Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Muzyka » Rock / Metal » Slipknot

Strony: << poprzednia ... 2, 3, 4, 5, 6 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Slipknot
skatetom

skatetom

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skatetom zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siema, mam takie pytanko czy ktoś z was słucha zespiołu slipknot. Pytam się dlatego bo zastanawiam się czy jestem jedyny który słucha tego przecież satanistycznego zespołu. Czy to nie dziwne że jestem chrześcijaninem a słucham Slipknot ???????

Napisane Jun 10, 2005, 4:16 pm
robcyk93

robcyk93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to robcyk93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Byłem na ich koncercie w Chorzowie i było zajebiście!!!Ja jestem ministrantem i sucham slipknota bez żadnych kąpleksó :stare:

Napisane Feb 10, 2006, 3:03 pm
Kubul

Kubul

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kubul zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dla mnie wymiataja....heretic anthem, surfacing, iowa, purity, people=shit, no wlasciwie wszystkie od albumu MFKR(choc lepsze juz byly z corey'em :P) do SV

*Napisane Feb 10, 2006, 7:59 pm
Andy92

Andy92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Andy92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a ja tam slipknota nie lubie...

Napisane Feb 13, 2006, 8:07 pm
ALs

ALs

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ALs zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wydaje mi sie ze stanistyczne zespoły pisza texty bardziej osmierci czy cos polecam poczytanei textów slipknota niektóre są naprawde boskie a co do zespołu slucham bo lubie (Sid RLZ) ;]
m/ :cyclops:m/

oto pare zajebistych textów SLPKNT'a :

http://teksty.org/s/slipknot/vermilionpart2.php

http://teksty.org/s/slipknot/duality.php

http://teksty.org/s/slipknot/eyeless.php

http://teksty.org/s/slipknot/people.php

http://teksty.org/s/slipknot/thehereticanthem.php

http://teksty.org/s/slipknot/beforeiforget.php

pozdro ;]

*Napisane Feb 24, 2006, 6:39 pm Ostatnio edytowane Feb 24, 2006, 6:46 pm przez ALs
BK

BK

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BK zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak dla mnie slipknot to banda smiesznych przebierancow.Potrafia grac ale nie pasuje mi ta muza.Kilku moich kumpli sluchalo kiedys tego zespolu, ale naszczescie z tego wyrosli:PBez urazy dla wszystkich fanow tej jakze mrocznej i mistycznej kapeli haha joł!

Napisane Mar 4, 2006, 2:24 am
SpoxZiom

SpoxZiom

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to SpoxZiom zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Slipknot wymiata!!!!! zajebisty zespol:D

Napisane Mar 4, 2006, 8:32 am
krytyk

krytyk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to krytyk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ktoś powiedział że ich utwór najlepszy to "sic"..hmmm posłucham Ale jak narazie to najlepsze dla mnie są:
"Before I Forget"
"Duality"
"Wait and Bleed"
"I am Hated"(ten szczególnie zajebisty ma refren ehhehe)
Super kapela, ich znakiem rozpoznawczym są maski i stroje.
Sam ściągam ciągle jakieś ich koncerty i klipy. Albo ciekawe jestto że przy tworzeniu utwory "Duality" Shawn użył basebola ehehhe.
Jak chcą gwałcić, palić i grabić to ich sparwa mnie interesuje ich muzyka. A dla fanów Slipknota przygotowuje już fanart przedstawaijący cały skład w maskach. A tak wogóle czy ktoś wie gdzie są  texty ich utworów przetłumaczone na polski?

Napisane Mar 4, 2006, 9:30 am Ostatnio edytowane Mar 4, 2006, 11:53 am przez krytyk
wrq

wrq

Beta tester
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wrq zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja wiem gdzie są teksty po poslku:]  na tej samej stronie co podawal ALs , jest tam rubryka "tłumaczenia"...milego czytania;-)

Napisane Mar 4, 2006, 12:12 pm
akont

akont

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to akont zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

aa jak wyznaje buddyzm to moge sluchac muzyki klasycznej? rany czlowieku... co ma religia do muzyki...
a Slipknota nie sluchasz jako jedyny, co zreszta widac na koncertach owego zespolu. na anderze o ile sie nie myle fanow knota jest wielu :) w tym ja
pozdrawiam

Napisane Mar 5, 2006, 4:39 pm
Adix666

Adix666

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Adix666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No co wy ludzie slipknot to szatany na calego jak poscisz od tylu cd to uslyszysz : diavolo viene ti mangia il pene
no mowie wam

Napisane Mar 9, 2006, 8:45 pm
Lipton

Lipton

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lipton zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Slipknot to zajebista kapela. Ale czy są satanistami??
Niee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  :P

Napisane Mar 9, 2006, 10:14 pm
Lars

Lars

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lars zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja też słucham i też jestem wieżący i praktykujący .
To dobry zespół to co se odmówię .  :thinking:

*Napisane Mar 12, 2006, 2:49 pm
Lars

Lars

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lars zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A jaki jest wasz ulubiony kawałek Slipknota bo mój
- Wait and Bleed

Napisane Mar 12, 2006, 7:10 pm
Lars

Lars

Member
Wyświetl posty

skatetom powiedział(a):
Siema, mam takie pytanko czy ktoś z was słucha zespiołu slipknot. Pytam się dlatego bo zastanawiam się czy jestem jedyny który słucha tego przecież satanistycznego zespołu. Czy to nie dziwne że jestem chrześcijaninem a słucham Slipknot ???????

BArdziej szatański jest Sleyer !!!

Napisane Mar 12, 2006, 7:11 pm
Homer99

Homer99

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Homer99 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Slipknot=świetny zespół, naprawdę ma za****** muzę i odlotowe maski:):) Moje ulubione piosenki to:Duality,People=shit,Spit it out,Vermilion, i inne

Pozdrowienia dla fanów!!!!!!!!

Napisane Mar 13, 2006, 3:40 pm
offspring3

offspring3

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to offspring3 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja Slipknota lubię tylko za Fuck This World xD

Napisane Mar 13, 2006, 4:07 pm
Gwiazda15

Gwiazda15

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gwiazda15 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie lubie slipknota...ale wait and bleed mi sie podoba

Napisane Mar 13, 2006, 4:17 pm
krytyk

krytyk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to krytyk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A co sądzicie o utworze i klipie Duality? Wg. mnie zaje.bisty utwór klip też że nie wspomne o koncertach :) Woile takie kawałki niż ich wcześniejszą łupanine.

Napisane Mar 28, 2006, 7:47 am Ostatnio edytowane Mar 28, 2006, 7:51 am przez krytyk
sic9

sic9

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sic9 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

buehehehehehe ..... slipoknot satanistami :D:D nie no ....
zespół genialny , naprawdę , dla mnie głównie pod względem instrumentalnym , niestety patrząc na obecne koncerty slipów to muszę przyznać , że corey się wypalił , niestety ....
pozdrawiam

Napisane Mar 28, 2006, 3:49 pm Ostatnio edytowane Mar 28, 2006, 3:50 pm przez sic9
krytyk

krytyk

Member
Wyświetl posty

nie nażekać Corey nie może ciągle meczyć gardła ehheheh.
Z przechlania może mu wysiada gardło a nie sie wypala.

Napisane Mar 28, 2006, 4:47 pm
Strony: << poprzednia ... 2, 3, 4, 5, 6 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja