Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Gry, konsole, pc, internet... » GTA IV

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
GTA IV
Geemini

Geemini

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Geemini zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Przyda sie topic o nowym GTA :)
Gra jest opracowywana na silniku R* ktoty byl wykorzystany w Table Tennis - to miła informacja bo silnik jest świetny :)
screen

Premiera to 16 pazdziernik 2007
oficjal R*
Gra wyjdzie tylko na Playstation 3 i Xboxa 360

Napisane Jul 2, 2006, 12:38 pm Ostatnio edytowane Jul 2, 2006, 12:46 pm przez Geemini
JackassNT

JackassNT

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to JackassNT zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no moze sie calkiem dobrze zapowiadac:) ale do premiery kupa czasu pewnie juz niebede gral w gierki bo bede juz troszke stary...

Napisane Jul 2, 2006, 12:47 pm
Geemini

Geemini

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Geemini zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Cytuj:
juz niebede gral w gierki bo bede juz troszke stary...

U mnie sie to nie sprawdziło ;) Gram od 24 lat i mi sie nie znudziło ;)

Napisane Jul 2, 2006, 1:19 pm
Karwan89

Karwan89

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karwan89 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Gerber powiedział(a):
fajnie

Nie wiem co w tym fajnego, skoro nie będzie na PC:(

Napisane Jul 2, 2006, 1:32 pm
Bandzioch

Bandzioch

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Bandzioch zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

o wersji na pc nic nie wiadomo ale pewnie bedzie mozna sciagnąc emuator i samom giere ja czekam na ps3 i moze je kupie ale jeszcze niewiem

Napisane Jul 2, 2006, 2:09 pm
danlancher

danlancher

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to danlancher zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Uf... dopiero w pazdzierniku 2007, zdaze kupic nowo karte grf. :) Bedzie fajnie. W GTA z checia pogram...

Napisane Jul 2, 2006, 2:46 pm
Geemini

Geemini

Member
Wyświetl posty

Cytuj:
o wersji na pc nic nie wiadomo

Wiadomo.....że jej nie będzie
Cytuj:
pewnie bedzie mozna sciagnąc emuator

Emulator czego? PS3?

Napisane Jul 2, 2006, 3:30 pm
KoSzNik

KoSzNik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KoSzNik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Bandzioch powiedział(a):
o wersji na pc nic nie wiadomo ale pewnie bedzie mozna sciagnąc emuator i samom giere ja czekam na ps3 i moze je kupie ale jeszcze niewiem

emulator ps3:) hehehehehe... chcialbym doczekac takiej chwili... jak nawet teraz nie ma sprawnie dzialajacego emulatora ps2... (przynajmniej z tego co mi wiadomo)... takze cos mi sie wydaje ze kupie ps3:)

Napisane Jul 2, 2006, 5:34 pm
Lalo

Lalo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lalo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A co z wersją na PC?? Wie ktos czy sie ukaze wogole na pecety?

Napisane Jul 2, 2006, 6:13 pm
Rewil

Rewil

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rewil zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Szkoda ze nie na Pecety ...  :(

Napisane Jul 2, 2006, 8:19 pm
kokoloko

kokoloko

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kokoloko zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wydane 16 października 2007 roku w USA i 19 października 2007 w Europie. Nowe GTA będzie oznaczone numerem 4. Na początku zostanie wydane na PlayStation 3 oraz Xbox 360. Po około 9-ciu miesiącach zostanie wydane na PC
źródło : www.gtasite.pl

czyli jednak bedzie na pc  :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Napisane Jul 3, 2006, 12:17 pm
gigongo

gigongo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to gigongo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

właśnie też tu czytałem, że będze na pc.Chyba będzie trzeba zacząć tuningować sobie komputer :P

Napisane Jul 3, 2006, 12:22 pm
mob

mob

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mob zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Napewno też wyjdzie na pecety , tylko z kilku miesiecznym opzuznieniem .. ale moge sie zalozyc że wersje hooldum pojawią sie grubo grubo wcześniej :)

Napisane Jul 3, 2006, 4:32 pm
Bandzioch

Bandzioch

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Bandzioch zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ps 3 ma w stanach kosztowac ponad 800$ z tego co wiem , a w Polsce jak widamomo bedzie to jakies troche więcej niz 3000zł więc poczekamy na tą chwile aż gta IV wyjdze na pc bo zapewne wyjdzie

Napisane Jul 5, 2006, 2:22 pm
dbc

dbc

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dbc zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Karwan89 powiedział(a):
Gerber powiedział(a):
fajnie

Nie wiem co w tym fajnego, skoro nie będzie na PC:(

przewidziana jest późniejsze wydanie tj gry nba PC... po za tym ja w tym niczłego niw idze ;P

Napisane Jul 5, 2006, 2:33 pm
dbc

dbc

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dbc zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ddamaszk powiedział(a):
ja chce to na peceta!!

to sobie kup...

Napisane Jul 5, 2006, 2:39 pm
KoSzNik

KoSzNik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KoSzNik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dbc powiedział(a):
ddamaszk powiedział(a):
ja chce to na peceta!!

to sobie kup...

... nowa karte graficzna;)

Napisane Jul 5, 2006, 5:27 pm
dbc

dbc

Member
Wyświetl posty

KoSzNik powiedział(a):
dbc powiedział(a):
ddamaszk powiedział(a):
ja chce to na peceta!!

to sobie kup...

... nowa karte graficzna;)

karty t najlepiej dwie! (gigabyte zaproponowalo w niektórych modelach plyt glownych nawet 3!)
i jeszcze procesor i dodatkowa gigowa kosc ramu!

Napisane Jul 5, 2006, 9:26 pm
GRAFIT

GRAFIT

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to GRAFIT zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Będzie trzeba troche kasy wydać kasy na kompa  ^^) a gra musi być na PC`eta!!!Ciekawe o co będzie chodziło tym razem :)

Napisane Jul 6, 2006, 8:49 am
Bandzioch

Bandzioch

Member
Wyświetl posty

gta IV bedzie dopiero 16 października 2007 roku w USA i 19 października 2007 w Europie to sobie troche poczekamy ja bym wolal poczekac na wersje na pc bo pewnie wyjdzie pol roku puzniej jak kazde gta z konsolek na pc zamiast ps3 które bedzie kosztowalo 800$ w stanach to lepiej kupic xbox 360 ktory juz jest a kosztuje okolo 1000zl

Napisane Jul 6, 2006, 10:04 am
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja