Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Muzyka » Rock / Metal » Slipknot

Strony: << poprzednia ... 17, 18, 19, 20, 21 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Slipknot
skatetom

skatetom

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skatetom zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siema, mam takie pytanko czy ktoś z was słucha zespiołu slipknot. Pytam się dlatego bo zastanawiam się czy jestem jedyny który słucha tego przecież satanistycznego zespołu. Czy to nie dziwne że jestem chrześcijaninem a słucham Slipknot ???????

Napisane Jun 10, 2005, 4:16 pm
mudhoney

mudhoney

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mudhoney zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No syous po pierwsze to wykurwisty zespół zapodałeś, czasami lubię posłuchać sobie takich masturbacji ;)
Po drugie to popatrz na grę Slipknota przez pryzmat muzyki i światka w jakim się obracają. Jak na scenę powiedzmy nu-metalową to wypadają bardzo dobrze. Może by inaczej wypadali w innym gatunku, ale takie porównywanie jest bez sensu. Poza tym przez dobry riff czy dobry gitarzysta rozumiem, że przede wszystkim po prostu dobrze brzmi, kwestia techniczna to inna sprawa (szczególnie w ich gatunku/ach). Poza tym muzyka to nie wyścigi i czasami bardziej opłaca się znaleźć dobre, proste brzmienie zamiast bawić się w wirtuozerię - i nie chodzi mi tylko o 'prostotę' tej muzyki czy niby łatwiejszy odbiór.

Napisane Jul 10, 2011, 9:34 pm Ostatnio edytowane Jul 10, 2011, 9:35 pm przez mudhoney
Strony: << poprzednia ... 17, 18, 19, 20, 21 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja