Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Muzyka » Rock / Metal » Slipknot

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Slipknot
skatetom

skatetom

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skatetom zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siema, mam takie pytanko czy ktoś z was słucha zespiołu slipknot. Pytam się dlatego bo zastanawiam się czy jestem jedyny który słucha tego przecież satanistycznego zespołu. Czy to nie dziwne że jestem chrześcijaninem a słucham Slipknot ???????

Napisane Jun 10, 2005, 4:16 pm
bula1111

bula1111

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bula1111 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Slipknot jest dobry...mi sie najbardziej podoba "Wait And Bleed"...moge tego słuchać bez końca :P

Napisane Dec 4, 2005, 10:35 pm
KryzyS77

KryzyS77

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KryzyS77 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Slipknot :|
Przez niego sie wypleniło tysiace kinder metali. ;D
A fe!

Napisane Dec 5, 2005, 8:19 am
Silence_Is_Consent

Silence_Is_Consent

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Silence_Is_Consent zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wole niektore wypowiedzi nie komentować,naraziłbym się dosyć mocnej grupie kinder metali :)

Napisane Dec 5, 2005, 10:30 am
blizzard1

blizzard1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to blizzard1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jakos nie chwytam muzyki Slipek:P (wole stringi")  )
wole co innego:drunk:

Napisane Dec 19, 2005, 10:15 pm
wrq

wrq

Beta tester
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wrq zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

eee lol slipknot to nie satanisci... ale jakby byli i tak bym tego sluchal :D

Napisane Dec 19, 2005, 10:21 pm
krytyk

krytyk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to krytyk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no Slipkot też kozackie. Najostrzejsza muza jaka słucham.
Najlepsze utwory i które polecam:
I am hated
Left Behind
Pain

No i te ich maski hehehe super klimat.

Napisane Dec 20, 2005, 5:01 pm
komora22

komora22

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to komora22 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

clud powiedział(a):
Slipknot zajebista sprawa. Slipknot niejest zespolem satanistycznym. Maski to odzwierciedlenie kazdego czlonka zespolu.
      zgadzam sie w 100% z moim ziomem!  B) pozatym bede bardzo skromny i pochwale sie ze bylem na koncercie SlipKnoT'a w Wawie  ;) m/ SLIPKNOT IS MY RELIGION!  :)

Napisane Dec 21, 2005, 6:28 pm
komora22

komora22

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to komora22 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

krytyk powiedział(a):
no Slipkot też kozackie. Najostrzejsza muza jaka słucham.
Najlepsze utwory i które polecam:
I am hated
Left Behind
Pain

No i te ich maski hehehe super klimat.
  ej stary chyba ci sie cos pojebalo bo Pain to nagranie Soulfly'a :P :)

Napisane Dec 21, 2005, 6:30 pm
krytyk

krytyk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to krytyk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no nie wiem bo moi kumple nic mi uwagi nie zwracali, pozatym tam mp3 którą z kazy ściągnołemn nosi nazwe slipknot - Pain. Może to pod tym samym tytułem zrobił też Soufly...zdaża sie. Pozatym styl tego utworu wskazuje na slipknota, glos wokalisty itd.

Napisane Dec 21, 2005, 8:29 pm
12_kamil

12_kamil

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 12_kamil zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

slipknot jest spoko :) ja lubie wait and bleed :p

Napisane Dec 21, 2005, 8:33 pm
komora22

komora22

Member
Wyświetl posty

krytyk powiedział(a):
no nie wiem bo moi kumple nic mi uwagi nie zwracali, pozatym tam mp3 którą z kazy ściągnołemn nosi nazwe slipknot - Pain. Może to pod tym samym tytułem zrobił też Soufly...zdaża sie. Pozatym styl tego utworu wskazuje na slipknota, glos wokalisty itd.
  szkoda tylko ze posiadam wszystkie albymy SlipKnoT'a...  ;)

Napisane Dec 21, 2005, 8:50 pm
skaTe93

skaTe93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skaTe93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

...lool...ja też słucham slipknota i nie czuje się satanistą ... jestem chrześcijaninem ...
i lubie se posłuchać metalu ...ale to że oni (slipknot) jako osoby są satanistycznie nastawieni to mnie to tito ...ja tylko ich słucham ....i navet nie rozumiem textów ....

Napisane Dec 21, 2005, 8:53 pm
krytyk

krytyk

Member
Wyświetl posty

chyba masz racje..patrzałem na emuzyka.pl i żeczywiście nie ma Pain'u. Aha ten utwór trwa też 2.15 min?

Napisane Dec 22, 2005, 9:08 am Ostatnio edytowane Dec 22, 2005, 9:09 am przez krytyk
xmattx

xmattx

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to xmattx zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Srednio podoba mi sie pomysl z maskami i ogolnie konwencja tego zespolu, niemniej od zawsze byla to jedna z najlepiej brzmiacych hord moim zdaniem. B.C.Rich rzadzi :)

Napisane Dec 22, 2005, 10:25 am
komora22

komora22

Member
Wyświetl posty

wiem ze mailem racje :) sciagnolem wczoraj niby SlipKnoT-Pain zeby zobaczyc czy mam racje i okazlo sie ze to Soulfly B) pozatym nie moglem sie mylic bo mam wszytkie plyty SlipKnoT'a(oprocz singli) i ta plyte Soulfly'a na której jets wlasnie Pain :)

*Napisane Dec 22, 2005, 3:16 pm
karolaaa

karolaaa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to karolaaa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak to sie  stalo, ze sie tu nie wypowiedzialam? Wyajde misie ze juz pisalam o Slipknocie... Hm...
Nie lubie ich image'u ani muzyki. Zadni z nich sataniści. Są nieco żałośni. Oczywiscie cenie ich za to ze mieli pomysl na wypromowanie siebie, ale za nic wiecej.

Sielence of... Dlaczego boisz sie wypowiadac? Nie łatwiej jest mówić to co się myśli?")

Napisane Dec 22, 2005, 3:42 pm
sic9

sic9

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sic9 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

slipknot jest fajny , najlepsze płyty to ,,iowa'' i ,,slipknot'' a najlepszy song to ,,sic''  :P

Napisane Feb 10, 2006, 10:24 am
rdk2

rdk2

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rdk2 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

slipknot jest dobry ale jezeli ktos lubi cos lebszego to radze posluhac behemotha niepozalujecie

*Napisane Feb 10, 2006, 10:55 am
theduke

theduke

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to theduke zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Genialna muzyka, technika której mogą pozazdrościć inne zespoły ale... czytaliście ich teksty? To są debile, idioci i świry, których powinno się zamknąć! Nawołują do morderstw, samobójstw, gwałtów itede. Ściągnąłem całą ich dyskografię bo naprawdę muzyka jest genialna ale jak zacząłem słuchać ich tekstów i później ściągnąłem je to własnym oczom nie wierzyłem. Wyrzuciłem to ścierwo i z tymi pedalskimi świniami kompletnie NIC nie chcę mieć wspólnego. Ale to tylko moje skromne zdanie.

Napisane Feb 10, 2006, 11:38 am
Art3k

Art3k

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Art3k zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak dla mnie to kapela ktora gra zajebista muze, w zyciu mi nie przyszlo do glowy, ze moga byc uwazani za zespol satanistyczny. Jesli masz watpliwosci, co to muza satanistyczna sciagnij sobie muze Behemoth'a albo Chimaira'y. Tych dwoch zespolow niespecjalnie lubie.Pozdro

Napisane Feb 10, 2006, 12:06 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja