Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Rolki » Pozostałe » Rorka do grindowania

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Rorka do grindowania, Z kad wziąść ?
songo1919

songo1919

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to songo1919 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siemka mam małe pytanie z kąd wziąść jakąś małą rurkę do grindowanie    może wiecie. Kto wie niech odrazu pisze
PoZdRo

Napisane Jul 4, 2006, 1:00 pm
mob

mob

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mob zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hardcorowy avatar masz :)

a co do tematu .. na zlom wziasc kilka rurek i pospawac ;)

Napisane Jul 4, 2006, 1:21 pm
songo1919

songo1919

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to songo1919 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a z kąd mam wziąść ten złom ??? :P:P

Napisane Jul 4, 2006, 2:29 pm
sk8spinacz

sk8spinacz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sk8spinacz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mozesz kupic tu w skate -shopie na andergrandzie jakies 200zl

Napisane Jul 4, 2006, 8:02 pm
CineczQ

CineczQ

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to CineczQ zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

do kuti dasz 2 stowy i bedziesz mial krotka rorke.. bez sens nie lepiej sie pobawic spawarka i samemu cos dluzszego i lepszego zrobic??

Napisane Jul 5, 2006, 5:49 pm
sk8spinacz

sk8spinacz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sk8spinacz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a zreszta po co ci rurka jak mowisz ze nie ujedziesz 30 cm na mizou i spadasz lepiej najpierw  naucz sie dobrze jezdic

Napisane Jul 5, 2006, 7:41 pm
19MeLoN90

19MeLoN90

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 19MeLoN90 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

byl temat o railaach
http://www.andegrand.pl/forum/index.php?a=topic&t=9651

Napisane Jul 5, 2006, 7:48 pm Ostatnio edytowane Jul 5, 2006, 7:49 pm przez 19MeLoN90
CineczQ

CineczQ

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to CineczQ zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nom tez mi sie tak zdawalo.. :) nie wiem po co zakladac temat co juz byl.. :| loozer
jest taka opcja jak SZUKAJ :) radze jej urzywac po co forum ma byc zasmiecane?

Pozdro

Napisane Jul 6, 2006, 11:16 am
zdybson

zdybson

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zdybson zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

pomysl troche......... rece opadają..... idź na złom i kup albo poszukaj miejscowek na miescie czy to takie trudne? ja pierdziele

Napisane Jul 13, 2006, 11:40 am
siamak

siamak

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to siamak zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

co Ty taki nieporadny chłopiec jestes ? idziesz do sklepu metalowego albo na złomowisko kupujesz rure spawasz ładnie z podkładkami  i massz rureczke to szybka robota.. ;) powodzenia..  :rolleyes: :rolleyes:

Napisane Jul 21, 2006, 10:50 am
krzyzyta

krzyzyta

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to krzyzyta zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mi by ojciec zespawał rurke :P

Napisane Jul 30, 2006, 3:40 pm
Tim93

Tim93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Tim93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wieć temat "Skąd wziąść rurkę" Odpowiedź prosta : ZROBIĆ

Napisane Sep 14, 2006, 7:21 pm
adamrapela

adamrapela

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to adamrapela zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Idziesz do faceta ktory zajmuje sie matalami! Robi hustawki altany trzepaki itp!! mowisz mu co i jak a on na 100% asortyment ma!(chyba ze mieszkasz w jakim zadupiu to znadz kolesia poza mmiastem:D

Napisane Sep 20, 2006, 10:57 am
KAPSiO

KAPSiO

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KAPSiO zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

idziesz na złom kupujesz rurke spawasz i masz

Napisane Sep 20, 2006, 2:45 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja