Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Muzyka » Rock / Metal » Slipknot

Strony: << poprzednia ... 3, 4, 5, 6, 7 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Slipknot
skatetom

skatetom

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skatetom zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siema, mam takie pytanko czy ktoś z was słucha zespiołu slipknot. Pytam się dlatego bo zastanawiam się czy jestem jedyny który słucha tego przecież satanistycznego zespołu. Czy to nie dziwne że jestem chrześcijaninem a słucham Slipknot ???????

Napisane Jun 10, 2005, 4:16 pm
damaster

damaster

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to damaster zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

szatanisci to to nie są  :cyclops: a co do tego czy slucham to podoba mi sie pare kawałków jak na przyklad wait and bleed, before i forget, surfacing :cyclops: itd

Napisane Mar 28, 2006, 5:09 pm
bloods555

bloods555

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bloods555 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Gówno się znacie....Slipknot chce być postrzegany jak sataniści lecz im to nie wychodzi...jedyny i udany przykład to piosenka the heretic anthem....
a prawdziwdziwy SlipknoT to:
-People=shit
-Liberate
-Eyeless
-Spit it out
-SIC
-Suracing
..........................................................................................
1 płyta, rzeź...
2 płyta,coś z satanizmem i troche komercji,
3 płyta, eee to tylko komercja,
....przez którą zespół traci
Słucham Knota dość długo i gówno mnie obchodzi czy daje dupy i kto go słucha a kto nie....ON PO PROSTU MI ROZWALA ŁEB.....w sensie pozytywnym...buahaha
ave

*Napisane Mar 28, 2006, 5:28 pm
shortys666

shortys666

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to shortys666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No Slipknot jest zajebisty.. jeden z moich ulubionych zespołów

Napisane Apr 18, 2006, 10:33 pm
wrack2

wrack2

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wrack2 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Lubię czasami ich posłuchać, najczęściej vermilion, duality, nameless. Ogólnie spoko, a czy satanistami są to nie wiem bo zbytnio mnie to nie interesuje :) niech sobie nawet zamiast tych masek stringi pozakładają :) ich sprawa hehe:P

*Napisane Apr 18, 2006, 10:38 pm
Behemoth

Behemoth

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Behemoth zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Moim zdaniem Slipknot jest zajebisty. A najlepsze są piosenki z Albumu slipknot. A joey wymiata na perkusjii!!

*Napisane Apr 19, 2006, 8:19 pm
DeeDee

DeeDee

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to DeeDee zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja tam slipknota lubie :) a oni grają satanistyczną muzyke?? jesli tak to trudno...fajnie graja i tyle a jakie maja przeslanie to akurat w ich przypadku dla mnie nie jest wazne...

Napisane Apr 22, 2006, 6:17 pm
pudini

pudini

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pudini zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

szczeze ci powiem ze to nie ma znaczenia ze jestes chrzescijaninem i słuchasz Slipknota
ja słucham nawet Cradle of filth i oc tez jestem chrześcijaninem to nie ma znaczenia słuchsz tego co lubissz

Napisane Apr 23, 2006, 9:47 am
ddamaszk

ddamaszk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ddamaszk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mmatt powiedział(a):
ja tez jestem chrzescijaninem i co z tego(jeszcze dzis do bierzmowania ide :P ) tez slucham slipknota to to zajebisty zespol z wyrobioym stylem
PoZdRo

kurwa kazdy jest chrzescijaninem!! a slipknot to nie jest satanistyczny zespoł bo 4 członkow wierzy w boga!!

pozatym oni wymiatają :D

duality!!

Napisane Apr 23, 2006, 11:59 am Ostatnio edytowane Apr 23, 2006, 12:00 pm przez ddamaszk
Kroolik182

Kroolik182

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kroolik182 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

bloods555 powiedział(a):
.ON PO PROSTU MI ROZWALA ŁEB.

kapitalna wypowiedź ;]]... jedna z najprostrzych, a zarazem najlepszych w tym temacie ;]

Napisane Apr 23, 2006, 1:01 pm
suchy12

suchy12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to suchy12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Bart-ek powiedział(a):
Slipknot jest zarąbisty!!!! Moja ulubiona piosenka do "Wait and bleed":) I nie sądze żeby to był satanistyczny zespół.Prędzej slayer,gorgoroth.Wszędzie krzyże poodwrócane,pentagramy itp.

moj tez ten ulubiony uwor :P

Napisane Apr 23, 2006, 1:12 pm
Mufin

Mufin

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mufin zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja ich słucham ale nie uważam żeby ten zespół był Satanistyczny.Może wyglądają na taki ale nie ocenia się książki po okładce. ;)To że w Watykan nie pozwala u siebie żeby grali ponieważ myśłą że Slipknot propaguje Satanizm to ich sprawa.Nawet jakby byli tego wyznania to ich sprawa nie moja i tak bym ich sluchala poniewaz lubie ich muzyke i tyle. :rolleyes:

Napisane Apr 29, 2006, 9:57 am
ddamaszk

ddamaszk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ddamaszk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kroolik182 powiedział(a):
bloods555 powiedział(a):
.ON PO PROSTU MI ROZWALA ŁEB.

kapitalna wypowiedź ;]]... jedna z najprostrzych, a zarazem najlepszych w tym temacie ;]

yeah bijacz!! slipknot never will be die!!

Napisane Apr 30, 2006, 4:53 pm
rasky

rasky

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rasky zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Slipknot rządzi...a Duality wcale nie jest ostre :P przynajmniej mnie nie rusza wole The Heretic Anthem  xD a z zespolow ktore są malo znane a mają taki klimat jak slipknot to polecam zespół Chimaira wg. mnie najlepszą piosenką jest Pure Hatred

Napisane May 1, 2006, 10:57 am
Kroolik182

Kroolik182

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kroolik182 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mmatt powiedział(a):
ja tez jestem chrzescijaninem i co z tego(jeszcze dzis do bierzmowania ide :P ) tez slucham slipknota to to zajebisty zespol z wyrobioym stylem
PoZdRo

słuchacie właśnie, ale się pewnie nie wsłuchujecie w ich teksty, a przecież każdy dobry chrześcijanin olałby taki zespół, który niby jest satanistyczny.

Napisane May 20, 2006, 7:17 pm
Pats

Pats

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Pats zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Również jestem chrześcijanką i nie przeszkadza mi to w słuchaniu Slipknot'a hehe.. :)

*Napisane May 20, 2006, 8:54 pm
DaRoMeN

DaRoMeN

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to DaRoMeN zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

SlIPKnoT Rzadzi !!!!!!!!! Uwielbiam ich oRyginalny Styl,(maskowy) to artysci wielka geba Z kapitalnym brzmieniem i niesamowitym zgraniem. Bo granie , dobre granie w 9 osob to naprawde niesamowite, i daje uklon w ich strone!!!!!!Juz niedlugo tu na anderze moje rysunki Slipknota!!!!, juz teraz zapraszam na moja galerie -http://www.andegrand.pl/users/DaRoMeN/gallery/&cn=Chillout 
B)

*Napisane May 21, 2006, 4:20 pm
rasky

rasky

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rasky zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kocham wsyztski piosenki Slipknota Joey wymiata poprostu jest bogiem i polecam ten zespol w 100%

Napisane May 21, 2006, 11:03 pm
burzum

burzum

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to burzum zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

......:::::S I C:::::......
Jeszcze ktoś nie czai ?

*Napisane May 26, 2006, 9:53 pm
rasky

rasky

Member
Wyświetl posty

Sic miazdzy rzecywiscie ale lubie bardzo ejszce "before i forget " oraz" wait and bleed" zresztą wsyztsko sli[pknota lubie ^^

Napisane Jun 1, 2006, 7:57 pm
Kroolik182

Kroolik182

Member
Wyświetl posty

lemisz powiedział(a):
troszke dziwny temat
zamiast pisać, że to dziwny temat, napisał byś coś na temat, a nie postujesz bez sensownie. twój post jest dziwny.

Napisane Jun 1, 2006, 8:54 pm
Strony: << poprzednia ... 3, 4, 5, 6, 7 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja