Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Muzyka » Rock / Metal » Slipknot

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Slipknot
skatetom

skatetom

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skatetom zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siema, mam takie pytanko czy ktoś z was słucha zespiołu slipknot. Pytam się dlatego bo zastanawiam się czy jestem jedyny który słucha tego przecież satanistycznego zespołu. Czy to nie dziwne że jestem chrześcijaninem a słucham Slipknot ???????

Napisane Jun 10, 2005, 4:16 pm
RadaZ

RadaZ

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to RadaZ zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Myślałem, że najgłupszą rzeczą jaką słyszałem jest to, jak ktoś twierdził, że jest satanistą, bo masturbował się w klasztorze, ale SlipKnoT kapelą satanistyczną?
Powiem Ci tyle skatetom - lepiej być uważanym za kretyna niż się odezwać i rozwiać wątpliwości...

Z reguły nie pozwalam na zakładanie tematów o jednym zespole, ale temu pozwolę trochę pożyć. Niech ludzie się z Ciebie pośmieją. :]

Napisane Jun 11, 2005, 3:08 pm Ostatnio edytowane Jun 11, 2005, 3:08 pm przez RadaZ
Punkd89

Punkd89

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Punkd89 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Slipknot. Hmmm, trochę dziwny zespół. Przez cały czas chodzą w maskach nie ujawniając swoich twarzy. W zespole jest dziewięciu członków, w tym trzech perkusistów. Ale czy satanistyczny? Ja sądzę, że nie. JUż prędzej satanistyczny jest Slayer, gdyż na ich oficjalnej stronie jest krzyż do góry nogami. Najlepsza jest piosenka Duality. Niezła piosenka łupankowa.

Napisane Jun 12, 2005, 9:26 pm
lota

lota

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lota zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kurde slipknot jest fajny tylko na dłurzszą mete męczocny bo caly czas jest nawalanka ale mi sie podboa

Napisane Jun 17, 2005, 8:20 pm
zim

zim

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zim zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

SlipKnoT to nie są satanisci... lol :stare:

Napisane Jun 30, 2005, 3:23 pm
peperoni

peperoni

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to peperoni zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie słucham slipknotu  ale
jestem chrześcijaninem a słucham slayera

Napisane Jul 16, 2005, 10:36 am
Bart-ek

Bart-ek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Bart-ek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Slipknot jest zarąbisty!!!! Moja ulubiona piosenka do "Wait and bleed":) I nie sądze żeby to był satanistyczny zespół.Prędzej slayer,gorgoroth.Wszędzie krzyże poodwrócane,pentagramy itp.

Napisane Jul 17, 2005, 12:01 pm
Mile3k

Mile3k

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mile3k zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zgaddzam sie... ja jestem chrzescijaninem i tez slucham slipknota... i to nie tylko... aha i moim zdaniem to najlepszy ich utworek to DUALITY... ktos sie zgadza??

Napisane Jul 17, 2005, 11:37 pm
RadaZ

RadaZ

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to RadaZ zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A, przepraszam, co ma bycie chrześcijaninem do SlipKnoT'a?

Napisane Jul 19, 2005, 5:21 pm
tezsars

tezsars

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to tezsars zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

świetny zaspół, mógłbym słuchać na okrągło mają także całkiem ciekawe teledyski... :)

Napisane Jul 19, 2005, 9:09 pm
Mile3k

Mile3k

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mile3k zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie wiem nie widzialem jeszcze zadnego teledysku slipknota... ale moze niedlugo....

*Napisane Jul 19, 2005, 11:39 pm
Ewcius

Ewcius

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ewcius zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ale to techno jest zle i ma powiazania z szatanem.
Co wy macie do slipknota? :mad:

Napisane Jul 24, 2005, 5:38 am
Mile3k

Mile3k

Member
Wyświetl posty

chyba wogole nie nawiazalas do tematu na forum... ale bylas blisko :P ..... nastepnym razem sie postaraj...

*Napisane Jul 24, 2005, 10:55 pm
Ewcius

Ewcius

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ewcius zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mile3k powiedział(a):
chyba wogole nie nawiazalas do tematu na forum... ale bylas blisko :P ..... nastepnym razem sie postaraj...

a mozliwe, w koncu po to forum zeby dyskutowac :P

Napisane Jul 24, 2005, 11:31 pm
Mile3k

Mile3k

Member
Wyświetl posty

no widzisz i tu sie moge z toba zgodzic... ale zazwyczaj jak ktos daje temat na forum to chce sie dowiedziec co na ten temat myslimy... wiec postaraj sie pisac na temat... bo do dyskusji bardziej jest czat a nie forum...

*Napisane Jul 25, 2005, 10:38 am
Ewcius

Ewcius

Member
Wyświetl posty

Mile3k powiedział(a):
no widzisz i tu sie moge z toba zgodzic... ale zazwyczaj jak ktos daje temat na forum to chce sie dowiedziec co na ten temat myslimy... wiec postaraj sie pisac na temat... bo do dyskusji bardziej jest czat a nie forum...

a ja myslalam ze czaty sa tylko do podrywania  :thinking:

Napisane Jul 25, 2005, 6:55 pm
Mile3k

Mile3k

Member
Wyświetl posty

lol... czaty do podrywania.. hehehehehe... a po za tym chodzilo mi o czat na andergrandzie... ale ludzie potrafia sie rozumiec w lot nie??

*Napisane Jul 25, 2005, 10:25 pm
Ewcius

Ewcius

Member
Wyświetl posty

Mile3k powiedział(a):
lol... czaty do podrywania.. hehehehehe... a po za tym chodzilo mi o czat na andergrandzie... ale ludzie potrafia sie rozumiec w lot nie??

a to nie mozna podrywac na czacie w anderze? B)

Napisane Jul 25, 2005, 11:05 pm
Mile3k

Mile3k

Member
Wyświetl posty

nie wiem nie sprawdzalem i nie bede sprawdzal :P:P:P:P

*Napisane Jul 26, 2005, 10:30 pm
Ewcius

Ewcius

Member
Wyświetl posty

Mile3k powiedział(a):
nie wiem nie sprawdzalem i nie bede sprawdzal :P:P:P:P

ah tracisz jedną z najlepszych rzeczy na anderze! :P ^^

Napisane Jul 27, 2005, 11:50 am Ostatnio edytowane Jul 27, 2005, 11:52 am przez Ewcius
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja