lukmistrz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jestem ciekaw, czym wg Was jest Dejavu i czy często macie takie "replaye życiowe". Ja nie mam osobiście zielonego pojęcia, skąd się to bierze, ale miałem dejavu jakiś rok temu. Kiedyś to często takie coś przeżywałem, teraz nie.

Napisane Jun 28, 2006, 9:41 pm
kozi1991

kozi1991

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kozi1991 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja w ciagu 4dni mialem 2 razy;]

Napisane Jun 28, 2006, 9:50 pm
karolaaa

karolaaa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to karolaaa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Teraz kazdy powie ze ma takie deja vu co ttydzien czy cos. Prawdziwe deja vu ma sie tak naprawde kilka razy w zyciu. Nie wiadomo skad to sie bierze. Mi tez czesto wydaje sie ze cos juz bylo, ale czy to ddeja-vu? Moze po prostu śniło mi sie albo rzeczywiscie taka sytuacja była (bo przeciez mogła być). Mysle ze własnie takie deja-vyu prawdziwe bierze sie z wczesnego dziecinstwa, snów, moze z wyobrazni lub marzeń?
Nie pytajcie mnie jak rozrównic prawdziwe od nieprawdziwego, bo tego to naaawet ja nie wiem... :P

Napisane Jun 28, 2006, 9:51 pm
JackassNT

JackassNT

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to JackassNT zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

o stry dosc czesto mi sie to zdarza np dzis jak jestem pod kineopolis na towntour:P to tak mysle gdzies to widzialem i normalnie obraz mnie sie odkrywa sam....

Napisane Jun 28, 2006, 9:52 pm
Kroolik182

Kroolik182

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kroolik182 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hah... to jest zajebiste, co prawda nie mam czegoś takiego często, ale jak już mam to nieziemsko się czuję. Lubię taki stan

Napisane Jun 28, 2006, 9:58 pm
DEkogutCK

DEkogutCK

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to DEkogutCK zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Hyh. Miałem pełno w życiu takich malutkich, jeśli rozumiecie o co mi chodzi  :) I kilka takich konkretnych. Ciekawe uczucie. Ostatnie było bodajże takie, że szedłem z kumplem chodnikiem i o czymś rozmawialiśmy. W pewnym momencie stwierdziłem, żew już kiedyś szedliśmy tędy, rozmawialiśmy o tym samym, pogoda i układ chmur byl taki sam, śmietnik był tak samo wywalony itd. Kompletne zdezo :)

Napisane Jun 28, 2006, 10:03 pm
picio00

picio00

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to picio00 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

czlowieku. to jest blad systemu zwanego matrixem.

elo

Napisane Jun 28, 2006, 10:05 pm
Kroolik182

Kroolik182

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kroolik182 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

picio00 powiedział(a):

elo

zajebiście powiedziane ;)

Napisane Jun 28, 2006, 10:07 pm
tomeckc

tomeckc

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to tomeckc zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

He he mi sę to zdarza dość często. Raz mi się zdawało, że miałem sen o cudownym długim i stylowym boardslidzie, a to nie był sen tylko dejavu, bo potem go zrobiłem napradę i się cieszyłem jak s... stąd do ameryki :P

Napisane Jun 28, 2006, 10:07 pm
wultanskaj

wultanskaj

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wultanskaj zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Czasami śni mi się coś, a na drugi dzień robie to samo, kiedy to robie przypomina mi się "kurwa... Mi się to śniło!" Fajne to jest.

Napisane Jun 28, 2006, 10:12 pm
acmeone

acmeone

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to acmeone zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja pirdole co chwile to mam :| przejebane

Napisane Jun 28, 2006, 10:15 pm
DENVER

DENVER

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to DENVER zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mi takie cos zdaza sie bardzo czesto, nie wglebialem sie w to jeszcze ale chyba czas na to najwyzszy bo ostatnio dzieje sie to w takch chwilach ze mysle czy nie jest to celowe albo czy nie ma to w jakis sposob wplynac na oje zycie  :thinking:
Ciekawe, teraz tym tematem nakreciles mnie do wiekszego zainteresowania sie tym...

ema...

Napisane Jun 28, 2006, 10:20 pm
DEkogutCK

DEkogutCK

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to DEkogutCK zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

picio00 powiedział(a):

elo

Neo, they coming for you.  :)

Ogólnie to raczej nie ma większego wpływu na życie :P przynajmniej według mnie. Jakby to był jakiś znak czy coś to wiedzial byś wcześniej co sie wydarzy. A tutaj dopiero po fakcie kojarzysz ze juz to widzialeś i dopiero po fakcie wydaje Ci sie, że to dziwne.

Napisane Jun 28, 2006, 10:55 pm
gigongo

gigongo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to gigongo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mam to czasami, raz na miesiąc gdzieś tak, w sumie fajne uczucie to jest :rolleyes:

Napisane Jun 28, 2006, 11:03 pm
sXe

sXe

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sXe zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mi się często zdarzają takie małe deja vu (np. siedzę przy biurku i zaczynam coś robić i wiem co się zaraz stanie, bo to już kiedyś było), a z takimi większym... hmm, pamiętam coś takiego z dzieciństwa, ale nie mogę sobie dobrze przypomnieć o co chodziło.  :thinking:

Napisane Jun 28, 2006, 11:06 pm
emilkaa

emilkaa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to emilkaa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

heh dosc czesto mi sie to zdarza heh

Napisane Jun 28, 2006, 11:09 pm
frycol_hiphop

frycol_hiphop

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to frycol_hiphop zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a pomyslcie ze kiedys to uwazano za chorobe :/ :):)

Napisane Jun 28, 2006, 11:10 pm
ddjd

ddjd

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ddjd zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Deżawi bierze sie ze snu !!. Moze miales kiedys sen o wyjezdzie na jezxioro. I podobnie jest w tym czasie kiedy jedziesz na jezioro. W snie bylo ze będzie pare osób (koledzy) fajna dziewczyna. Tyle ze postacie innne. I Twój mózg (jesli ktos go niema mówi sie życie) odtwarza wspomnienia ze snu. lecz w mniejzym stopniu i Móiwsz: DEŻAWI. TO nie cos takiego Ze idzie kot. i zaraz znowu tak samo idzie. Jesli tak mysleliscie to.... za dóżo matrixa :P

Napisane Jun 28, 2006, 11:16 pm
michal92

michal92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michal92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jak kiedys jak miałem pierwszy raz to to tak fajnie było...

jeśteśmy na wf i gramy w pingla, przez wejście wchodzi pewna osoba a za chwile znowu i to ta sama a ja se mysle : yyy ?

Napisane Jun 28, 2006, 11:19 pm
Guliwer

Guliwer

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Guliwer zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hehehe ja dosyc czesto mam uczucie "ze to juz było"
niezle shizujace... ale nie wiem jak to wytłumaczyc...

Napisane Jun 29, 2006, 9:15 am
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja