Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Muzyka » Rock / Metal » Slipknot

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Slipknot
skatetom

skatetom

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skatetom zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siema, mam takie pytanko czy ktoś z was słucha zespiołu slipknot. Pytam się dlatego bo zastanawiam się czy jestem jedyny który słucha tego przecież satanistycznego zespołu. Czy to nie dziwne że jestem chrześcijaninem a słucham Slipknot ???????

Napisane Jun 10, 2005, 4:16 pm
Ewcius

Ewcius

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ewcius zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mile3k powiedział(a):
chyba wogole nie nawiazalas do tematu na forum... ale bylas blisko :P ..... nastepnym razem sie postaraj...

ah, dzięki za uznanie _^_

Napisane Jul 27, 2005, 11:53 am
Mile3k

Mile3k

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mile3k zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie kminie chyba teraz o co Ci biega w tej 2 wypowiedzi :P

*Napisane Jul 27, 2005, 4:30 pm
Ewcius

Ewcius

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ewcius zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

moze pozniej sie dowiesz :P

Napisane Jul 27, 2005, 4:41 pm
Mile3k

Mile3k

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mile3k zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

lol... alez ty brutalna... jak ty tak mozesz zostawic sprawe niedokonczona :P:P:P:P

*Napisane Jul 28, 2005, 10:02 am
Ewcius

Ewcius

Member
Wyświetl posty

wierz mi, w niedokanczaniu spraw jestem juz jako tako doswiadczona xP

Napisane Jul 28, 2005, 1:29 pm
Mile3k

Mile3k

Member
Wyświetl posty

to juz byl brutalny beton... jak tak mozna zrobic?? ahh ty niedobra...

*Napisane Jul 29, 2005, 11:14 pm
Ewcius

Ewcius

Member
Wyświetl posty

tak, Ewcius jest zly, okropny i wolno sie do niego zblizac tylko za pozwoleniem  B)

Napisane Jul 30, 2005, 1:09 pm Ostatnio edytowane Jul 30, 2005, 1:10 pm przez Ewcius
Mile3k

Mile3k

Member
Wyświetl posty

nie chce pozwolenia otrzymac :P

*Napisane Jul 31, 2005, 10:51 pm
clud

clud

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to clud zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Slipknot zajebista sprawa. Slipknot niejest zespolem satanistycznym. Maski to odzwierciedlenie kazdego czlonka zespolu.

Napisane Jul 31, 2005, 11:55 pm
Ewcius

Ewcius

Member
Wyświetl posty

Mile3k powiedział(a):
nie chce pozwolenia otrzymac :P

ah, nie wiesz co tracisz xP ;)

Napisane Aug 1, 2005, 6:27 pm
Mile3k

Mile3k

Member
Wyświetl posty

moze i nie wiem... ale raczej nie... nic straconego...

*Napisane Aug 3, 2005, 10:33 pm
Ewcius

Ewcius

Member
Wyświetl posty

dobijasz mnie _^_
I za to Cie lubie^^ *nia dam Ci żyć xP*

Napisane Aug 5, 2005, 2:01 pm
skatetom

skatetom

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skatetom zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ok juz sam uwazam ze slipy nie sa zespolem satanistycznym.
pozdro

Napisane Aug 5, 2005, 3:16 pm
blacharz

blacharz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to blacharz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dobry zespół lecz mają tylko jedną dobrą pisoenkę Digimortal

Napisane Aug 12, 2005, 12:05 pm
blacharz

blacharz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to blacharz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mówisz o piosence czy o zepsole ??

Napisane Aug 12, 2005, 12:13 pm
mullen190

mullen190

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mullen190 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

SliPknoT zajebista sprawa zajebiste kawałki zajebiste teledyski proste ze nietrzeba być szatanistą zeby tego słuchać każdy robi co chce goście zajebiście grają polecam ten zespuł

Napisane Aug 13, 2005, 2:35 pm
Marsus

Marsus

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Marsus zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

popo91 powiedział(a):
dno

Gdzie tu jest do cholery argument?

Lubie slipknot ale nie wszystkie kawalki bo niektore sa meczace.
Songs: Vermillion (Ten klimat), Duality, Before i Forget, Wait and Bleed.

Napisane Aug 22, 2005, 7:49 am
wajcha

wajcha

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wajcha zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

skatetom powiedział(a):
Siema, mam takie pytanko czy ktoś z was słucha zespiołu slipknot. Pytam się dlatego bo zastanawiam się czy jestem jedyny który słucha tego przecież satanistycznego zespołu. Czy to nie dziwne że jestem chrześcijaninem a słucham Slipknot ???????

buheehehhehehehhehehehehe
tereaz to mnie rozjebales od kiedy ten chlam to zespol satanistyczny czy ty kiedykolwiek slyszales zespol z przeslaniem satanistycznym po pierwsze to nie blackmetal zeby mialo a po drugie co ma piernik do wiatraka

Napisane Aug 22, 2005, 10:57 am
Stinks

Stinks

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Stinks zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a ja bylem na kocnercie i mam autograf od jamesa :) yeah AWESOME

Napisane Nov 17, 2005, 7:00 pm
Stinks

Stinks

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Stinks zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

clud... ale lubie tez mudvayne'a  a szczegolnei ld50 :)

Napisane Nov 17, 2005, 7:02 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja